Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
28. jan 2013

@jacka ....prepáááááč....... 😔 😔 😔 😔 😔

jacka
28. jan 2013

@denisenko že si to ty ....máš odpustené,...................

ale neber to tak vážne ...... 😕 😕 dúfam, že si sa nenahnevkala.... 😕 😕 😅

denisenko
28. jan 2013

@jacka ...ja????.....čo som....niekto????? 😕 😀 😀 😀 😀 😀 ...snažím sa do Niska dostať lieky....sakra, ma nahneval...od včera si zmyslel, že kvapky na lyžičke bude vyplúvať....dorka.... 😠 😠 😠 ...mu to budem podávať striekačkou ako malému mimču.... 😠 😠 😠

katka1819
28. jan 2013

@denisenko Peťko je 18 júla 2006 narodený a do školy ešte nechodí dali sme mu odklad 😉

denisenko
28. jan 2013

@katka1819 ....tak vás to ešte len čaká... 😉 ..ja už som niekedy rada, že tie začiatky sú už za nami... 😅 😅 😅

jacka
28. jan 2013

@denisenko pomýlili ma smajlíci......tak to ja preto 😉 😉 .......................................ja som tak MAťkovi podávala v noci lieky.......ked som ho nešla zobudiť......... 🙂 ............................čo to vobec berie?....

jacka
28. jan 2013

@katka1819 aj nám povieš niečo o sebe.....a o rodinke svojej a tak....... 😵 😵
aj my sme dali MAťkovi odklad.......ideme zachvílu na zápis....aspon vieme čo nás čaká 🙂 🙂

jacka
28. jan 2013

@denisenko si rada že máš tie stresy za sebou-..........................sa mi budeš teraz posmievať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 .....................................vy ste kedy kupovali tašku do školy.............. 🙂

denisenko
28. jan 2013

@jacka ...ale...práveže tabletku zje úplne v pohode....má Ospen..penicilín...ale od kašlu stoptusin a na sople fenistil...a to mi začal vypluvať...hlavne, že to úplne normálne bral celú jesen... 😠 😠 😠 😠 ...už spíte?? 😕

utka
28. jan 2013

@katka1819 vitaj medzi nami. Veru, napíš nám niečo o sebe, o rodinke...

denisenko
28. jan 2013

@jacka ..prečo by som sa ti mala posmievať???...ja budem ešte horšia....budem ti dávať múúúdre rady...... 😀 😀 😀 ....tašku...kupovali sme tuším v júni..alebo tak nejako....ked som zohnala, akú sme chceli.... 😉 ...máš už v pláne: Maťko si aj nejakú vyhliadol??? či je mu to šum a fuk??...ozaj, ma tak napadlo....Peťko bez Maťka v školke???? 😕

jacka
28. jan 2013

@denisenko čosi....ešte sme ani vobec nekukali.............žeby som začala robiť panikúúúúúúúúúúú 😕 😕 😉 😉 .................už spinkaju......asi pol hodku....... 🙂 ..................aj vy že?..................................obaja sú v školke......MAťko chodí....ten drhne večer.....a vlastne som ho cez víkend ani nepočula.....musím si to odsledovať 😅 😅

jacka
28. jan 2013

@denisenko ja budem brať každú múdru radu................... 😀 😀 😀 napr........či ste potrebovali všetky tie zošity čo predávaju v škole......

jacka
28. jan 2013

@denisenko inak MAťko sa už teší......aj ked .....bojí sa že sa už NIKDY nebude hrať.........vraj sa bude musieť len učiť a učit...................moje zlatko..... 😵 😵 😵

denisenko
28. jan 2013

@jacka ...na paniku máš ešte čas...kludne daj nohy na stol ..... 😀 😀 😀 ...zošity???...naši nejaké dostali, od sponzora....a pani učitelka im vzždy dá, aký potrebujú...ja vidím len tie, čo mi donesie domov...takže absolútne nemám prehľad, kolko potrebovali na začiatku roka a podobne..... 😕 ....tak som to myslela, že ked už bude Maťko v škole, Peťkovi sa asi samému v školke moc páčiť nebude, že?

denisenko
28. jan 2013

@jacka ...tak mu možeš kludne povedať, kolko trvá učenie u nás doma...do polhodinky sme hotový...zvyšok sa može hrať, kolko sa mu chce... 😀 😀 😀 😀

jacka
28. jan 2013

@katka1819 že som zvedavá.......čo velmi nie som 😀 😀 😉 .................prečo ste dali Peťkovi odklad..... 🙂 🙂

jacka
28. jan 2013

@denisenko fajn tak budem s tými nohy kludne pokračovať 😀 😀 😀 😀 ........................vieš mám pocit že to čo dávaju v škole zošity je len hnusný biznis........a vyhodené prachy 😠 😠 😠 😠 😠 ............................Peťko to bude mať ťažké nejak sa na neho nalepil...riadne.........ked sa ho opýtam s kým sa hral......odpoved s Maťkom.......učky ho totiž to pokial prídem pre nich daju k Maťkovi aby sa nemusel hore dole obliekať.....a vyzliekať.....

jacka
28. jan 2013

@denisenko ak ja mu to odkážem...............že škola nie je taká hnusná aká je 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
28. jan 2013

@jacka ...neboj, on na to príde sám.... 😀 😀 😀 😀 ....ja nič iné nepočúvam, len že kedy budú prázdniny...alebo aspon víkend..teraz si to užíva, že je doma.... 🙂

jacka
28. jan 2013

@denisenko že je škola hnusná 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....................nech si veru užíva.......aj ked je choručký.......a ako mu je?........

denisenko
28. jan 2013

@jacka ...ako???...čertuje celý den..... 😠 😠 😠 😠 ...jemu stačí, aby teplota klesla pod 39,6 a on už čertuje.... 😠 😠 😠 večer miesto ležania v posteli skákal po izbe na tej veľkej nafukovacej lopte....tak myslím, že mu je dobre.... 😠 😠 😠

jacka
28. jan 2013

@denisenko no hotovo..................sa nezdá..... 🙂 .................ale celkom si to viem predstaviť..... 😀 😀

jacka
28. jan 2013

@denisenko no idem.....sa tu schyluje k bitke........ 😀 😀 😀 😀 ........asi dáme na poli pc..... 😀 😀 ..................nechápe že ja celý den tu nemožem byť...a ani nie som.........len po nociach............. 😀 😀 😀

jacka
28. jan 2013

dobrú nocku pekné sníčky.....a spinkajte celú noc...... 😵 😵

denisenko
28. jan 2013

@jacka ....hlavne, že ho to nesklátilo do postele úplne.... 🤐 asi dostal ten penicilín v pravú chvílu.... 🙂 ..ale ma dojala dneska sestrička, ked som jej bola zaniesť papier z pohotovosti,že či treba prísť na kontrolu, alebo čo.....že ak mu bude dobre, netreba...tak jej vravím, že aj tak prídem, lebo potrebuje ospravedlnenku do školy...a ona, že ved na 3 dni ho možem ospravedlniť aj sama.....som sa na nu kukla, jak na ufo....tak keby aj bolo dobre, isto ho po 3 dnoch nedám do školy, kde je bacilov viac než dosť a on nech tam sedí s ATB....čo som už vážne na hlavu???? hlavne, že večer mal zas 38,6...ale doobeda nemal...tak to mu akurát výjde...bez teploty do školy a potom s teplotou doma....sestrička mala asi blbý den.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
28. jan 2013

@jacka tak to my sme na tom lepšie.......Denisko používa notebook, ja PC..a ked príde tatinko a vyhodí ma od PC, netujem z mobilu....kvoli tomuto som trvala na WIFI.... 😀 😀 😀 😀 😀 a potom, že závisláčim... 😀 😀 😀 😀

denisenko
28. jan 2013

@jacka tak dobrú nocku... 😵

jacka
28. jan 2013

@denisenko 😕 😕 😕 😕 nechápem tú sestričku........ 😕 😕 😕 ..........................je kompletná s angínou...............?..... 😝 ..............vy sa máte....to len u nás je bitka.... 😀 😀 😀 .............dobre ste to vyriešili 😉 😉

denisenko
28. jan 2013

@jacka ...teraz máme všetko okrem PC volné...požičiam ti??? 😉 😀 😀 ....ja už niekedy fakt neviem, načo chodím k doktorom.... 😝 😝 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre