Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
23. jan 2013

@denisenko pevné nervy!

leninka75
23. jan 2013

@denisenko..drž sa!!!.......

....ideme písať DÚ 🙂

jacka
23. jan 2013

@denisenko teda ty musíš mať nevry z ocele.......................čo sa drobcovi stalo??? ☹ ☹ ☹ ....aspon máš tatinka doma?:..

jacka
23. jan 2013

@leninka75 píšte píšte.........my sme boli vonku trochu sa zgulovať 😀 😵 😵 😵 .................ešte nech padá....len si musím zistiť kto pojde pre deti 😀 😀 😀

denisenko
23. jan 2013

@jacka nervy ????...to čo je...????? 😀 😀 😀 tááák....detičky už spinkajú, tatinko je doma, konečne to u nás nevyzerá ako po bombardovaní, ajh prádlo som požehlila...tak si idem v klude pozrieť TV a spinkať.... 😵 😵 😵 dobrú nocku 😵

utka
23. jan 2013

@leninka75 naši už tretí deň nemajú skoro žiadnu úlohu...asi to bude tým, že je koniec polroka...

jacka
24. jan 2013

ahojte....

@denisenko šikovnica si..... 😵 😵 ..........akú ste mali noc??....................ale ..niekde som niečo googlila o nervoch tak či náhodou ešte čoto ti neostalo 😀 😀 😀 😉

leninka75
24. jan 2013

ránečko!!

@jacka..ty si dnes nejaká rýchla 🙂........aj teba včera guľovali? 😀 😀

@utka ..jaaaj to pri našej učke nehrozí, že bez úlohy ☹ ....my už máme známky aj do druhého polroka 😉 .....ale vy idete nejak rýchlejšie..naši majú zatiaľ "p".....a vy už druhý šlabikár....

denisenko
24. jan 2013

dobré ránko.... 😉 ako nám krásne namrzlo.... 🙂 🙂 🙂

denisenko
24. jan 2013

@jacka noc.....dobrúúú......klop,klop,klop...dva krát vypil mliečko...kakal až ráno..... 🙂 -.....poistila som sa nurofenom, tak sme sa vyspali..... 😉 a vy???
@leninka75 každá škola má tuším svoje tempo.... 😉 ..známky do druhého polroka.....?????? 😕 😕 😕
@utka ako sa máš? ešte ti býva zle?

jacka
24. jan 2013

@leninka75 mna čosi ....zákon chránená 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .............................to vieš že som dosatala aj ja 😝 😝

@denisenko sa ani nepýtaj..............som mala takú noc ako ty včera.........Peťko v noci pol hodinu vrieskal...kopal........že on chce MAťka.......som ho vzala preč aby ho nezobudil.......to som nemala robiť...........zlosťou sa vrátil nazad.......Maťko sa už zobudil.....tak sa postískali......potom zaspinkal......a zvyšok noci som ho držala za ruku.......... 😝 ..........................................................Simonko ešte má hnačku?...dávaš mu ten enterol?....davašmu to sojové?....

jacka
24. jan 2013

@leninka75 tebe ide ako chudnutie?....... 😵 😵 😉

leninka75
24. jan 2013

@denisenko .....noo tak relatívne dobrá noc 🙂 ....hádam už bude len lepšie 😉 .......že krásne namrzlo 😝 ....ja už chcem teplooooooo 😵 😵 😵 ......aspoň 30 st 😵 😵 😵 .....no naša učka im veru nedá vydýchnuť, aby nezleniveli 🙂.........ale zasa keď si to vezmeš, tak ten druhý polrok ujde ako voda.....polročné prázdniny, jarné prázdniny, veľkonočné, možno nejaké májové voľno, neviem ešte som nepozerala ako to vychádza, a zrazu je jún 🙂........

@jacka ..si ohrozený druh?? 😀 😀 😀 😀 ...a čo ty hneď zrána rýpeš??!!! 😠 😀 😀 😀 .........to som si išla dať čokinu a hneď ma prešla chuť 😝 ......ale teraz vážne....... 😉 ...cez sviatky to bola sodoma-gomora 😝 ..tak som sa teraz do toho obula, žiadne pečivo, prílohy, bravčové mäso...len ovocie, zelenina, kuracina, syry, jogurty, trošku orechov......budúcu sobotu ideme plesať, tak nech na seba navlečiem nejaké šaty 😉

@jacka ..fuha, čo bolo s Peťkom? 😕 ..si sa moc nevyspala 😔 ........

jacka
24. jan 2013

@leninka75 musím si rypnuť .........nemám do koho 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 ..................................idete plesať a kam......nieže mi napíšeš že na ples 😀 😀 😀 😉 ............deti necháš svokre?....................................neviem čo je sním už asi dva týždne sa nejak velmi začal ku mne tulkať po nociach.......aj zaspáva v klbku........ 😅 😅 ....žeby ☹ ☹ ......................som riadne nespala ani nepamätám..........Lolka ešte spinká s vami?

leninka75
24. jan 2013

@jacka ........ 😀 😀 😀 😀 ,,jaj ako nám tí chlapi občas chýbajú 😀 😀 😀 😀 😀 ...........sa pýtaš, že kam a ty to aj tak vieš, že na ples 😀 😀 😀 😀 😀 ............aaaale tu u nás je vrchol kultúrneho vyžitia ples futbalistov, tak ideme tam 🙂....ale zasa na druhej strane býva fakt dobrý 🙂 ......deti svokre 😀 , skôr vysielačku svokre 😀 😀 😀 .......baby uložíme a svokrovci ich hádam postrážia....našťastie baby sa nebudia, akeby niečo máme to kúsok od domu 😉 ........
.....možno to bolo aj tým vírusom a teraz že začal zasa do škôlky, však uvidí ako to bude pokračovať 😕 ........
....prosím ťa u nás sme stále kráľovská rodina..oddelené spálne 😀 😀 ..minulý víkend u nás spala Lilkina kamoška Alžbetka tak muž bol pri mne v spálni a normálne mi tam vadil 😀 😀 😀 😀

jacka
24. jan 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aký muži čo za muži 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...................tipal som dobre že idete na ples.......teda dobrá som 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...................ja s teba nemožem....ešteže tu nik nie....by si mysleli že mi hrabe kuk to pc a koním sa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........................................................tebe vadil muž v posteli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pomooooooc 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
skor si myslím že je to niečo iné 😅 😅

leninka75
24. jan 2013

@jacka ....u nás sa už druhý týždeň rieši obrovský problém 😀 .......budúci štrtok bude mať Lilka pasovačku prvákov a stále nevie, ktoré šaty si oblečie 😨 😀 😀 😅 😅 😅 ..dokonca prišla s nápadom, že jej nalakujem nechty a trošku ju namaľujem 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ........

jacka
24. jan 2013

@leninka75 ty to nechápeš.....vieš aký je to mega problém....... 😀 😀 😉 ..........................ked sme boli u dr. taka tam trojročné dievča malo nalakované nechtiská.........

jacka
24. jan 2013

@leninka75 ty si čo obliekaš?

leninka75
24. jan 2013

@jacka ..to som rada, že som ťa pobavila 🙂 😵 😉

leninka75
24. jan 2013

@jacka .....však toto, že to nechápem 😀 ......ja som ochotná Lilke nalakovať nechty cez prázdniny 🙂 .......dobrá otázka, že čo si oblečiem 😔 ....ešte neviem, do čoho sa zmestím 😀 😀 😀 😀 .......

leninka75
24. jan 2013

@jacka .....včera som bola z Lilky celkom milo prekvapená 😵 ......pýtala sa, že či by sme niekedy nešli do takého obchodu s maliarskymi potrebami, že by niečo potrebovala 🙂 ........už má naplánované čo vyrobí tatinovi na meniny, len potrebuje matroš 😉 ..aké ja mám skromné dieťa!!!! 😵 😵 ...po kom tak bude 😀 😀

jacka
24. jan 2013

@leninka75 normálne mi to chýbalo..... 🙂 🙂 😉

neboj nič ...zmestíš sa do všetkého....... 😵 😵 😵 ..................žeby sa Lilka pomamila? 😀 😀 😉 .........................ved to je super vec 😵 😵 😵 .........normálne som ostala milo prekvapená 😵

leninka75
24. jan 2013

@jacka ....dnes som si naplánovala pozberať vianočnú výzdobu...navarené mám, tak sa idem hádam do toho pustiť........

leninka75
24. jan 2013

@jacka ..... 🙂 🙂 🙂 🙂 ............však dobré veci sú po maminke, nezabúdaj 😉 😉 😀 😵 😵 .........idem pre krabice......

jacka
24. jan 2013

@leninka75 ešte ste mali stromček?.......................len si porob a potom šup sem......... 🙂 .............ja som fajn oprala.....prádlo som vopchala do práčky.....prach aj aviváž som dala...zatvorila a ....odišla...........prídem........žeby pračka doprala????? 😕 😕 😕 ......alebo je pokazená..................ja koza som ju ani nezapla..... 😝 😝 😝

jacka
24. jan 2013

@leninka75 ako vždy máš pravdu 😵 😵

utka
24. jan 2013

Ahojte...
Ja mám doma Vikiho ☹. Včera bol nejaký dosť unavený večer. Ráno vstal, že ho bolí žalúdok, tak som mu povedala, že ak by to nevydržal a bolo mu zle, nech mi učka zavolá. Ja som šla k lekárke po papier na peniažky a nech ma popočúva, keď tak stále kašlem. Ale som OK. To mi len hlieny zatekajú. Mala som v pláne ísť kuk do práce a stretnúť sa s jednou kolegyňou, čo už tiež nerobí. No ale keď som dorazila do roboty, tak mi volala učka, že Vikiho bolí žalúdok, že či prídem po neho. tak som v robote len narýchlo povybavovala a šmýkala po neho. Ale nevyzerá zle. nechápem 😕 . Dokonca si myslím, že si možno trošku aj vymýšľa, ale to nemám ako zistiť...
@leninka75 no idú v škole dosť rýchlo, ale známky na 2.polrok ešte nemajú. Učka mi hovorila, že je z nich hotová, akí sú zlí, ako sa po prázdinách zmenili k zlému, čo sa správania týka ☹.

utka
24. jan 2013

@denisenko mám sa dobre...už mi je oveľa lepšie. Občas mi je zle, ale dása. Nie je to ešte 100%, ale som rada, že to prešlo 😉.

utka
24. jan 2013

@jacka že aká šikovná s tou práčkou. Ja mám zase taký problém, že keď zapnem práčku a elektrickú rúru, tak mi vyhodí istič. Minule som tak prala a robila ryžu a ani neviem po akej dlhej dobe mi napadlo kuk na rúra a tam tma 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre