• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
ahojte..................

@utka to poznám......aj MAťka to drží :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@denisenko no ako??? :confused: :confused:
28. jan 2013 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko... :slight_smile:
...sakra...zas nás zasypalo snehom..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....Denisko ešte v noci teplotoval, ale ráno už nie----má hnisavú angínu.....to je ten lepší prípad...ako chrípka.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: som volala učke, tak vraj sa to dalo čakať, lebo v piatok už 4 deti chýbali, dneska to bude isto viac...... :angry: :angry: :angry:
@leninka75 ..ešte mi prezrad, kde schovávaš tú čarovnú krabicu... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...nenájdu ju? myslím, tak ako náhodou...hladám niečo a nájdem škatulu.... :sweat_smile:
@utka ..tebe tie týždne nejako rýchlo preskakujú.... :confused: :confused: :confused: ....kvietky?? myslíš, že treba? ja neviem....nemám prehlad...bud pojdem po to vysvedčenie v štvrtok ja, alebo ho v pondelok dá Niskovi.... :slight_smile:

sa mi nechce ísť sa boriť do toho snehúúúúúúúúúúúúúú....musím ísť k mojej obvodáčke pre kartu.....ááááááááááááá
28. jan 2013 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ....si ma predbehla...kým ja napíšem prejav ........... :grinning:
28. jan 2013 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................
som rada že je Deniskovi lepšie :dizzy_face: :dizzy_face: ..............prečo pre kartu?
28. jan 2013 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ráno!!!..pomóc kto nás vyhrabe???? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....

@utka..na polroka kvietok nie :wink: ....

@denisenko .....krabicu mám hlboko, hlboko v šatníku a pre istou ešte zahádzanú všetkým možným :grinning: :grinning: :grinning: ......hm ....hnisavá angína :frowning2: .......aj kričí, že ho bolí hrdielko?.....

@jacka .....vás nezasypalo?....detičky sú v škôlke?.....
28. jan 2013 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ...no, mne sa minule chlapi aj skrinou prehrabali, ked nemohli nájsť zimné veci.... :grinning: :grinning: :grinning: ...tak na polroka nie?...dobre.... :wink: ...aj nás nech príde niekto odhrabať...celú noc snežilo, ale odhrnače som nepočula ani raz...ha ha...ráno sused vravel, že nech tie chodníky necháme tak, lebo Petrík prekopával cestu k bráničke.... :grinning: :grinning: :grinning: ešte šťastie, že sused minulý rok kúpil snežnú frézu, tak že potom poobede to vyčistí...ja som len zvedavá, čo budeme robiť dovtedy..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....Denisko sa len trochu sťažuje, že ho bolí hrdlo...ale nie nejako extra... :wink:
@jacka ...pre kartu..idem zajtra na endokrinologiu, už pre výsledky a na vyšetrenie..tak ju musím mať.....dúfam, že tam už idem posledný raz.... :zipper_mouth: ...kto bol zaviezť deti?
28. jan 2013 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ....aj tu u nás na okolí vrčia tie snežné frézy..tiež by som teraz jednu brala :slight_smile: ......my zatiaľ odhrabávanie naručný pohon :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........ale zasa človek sa pri tom dobre rozcvičí :dizzy_face: .....brrr stále sneží :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......moje baby sú lenivé čokoľvek si hľadať :unamused: ..ale na druhej strane je to výhoda, že zaťiaľ nehľadajú darčeky :grinning: :grinning: :grinning: ......
28. jan 2013 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ...taká ranná rozcvička je super.... :grinning: :grinning: :grinning: ..a stále kydá.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: som práve volala s mojou maminou a im sneží od včera rána non stop...a to sú od nás južnejšie 100km..... :angry: :angry: :angry:
28. jan 2013 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
haha...dneska som mala mať skúšky...teda, celý kurz má, len ja som si vybavila, že ešte nejdem.... :grinning: :grinning: :grinning: a v tomto počasí....som aj rada.... :wink:
28. jan 2013 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 zasypalo..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...........ja rada odhadzujem sneh..........pokial nie sú deti doma a nemusia pomáhať....lebo furt utekaju na cestu :angry: :angry: :angry:

@denisenko muž bol.....ja som len taký víkendový vodič...........alebo jarno letný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2013 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ved už si to mohla mať z krku :wink: :wink:
28. jan 2013 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....nemohla, ja idem o dva týždne...ešte si nahánam jazdy.... :wink: ..aj niečo navyše... :wink: :wink:

inak, my sme dneska mali perfektný budíček....kedže Denisko nejde do školy tak Simonko sa začal prehadzovať v postielke okolo pol šiestej ...a do toho začal tatinkovi vyzvánať telefon.....no parááádička....zobudil celý dom......švagriná /Petríkova mladšia sestra/ ..chúda....zrazila srnku.... :angry: :angry: :angry: ..ale našťastie, sa nič nestalo, len svetlo a nárazník si to odniesli...a teda ..srnka... :grinning: ..ale aj tak musel ísť pre nu, lebo bola z toho chuderka v šoku....
28. jan 2013 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko fúha no nič moc.......ja by som sa klepala ešte teraz :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...........................aj volali policajtov???či
28. jan 2013 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..hej...policajt plus poľovník....to je frekventovaná cesta, tam ju isto videlo milion ludí, takže pekne podla predpisov.... :wink: ...ved ona sa klepala ešte doma...má 1 rok vodičák....
28. jan 2013 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko no chuda......jej to nezávidím........hlavne že je v poriadku....... :slight_smile: aj auto...........a srnka to neprežila? :frowning2:
28. jan 2013 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..neprežila.... :pensive: :pensive: :pensive: .....tam sa vždy pasie také velké stádo....no čo už...hlavne že sa nič nestalo... :wink:
idem od vás....dneska by som mohla aj niečo urobiť.... :grinning: :grinning: :grinning: ale potom ešte prídem.... :wink:
28. jan 2013 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko som myslela že nič vážne kedže auto je celkovo v poriadku....................... :frowning2: ....................a že som zvedavá.....to dostala aj pokutu či nie ....? :sweat_smile: :sweat_smile: ......................................... :sweat_smile: :sweat_smile: ..................čože ideš robiť?....
28. jan 2013 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...neviem..??? spýtam sa.... :wink: :wink: toto aj mna zaujíma.... :wink: :wink: :wink: ...ked ti poviem, že idem presádzať kvietky tak si asi poťukáš po čele..... :grinning: :grinning: :grinning: ....ale idem...musím....začínajú mi vädnúť, lebo majú málo miesta.... :confounded:
28. jan 2013 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a už tu nie som.... :slight_smile:
28. jan 2013 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ťuky ťuki......ale nie............. :wink: :wink: ..................treba sa starať o ne.....ale náhodou sa nepresádzaju na jar..... :wink: .....ja by som čakala... :slight_smile:
bež bež.........príd a príd.... :slight_smile:
28. jan 2013 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..ja viem prečo presádzaš teraz :wink: ...ty privolávaš jar :grinning: :grinning: :grinning: ...

@jacka ..čo si som chcela a už neviem :pensive:
28. jan 2013 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ty sa tej jari nejak nevieš dočakať :grinning: :grinning: :dizzy_face: :wink: :wink: .................ved vonku krááááááááásne sneží....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. jan 2013 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte...
Chlapi šli na Kramáre k tomu známemu lekárovi. Viki v noci dosť kašľal...som im volala, že mu robili výtery, brali krv a teraz čakajú na spirometriu...
Dnes máme obed od včera od našich, ale polievku som nevzala, tak varím guľášku...Aj u nás sneží. Ja už som povysávala, bola v obchode a v drogoške...Už nič nerobím :wink:.
takže kvietok nie? No však uvidíme, ako to bude, či bude môcť ísť Viki do školy, či ako to bude...
28. jan 2013 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všetko sa kazí, všetko sa s..e! Volali mi z gynekológie, že mám zlé výsledky AFP, tak tam musím ísť. ja sa tak bojím... :cry:
28. jan 2013 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....jaaj veru veru už aby bola....však sneží krásne len tie cesty :stuck_out_tongue_closed_eyes:...ja sa celý týždeň tak bojím keď muž chodí autom :frowning2: .......
28. jan 2013 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..Viki bude mať hneď výsledky?......zlé AFP? :frowning2: .....vydrž čo ti povedia, snaž sa byť kľudná.....niekedy bývajú na 1x zlé a potom sa urobia znovu a je to OK :slight_smile: .......kedy tam ideš?....
28. jan 2013 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 keď sa vrátia chlapi, tak ma tam berú...
28. jan 2013 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka drž sa a daj potom vedieť......
28. jan 2013 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka neber to tak tragicky......určite to bude dobré.....kolko krát je to falošné............... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: všetko z rezervou.....ešte ti budu robiť vyšetrenie
28. jan 2013 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 vidím ťa... :dizzy_face: :dizzy_face:
28. jan 2013 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok