• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. októbra 2017 
...pomaly pôjdeme do vane :slight_smile: ...pekný večer a dobrú noc!!! :slight_smile:
26. jan 2013 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 my sme akurát z vane vyliezli.... :grinning: :grinning: :grinning: Simčo už spinká, Denisko ešte Včielku Máju a ide tiež do hajan...ja pozbieram a ožehlím prádlo a počkám na tatinka.... :sweat_smile:

dobrú nocku....
26. jan 2013 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
no viete čo sa s vami nehrám...tolko popísať....... :angry: :angry: :wink: :wink: :wink: :wink:
26. jan 2013 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka to aby si mala čo čííítať :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja som dnes taaaaka unudená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
idem aj ja
dobrúúúúúú
26. jan 2013 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ved ja čítam rada......len moja krátka pamäť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: .................Vikinke je ako?........dúfam že to Maťka obišlo.... :wink:
@leninka75 zlatá je..........aj sa jej páči lyžovanie?......večer odpadal ako nič že?
@denisenko Simonko je riadny čertík.......sa nezdá.....tá fotka vyzerala hrozivo...........................ja už mám požehlené......som prezliekala periny aj to uschlo.......som sa aspon nenudila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

dobrú noc..... :slight_smile: :slight_smile:
26. jan 2013 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte....
27. jan 2013 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!!....

@denisenko..dočkala si sa večer tatinka? :dizzy_face:

@jacka ..aká šikovná si boal včera!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....hej Lilke sa páči lyžovanie :dizzy_face: ...si myslíš, že večer ju odvalilo??..ha-ha-ha.....kdežéééééé...má kvalitné dobíjacie batérie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......čo dobré varíš? :slight_smile:
27. jan 2013 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
...dobrú chuť!! :slight_smile: .......a peknú nedeľu!!! :wink:
27. jan 2013 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.... :slight_smile: tak ja len narýchlo....Denisko drhol celú noc, ráno vstal...že 38...dostal čipok a už to bolo ok....potom boli so mnou v žiline, lebo ja som mala jazdu...a už bolo zle....cesta domov hotová katastrofa, prišiel domov...39,5....leží v posteli a vyzerá príšerne.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ...a ja už len idem čakať, kedy to dostane aj Simonko.... :confounded: :confounded: :confounded:
@leninka75 ...dočkala, dočkala.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..kvalitné baterky????....to asi celý ročník také vyfasoval.... :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 tak potom majú rovnakú značku :grinning: :grinning: ....................rezne naruby...polievku s kostí...........a ty?::
aj vám peknu nedelu......... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:........ čo idete robiť?
27. jan 2013 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko no paráda........... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ......takže zas studené sprcha :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..........pojdeš aj k dr.?
27. jan 2013 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

@jacka

@denisenko
@leninka75 aj matko je uz choručky, ráno dosiel k nam do postele a už horúci, 38,6 mal, ale rýchlo mu zabral liečik a o chvilu uz behal :stuck_out_tongue_closed_eyes: teraz obaja spinkajú
ja som robila zajka
27. jan 2013 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko no pekne, už aj u vás :frowning2: ...vikinku aj hlavka pobolieva :confounded:
@leninka75 som sa zabudla opýtat....čo za darčeky si si vyhladla v drakovi? a to fakt vydrzíš do Vianoc :wink: to dáš do tej tvojej šikovnej a čarovnej škatulky?už aj ja mámmm :grinning: ale len taku tasku :grinning: pár vecí som nedala pod stromček, tak mám mini zásobku, hlavne oblečko :grinning:
27. jan 2013 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...zatial sa sprcha nekoná...trošku mu to začalo klesať.... :confounded: ...k mudrej...zajtra, ale robí až poobede...čert nech to... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...nevidím mu do hrdla, ale sťažoval sa, že ho bolí...tak to asi zas bude na ATB.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@letty86 aj Denisko sa sťažoval už včera, že ho bolí hlava...a strašne dnes kýcha....asi zas upchaté dutiny, alebo čo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tak aj Maťko?....uf, sa mám na čo tešiť..... :pensive: :pensive: :pensive:
27. jan 2013 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....a ide sa na pohotovosť...... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
27. jan 2013 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko čo sa stalo moja :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: daj vedieť čo ste vybavili.....

@letty86 škoda že to aj Maťko chytil.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: -----------...........................ako si robila zajka?
27. jan 2013 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..Deniskovi sa to stále drží na 39,3....a že ho moc bolia nohy...sakra..už len chrípka nám chýbala...sa teraz zobudil...vriaci...tak ho Petrík hned vzal na pohotovosť.... :pensive: nebudem čakať do zajtra do 12-tej.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jan 2013 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko veru máš pravdu.........dosť vysoká teplota..............musí byť celý ubolený s tej teploty......a Simonkovi nič nie je?
27. jan 2013 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....tomu som merala teraz...zatiaľ nič...klop,klop,klop.... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: ...no, je mi toto treba...???...a ja sa mám učiť na skúšky .............. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: s dvomi deťmi doma, jeden chorý, druhému idú zubky..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:...vy ste zatiaľ OK?
27. jan 2013 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko juj tak nech ho to zdaleko obíde........... :wink: :wink: ....................už prišli????..........................pekne si užiješ :pensive: ....................ale ty si super mama určite to zvládneš............................................zatial ok......síce MAťko drhne....ale len nech pri tom ostane :frowning2:
27. jan 2013 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...no..práve mi volal tatinko...že kedy bral naposledy ATB...tak asi mu dajú..... :pensive: :pensive: ...že supermama :grinning: :grinning: :grinning: len taká obyčajná.... :grinning: :grinning: :grinning: ...no ved to....drhne...Denisko kašlal dva dni...celú noc....a teraz trochu prestal a prišli horúčky.... :pensive: :pensive: :pensive:
27. jan 2013 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ved si..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
to mi ani nevrav...........teraz boli chorí............ :pensive: dúfam že to sem nepríde.........................................Simonkovi je ako?
27. jan 2013 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
Takže zase číhajú choroby :frowning2:. Viki tiež kašle ako tuberák a už aj soplí :frowning2:. Ja už som tiež z toho na nervy ...
27. jan 2013 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka tak zas choroba...... :frowning2:
ako bolo?.... :slight_smile:
@denisenko čo nového? :confused:
27. jan 2013 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...to vážne??!! :frowning2: :frowning2:...juj tak mi je ľúto chorých detičiek :frowning2: :frowning2: :frowning2: ....držte sa maminky aj detičky a rýchlo sa vyliečte!!! ...............
27. jan 2013 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....tiež polievka z kostí a zapekané rezne :wink: ......viac menej sme boli doma, len večer sme skočili na pizzu :wink: ....

@letty86 ....som ti narobila chute s čarovnou krabicou? :grinning: :grinning: :grinning:...je to dobré mať niečo vždy po ruke :slight_smile: ....kúpili sme boogle flash...to je akoby elektronické scrable...trošku....je to 5 kociek, zapnú sa, náhodne sa na nich ukážu písmená a v časovom limite u nich treba poskladať čo najviac slov.....po uplynutí času sa na jednej kocke ukáže počet možných slov z daných písmen a počet, ktorý si vyskladala....zdá sa mi to fajn na trénovanie slovnej zásoby
27. jan 2013 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86..Maťko už spáva s Vikinkou na veľkáčskej posteli? :slight_smile:
27. jan 2013 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....dobrú noc dievčatá, držte sa a nech detičky neteplotujú!!!! :pensive:
27. jan 2013 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ja tomu ani nehovorím, že zase, ale ešte stále...len sa pridali sople. ale čo sa kašľa týka, tak kašle v podstate od 3.12. s cca týždňovou prestávkou.
27. jan 2013 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj baby, dáva sa na polroka pri vysvečku kvietok?
27. jan 2013 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok