• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

29. mája 2017 
ahojte
boli sme u mudry, tak aj matulko ma atb :frowning2: ...zas ten jeho hrtan zapálený...hlások škreklavý a aj teplotka mu vyskakuje a soplíky sa mu lejú :confounded:...liečiky má brat do nedele a ak sa nepohorší, ani na kontrolu nemám ist, aby v čakárni zase niečo nechytil...straaaašne vela deti bolo, jedno kaslalo pred druhým
@utka držim velmi palce,nech je všetko o.k
@leninka75 narobila si mi chute...a tusim by mi taká hra prospela.....som si za nič na svete nevedela spomenuť na to slovo-že krabica,tak ju volas..... tuho som rozmýslala a vzdy ma len škatula napadla :grinning: :grinning: čim to je, čím to je :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlúúúúpnem..........................matulko spi v postielke, este si ho nedám :dizzy_face:
@jacka zajka som piekla...najprv som urobila z neho polievočku...tú milujem....dala som do rury piect zameiaky potom zajka trosku zapiect...cibulka, slaninka....
@denisenko nech je nisko rýchlo fit a simčo nech to ustoji...vikuske je uz lepšie
28. jan 2013 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka škoda, že ma nepočuješ :sweat_smile: :wink:
28. jan 2013 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: ...to bude vekom že nepočujem :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2013 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak už aj MAťulo....nech ste rýchlo fit :slight_smile: :slight_smile:
28. jan 2013 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
idem dnes na masaz, sa mi samej nechce :confounded: aj sa trošku hanbím, ked mám pravdu povedať :sweat_smile:
ešte večer nakuknem...piste primerane :dizzy_face: mojich schopnostiam citat :sweat_smile:
a ináč, všetky ste snehom zavalene a my len taký poprasok
28. jan 2013 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ....krabica, škatula furt je to to isté :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...vieš, že je tá hra super aj pre dospelákov!! ..a o mamičkách na MD ani nehovorím :grinning: :grinning: :grinning: ......vtedy sa naplno prejaví tá naša materská demencia :grinning: :grinning: :grinning: .....nech sa Maťtuľko rýchlo uzdraví!!! .....ja sa so snehom rozdelím :wink: :wink: :wink:..inak už nám do :stuck_out_tongue_closed_eyes: toho začalo pršať
28. jan 2013 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Takže Vikimu brali krvičku aj výtery. Výsledky budú v stredu, máme ísť na kontrolu. Má len Mukosolvan a Celaskon. Bol aj na spirometrii, ale do toho sa nerozumiem.
Ja som bola u gyndoša. Zajtra idem na genetiku a asi pôjdem na amniocentézu. Radšej, pre kľudné tehu. Ja by som sa nevedela postarať o postihnuté dieťa. Možno ma budete kvôli tomu odsudzovať, ale čo už...
28. jan 2013 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj, som ostrihaná na krátko :grinning:
28. jan 2013 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..viki bude doma či pôjde do školy?......veď uvidíš ako dopadnú ďalšie vyšetrenia :wink: .....
..je ti jasné, že to chce foto ... :slight_smile:
28. jan 2013 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 Viki bude doma a v stredu uvidíme, ako dopadneme, aké budú výsledky...No a ja tiež uvidím. Len vy neuvidíte môj účes :grinning:
Ale možno sa cvaknem :wink:
28. jan 2013 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ....nešpekuluj a cvakaj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. jan 2013 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Samej sa mi to nedá :frowning2:
28. jan 2013 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...tak som zas dnes prd stihla urobiť....už som na nervy... :angry: :angry: :angry: ....išla som k mudrej, zaniesť Deniskove papier a o poschodie vyššie k mojej pre kartu, Simonko akurát zaspal v kočíku....len čo sme vošli do polikliniky, taký rev sa odtial ozval, že by zobudil aj mrtvého, nielen Simča...takže dnešný obedný spánok= 10 minút a celý den piští..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a potom robte niečo.... :angry: :angry: :angry:
@utka neboj, držíme ti palčeky, isto to bude ok, len mysli pozitívne.... :wink: ..a popros Vikiho nech ťa cvakne.... :wink:
@leninka75 ...materská demencia??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2013 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ďakujem baby :wink:...
28. jan 2013 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj leninka75 :grinning: tak som tu aj ja kukla,keď máme doma tiež nášho herca :slight_smile: :wink: :slight_smile: Ďakujem za typ :grinning:
28. jan 2013 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko vidím že tá demencia nie len u mna.......................dakujem žienky že vás mám....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink:
28. jan 2013 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka veru daj foto........sme zvedavéééé a akoooooo :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. jan 2013 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..ja som prešla z tehu demencie do laktačnej...a teraz materskej....čo nasleduje potom????? :grinning: :grinning: :grinning: áááá...to už bude asi tá starobná..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

mne už dneska padla....Simonko odpadol do postielky, Denisko je v posteli celý den...svokra mi doniesla huspeninu....tak dobrú chuť.... :wink:
28. jan 2013 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 jééj, ahoj...pridáš sa k nám????
28. jan 2013 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ..tak aj Maťko...chúdatko maličké....skoré uzdravenie a cmuk na líčko... :wink:
28. jan 2013 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tak teda,jasná vec :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2013 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 a kedy je Peťko narodený?...chodí tiež do školy?...
28. jan 2013 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 aj ja mám doma Peťka a MAťka...len v opačnom poradí :slight_smile:
28. jan 2013 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko že starobná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............pekná vyhliadka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........................a vieš čo...aj ja som mala huspeninu......ale nie od svokry.........................tááááááááák ma teraz páli záha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....................no a čo...hlavne že som plná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2013 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...a náhodou vieš že huspenina je úúúúplne zdravá potravina????..na tie naše opotrebované klby... :wink: ..ale ja mám vždy od svokry, ja nerobím.... :slight_smile:
28. jan 2013 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
....hmmm...ale ešte niečo by som si dala.... :confused: :confused: :confused: :confused:
28. jan 2013 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko héééééééééééééj.................a čo je na nej zdravé... :slight_smile: :wink: ........................ja tiež nerobím...to je mužova práca :grinning: :grinning:
28. jan 2013 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko aj ja len netuším čoby to mohlo byť.............asi bude najvyšší čas umyť zuby :grinning: :grinning:
28. jan 2013 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...ty nevieš???..no tá huspenina..ten aspik je na kolagén....vážne....a ked si dáš k tomu aj cibuľu, tak to máš aj s viatmínami..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...zuby???....a mám ešte nejaké???? :grinning: :grinning: :grinning: ...Simonko mi robí prehliadku chrupu minimálne 3x denne.... :grinning: :grinning: :grinning: ....ozaj, idem rýpať....boli ste už na zápise??? :confused:
28. jan 2013 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: a tie kože studené......či to prehodím mužovi na tanier :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................................ked ti robí prehlaidku tak tam hádam ešte čosi máš :grinning: :grinning: .................nestresuj ma......prosím...............zápis ešte nebol.......ale najskor pojde tu do ZV................brrrrrrrrrrrrr-.-....................a vrrrrrrrrrrrrrrrr--..........................a fúúúúúúúúúúúúúúúj :angry: :angry: :angry: si ma teraz riadne zrušila :confused: :grinning:
28. jan 2013 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok