Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
25. jan 2013

@jacka kedykolvek 😀
@denisenko ja idem na masáž v pondelok, tesim sa...snád mám načo 😅 ....varenie 😠 ja dnes francuzske

denisenko
25. jan 2013

@jacka to je len na predpis pokiaľ viem...ale skús, možno ti predajú, ked vám dajú aj pamycon bez predpisu.... 😉

denisenko
25. jan 2013

@letty86 aj ja sa asi objednám...lenže..kolkokrát zdvihnem Simča, tolko krát mi to zas povyskakuje....mám také blbé stavce.... 😔 ...francúzske dojedol včera Denisko... 🙂 ...ja mám polievku od včera...hráškovú...dneska len vypražím syr a hranolky ...rýchlovečka...nemám náladu variť..... 😖

letty86
25. jan 2013

@denisenko objednaj 😉 ...mozno by sa ti zislo chodiť aj dlhšie...ako som ja chodila na tie rehabilitácie...dávajú aj raselinu, elektroliečku, laser, mne to celkom pomohlo...ale už zase cítim...teraz idem len raz k jednému masérovi..mám aj lístok na tie rehabilitácie, ale nechce sa mi tam chodiť akosi 😝

idem, ešte vás pridem skontrolovať 😅 😉 😵

jacka
25. jan 2013

@denisenko pošlem muža....tomu dali pamycon 😀 😀 😀

jacka
25. jan 2013

@letty86 prídi len prídi 😵 😵

jacka
25. jan 2013

kde nám zmizla leninka???

jacka
25. jan 2013

@denisenko to je riadny rýchlovečka.....syr máš obalený už?................kedy idete na pohreb?

leninka75
25. jan 2013

..stále som tu, len som nejaká zamotaná 😝 ....Lolka sa chcela hrať vo vani, tak som bola pri nej, ...pre Lilku do školy..teraz už zasa pýtajú obed......

..inak tie choroby na porazenie..Lilkina suseda v lavici drhne jak o závod a z nosa jej tečie ako z vodovodu 😠 😠 😝 😝 😝.......tak teraz len striehnem na každé kýchnutie a zakašlanie 😝......

...a v škôlke sú len 4 deti z 52 😅 😅 😅 😅

jacka
25. jan 2013

@denisenko a Simonkovi čo dáš jesť?......................veru mala by si sa dať nechať niekde vymasírovať.... 😉

jacka
25. jan 2013

@leninka75 no paráda..............to sú riadne odolné deti.....................len nech vás to obíde...... ☹ ☹ ☹ 😉 .....deťom zatial nič nie je?

utka
25. jan 2013

@denisenko o 7-ej je neskoro? Však sa vyciká, napapá, umyje, oblečie a o 7:35 idú z domu do školy. Akurát.
@leninka75 neviem, čo je pravdy na tej vode a tekutinách, ale Viki v škole pije veľmi málo ☹.

leninka75
25. jan 2013

@denisneko.....a čo chlapci idú s vami na pohreb? ☹

@jacka ..držia sa klop, klop.....a psssst.......juj nedá sa mi dostať do gmailu 😠 ...čakám sms z dráčika...už nakupujem na ďalšie vianoce 😀 😀 😀

@letty86..čo u Dr.?....

@utka..my o 7:00 odchádzame z domu 🙂

utka
25. jan 2013

@leninka75 my máme školu tak max. 10min. peši z domu. A školníčka ich aj tak nepustí skôr do budovy ako o 7:40.

leninka75
25. jan 2013

@utka ....my máme ešte bližšie, ale našim záčina vyučko 7:20......takže my musíme.....

utka
25. jan 2013

@leninka75 áno? Tak skoro? Sila...

leninka75
25. jan 2013

@utka..škola sa musela prispôsobiť SAD-ke, lebo ku nám dochádzajú aj deti z iných dedín, tak, aby stíhali busy ...

leninka75
25. jan 2013

@utka ..ako to je choré, že sa deti a škola museli prispôsobiť 😝 😝 😠 😠 😠 ........a najlepšie je, že keď u nás napadne veľa snehu, čo je tu bežné, tak cestári nestíhajú, tak potom dochádzajúce deti neprídu do školy, lebo ku nim nevylezie bus ☹ 😝

utka
25. jan 2013

@leninka75 tak to je ozaj choré... ☹. Ale na Slovensku je to tak!!!

letty86
25. jan 2013

@utka
@denisenko aj viki vstáva o 7mej, ale ranajkovať nechce 😔 a do školy mame 5 minút
@leninka75 fakt čudné s tym prisposobobanim 😖
Vikinka dostala atb, trifed a mám kupiť niečo na cmulanie....a zaspinkala pred chvilou
kedy idete na ples? dufam, že ta Majko poriadne vytancuje, alebo ty jeho 😵

utka
25. jan 2013

@letty86 tak skoré uzdravenie...
Viktor tiež kašle ako tuberák ☹.

jacka
25. jan 2013

pekný víkendík.... 🙂

jacka
25. jan 2013

@letty86 no pekne ste dopadli....čo jej diagnostikovala....?.....
@leninka75 užite ples......a poprosím foto ako si vyzerala..

denisenko
25. jan 2013

ahojte...už som doma..... 🙂 chalani boli s nami, nemali s kým ostať, ja som bola na rozlúčke a omši a potom už ostal len Petrík, s kočíkom nemám šancu na cintoríne.... 😔 ...fuj a tá kosa....ľadový severák.... 😝 😝 😝 😝
@letty86 Viki skoré uzdravenie....Denisko by tiež najradšej neranajkoval, ale musí.....trvá mu to 3/4 hodinu.... 😝 😝 😝 😝 😝
@leninka75 ...plesaj, plesaj.... 😵
@utka naším začína vyučko 7.50....a škola je otvorená od 7.30.....a do školy to máme niečo vyše 1km.... 😝
@jacka ty už víkend?

letty86
25. jan 2013

@jacka ani neviem...hrdielko má červené, to vraj mudra povedala...to som dostala z mojho muža 😅
bola som po lieky, taaaaak fúúúúka 😠

jacka
25. jan 2013

@denisenko to len tak zo slušnosti 😉 😀 😀 ..ved ja tu som pečená varená 😀 😀 😀 ...................................
@letty86 to poznám aj ja som to raz urobila a nevedela som riadne čo mu je 😝 ....................aké berie atb.?...........rýchlo sa vyliečte........

u nás krááásne 😎 😎 😎 😎 bez vetra.........len zima riadna....ale neva tak to má byť 😀 😀 😀

letty86
25. jan 2013

@denisenko
@jacka dakujem, len sa obavam, že to preskocí aj na matka ☹ predpisala jej duomax ...práve som volala s mamkou vikinkinej spoluziacky, ktorá už je doma od včera, tak vraj hnusný virus to je, jej obe baby sú choré a tiež to začalo ako u nás a dnes už majú vysoké teploty, dá im lieky od horúčky a o 4 hodinky ju majú zas....moja mudra nedáva často atb, tak teraz neviem, či mala dať 😕 ked to je virusové, ako spomínala mamina tej spolužiačky...hmmmm, rozmýšlam, či dať, či nedať 😔

denisenko
25. jan 2013

@letty86 uf,tak to dufam,že vas to minie☹

jacka
25. jan 2013

@letty86 hm to je ťažké........ja som vela krát nedala.........daj tak ako to cítiš 😉 .....................................to čo je za vírus niečo ako chrípka?..... 😕 ......................je to dosť možné že to aj drobec dostane ☹ ☹ ☹ to už nijak neovplyvníš.... ☹ ☹

jacka
25. jan 2013

@denisenko ...vidím ťa 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre