• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
@jacka kedykolvek :grinning:
@denisenko ja idem na masáž v pondelok, tesim sa...snád mám načo :sweat_smile: ....varenie :angry: ja dnes francuzske
25. jan 2013 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka to je len na predpis pokiaľ viem...ale skús, možno ti predajú, ked vám dajú aj pamycon bez predpisu.... :wink:
25. jan 2013 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 aj ja sa asi objednám...lenže..kolkokrát zdvihnem Simča, tolko krát mi to zas povyskakuje....mám také blbé stavce.... :pensive: ...francúzske dojedol včera Denisko... :slight_smile: ...ja mám polievku od včera...hráškovú...dneska len vypražím syr a hranolky ...rýchlovečka...nemám náladu variť..... :confounded:
25. jan 2013 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko objednaj :wink: ...mozno by sa ti zislo chodiť aj dlhšie...ako som ja chodila na tie rehabilitácie...dávajú aj raselinu, elektroliečku, laser, mne to celkom pomohlo...ale už zase cítim...teraz idem len raz k jednému masérovi..mám aj lístok na tie rehabilitácie, ale nechce sa mi tam chodiť akosi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

idem, ešte vás pridem skontrolovať :sweat_smile: :wink: :dizzy_face:
25. jan 2013 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko pošlem muža....tomu dali pamycon :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2013 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 prídi len prídi :dizzy_face: :dizzy_face:
25. jan 2013 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kde nám zmizla leninka???
25. jan 2013 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko to je riadny rýchlovečka.....syr máš obalený už?................kedy idete na pohreb?
25. jan 2013 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..stále som tu, len som nejaká zamotaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....Lolka sa chcela hrať vo vani, tak som bola pri nej, ...pre Lilku do školy..teraz už zasa pýtajú obed......

..inak tie choroby na porazenie..Lilkina suseda v lavici drhne jak o závod a z nosa jej tečie ako z vodovodu :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.......tak teraz len striehnem na každé kýchnutie a zakašlanie :stuck_out_tongue_closed_eyes:......

...a v škôlke sú len 4 deti z 52 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. jan 2013 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko a Simonkovi čo dáš jesť?......................veru mala by si sa dať nechať niekde vymasírovať.... :wink:
25. jan 2013 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 no paráda..............to sú riadne odolné deti.....................len nech vás to obíde...... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :wink: .....deťom zatial nič nie je?
25. jan 2013 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko o 7-ej je neskoro? Však sa vyciká, napapá, umyje, oblečie a o 7:35 idú z domu do školy. Akurát.
@leninka75 neviem, čo je pravdy na tej vode a tekutinách, ale Viki v škole pije veľmi málo :frowning2:.
25. jan 2013 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisneko.....a čo chlapci idú s vami na pohreb? :frowning2:

@jacka ..držia sa klop, klop.....a psssst.......juj nedá sa mi dostať do gmailu :angry: ...čakám sms z dráčika...už nakupujem na ďalšie vianoce :grinning: :grinning: :grinning:

@letty86..čo u Dr.?....

@utka..my o 7:00 odchádzame z domu :slight_smile:
25. jan 2013 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 my máme školu tak max. 10min. peši z domu. A školníčka ich aj tak nepustí skôr do budovy ako o 7:40.
25. jan 2013 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ....my máme ešte bližšie, ale našim záčina vyučko 7:20......takže my musíme.....
25. jan 2013 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 áno? Tak skoro? Sila...
25. jan 2013 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka..škola sa musela prispôsobiť SAD-ke, lebo ku nám dochádzajú aj deti z iných dedín, tak, aby stíhali busy ...
25. jan 2013 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..ako to je choré, že sa deti a škola museli prispôsobiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry: ........a najlepšie je, že keď u nás napadne veľa snehu, čo je tu bežné, tak cestári nestíhajú, tak potom dochádzajúce deti neprídu do školy, lebo ku nim nevylezie bus :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jan 2013 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 tak to je ozaj choré... :frowning2:. Ale na Slovensku je to tak!!!
25. jan 2013 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka
@denisenko aj viki vstáva o 7mej, ale ranajkovať nechce :pensive: a do školy mame 5 minút
@leninka75 fakt čudné s tym prisposobobanim :confounded:
Vikinka dostala atb, trifed a mám kupiť niečo na cmulanie....a zaspinkala pred chvilou
kedy idete na ples? dufam, že ta Majko poriadne vytancuje, alebo ty jeho :dizzy_face:
25. jan 2013 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 tak skoré uzdravenie...
Viktor tiež kašle ako tuberák :frowning2:.
25. jan 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pekný víkendík.... :slight_smile:
25. jan 2013 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 no pekne ste dopadli....čo jej diagnostikovala....?.....
@leninka75 užite ples......a poprosím foto ako si vyzerala..
25. jan 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte...už som doma..... :slight_smile: chalani boli s nami, nemali s kým ostať, ja som bola na rozlúčke a omši a potom už ostal len Petrík, s kočíkom nemám šancu na cintoríne.... :pensive: ...fuj a tá kosa....ľadový severák.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@letty86 Viki skoré uzdravenie....Denisko by tiež najradšej neranajkoval, ale musí.....trvá mu to 3/4 hodinu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@leninka75 ...plesaj, plesaj.... :dizzy_face:
@utka naším začína vyučko 7.50....a škola je otvorená od 7.30.....a do školy to máme niečo vyše 1km.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@jacka ty už víkend?
25. jan 2013 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ani neviem...hrdielko má červené, to vraj mudra povedala...to som dostala z mojho muža :sweat_smile:
bola som po lieky, taaaaak fúúúúka :angry:
25. jan 2013 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko to len tak zo slušnosti :wink: :grinning: :grinning: ..ved ja tu som pečená varená :grinning: :grinning: :grinning: ...................................
@letty86 to poznám aj ja som to raz urobila a nevedela som riadne čo mu je :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....................aké berie atb.?...........rýchlo sa vyliečte........

u nás krááásne :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: bez vetra.........len zima riadna....ale neva tak to má byť :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2013 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko
@jacka dakujem, len sa obavam, že to preskocí aj na matka :frowning2: predpisala jej duomax ...práve som volala s mamkou vikinkinej spoluziacky, ktorá už je doma od včera, tak vraj hnusný virus to je, jej obe baby sú choré a tiež to začalo ako u nás a dnes už majú vysoké teploty, dá im lieky od horúčky a o 4 hodinky ju majú zas....moja mudra nedáva často atb, tak teraz neviem, či mala dať :confused: ked to je virusové, ako spomínala mamina tej spolužiačky...hmmmm, rozmýšlam, či dať, či nedať :pensive:
25. jan 2013 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 uf,tak to dufam,že vas to minie:frowning2:
25. jan 2013 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 hm to je ťažké........ja som vela krát nedala.........daj tak ako to cítiš :wink: .....................................to čo je za vírus niečo ako chrípka?..... :confused: ......................je to dosť možné že to aj drobec dostane :frowning2: :frowning2: :frowning2: to už nijak neovplyvníš.... :frowning2: :frowning2:
25. jan 2013 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...vidím ťa :dizzy_face:
25. jan 2013 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok