• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

27. marca 2017 
@denisenko tak tá sestrička bola asi hladná :zipper_mouth:
Dobrú noc.
28. jan 2013 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte........

@denisenko však si mohla pc poslať....len s kým by som si písala :grinning: :grinning: ...................................dr. to je jedna divná kapitola :pensive: :pensive: :pensive:
29. jan 2013 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk.......... :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :grinning: :grinning:

navarené....croasantíky sa pečú.......kávička na stole.....aj nohy....:grinning:-----------.a dnes nás čaká logo......... :slight_smile: .............a zacvílu coby dup pre deturence.... :slight_smile:
29. jan 2013 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a vy čo dnes ..štrajkujete????..................... :confused: :confused: :confused:
29. jan 2013 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no pekne...............padáme von.....krááásne snežíííí :slight_smile: :slight_smile:

dnes si tu vediem dobrý monolog................... :grinning: :grinning:
29. jan 2013 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
Bola som dnes na genetike a na UZV, ale o týždeň idem na UZV zase, lebo vraj ešte počkáme, nech bábo trochu narastie a nech mám aj viac plodovej vody. Takže amnio asi až budúcu stredu. Už som sa tešila, že zajtra a budem to mať čo najskôr za sebou...
29. jan 2013 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte!!.....ja som si dnes urobila radosť a bola som u kaderníčky :dizzy_face: :dizzy_face: .....nech som kočka na pasovačku :grinning:

katka1819...no vitaj!! :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink:
29. jan 2013 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..dievčatá trošken vám objasním ako nám pribudla katka :wink: .....našla ma tu a vraj sme boli v rovnakom čase v PB v pôrodnici, ale ja si ju nejako nepamätám :pensive: :pensive: :pensive: ...ale nevadí!!...som rada, že tu máme novú krv :wink: ......trošku sme kecali cez IP a ja som vás vychválila, že aké ste super kamošky :dizzy_face: ...čo aj naozaj ste!!! :dizzy_face: :dizzy_face: ...tak som katke narobila chute, aby sa pridala :wink:..........
29. jan 2013 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ahoj...tak super,že máme novú parťáčku. A fotka účesu nebude?
29. jan 2013 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..aaaale, však ja to mám stále rovnako, len kryjem šediny :grinning: :grinning: :grinning: ........ako sa máte?..viki a ty? ....
29. jan 2013 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..po tom rannom monológu už nekukneš?? :wink:
29. jan 2013 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 celkom dobre...zajtra idú chlapi na kontrolu, budú už aj výsledky z krvi a z odberov...dnes som síce doma len od obeda, ale zdá sa mi, že Viki už tak nekašle...
No a ja sa mám tiež dobre, len tie nervy :frowning2:...
29. jan 2013 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka nemysli na to....ved aj siwi mala zlé výsledky a má zdarvé bábo........isto to bol omyl....... :slight_smile: mysli pozitívne lebo si to privoláš :wink: ...............ty chceš ísť na amnio?....:frowning2:

@leninka75 tu som moja.........boli sme vonku......potom som ich šupla do vane trošku zohriať.....večera a tak dookola..poznáš :slight_smile: ..............dnes katka ani nekukla.....asi sa jej nezdáme :confused: :wink:
ale ani deni tu dnes nekukuk :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. jan 2013 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ja myslím pozitívne a verím, že to bol len omyl, zle odčítané týždne a iné veci. Ale je to všetko o držku. Hlavne ako dnes to čakanie u lekárov...
29. jan 2013 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ved to čakanie.....brrr......a nepríjemný dr....... :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jan 2013 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka našťasie tam boli lekárky a celkom príjemné...len všade milión ľudí...
29. jan 2013 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :wink:
@jacka a na mna si zabudla :angry: :wink:
@leninka75 ja chceeeem fotoooooo :dizzy_face:
@utka ja verim, že to bude všetko o.k :dizzy_face: :wink:
29. jan 2013 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 nie nezabudla......čosi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. jan 2013 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nooo...dufam :pensive: :wink:
29. jan 2013 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jasné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..cmuk :slight_smile:
29. jan 2013 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. jan 2013 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...veru poznám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ráno sa ti zdá, že aký dlhý deň..a urobíš to to to s deťmi von...a zrazu je večer.....
29. jan 2013 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ..nevymýšľaj!! :grinning: :grinning: :grinning: ....ako sa majú drobci? .....
29. jan 2013 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...neboj sa katku stiahneme na závisláčenie :slight_smile: :wink: :wink: .....ešte sa tu len rozkukáva :wink: ....ale musíme sa krotiť, aby sa nám neofučala ako zyko a nezdrhla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........
29. jan 2013 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 to ako si myslela :grinning: s fotkou? to vieš, že som zvedavica :sweat_smile: viki lepšie, matulko vystrája stále, ale zvykne mu vybehnút horúcka,ale v nezbedách mu to neprekáza.... je ako prísavka upištaná, aj na záchod za mnou dojde....niekedy na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. jan 2013 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
......holky si stavajú kocky a Lilka, že "Laurika nechaj ma ja to viem lepšie však som staršia a múdrejšia!!!" :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2013 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 ..jasan s fotkou :wink: :grinning: .......fakt som nezmenila image :slight_smile: .......Viki si pôjde pre vysvečko či jej ho pôjdeš ty zobrať?....to Maťko je taký aj keď je zdravý??
29. jan 2013 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 u nás spoločné hranie nehrozí...ani sekundu...už mám z toho nervy :angry: ....všetko jej berie...už nech sa to skludní, lebo ma už nebaví robiť policajta a kričať...chudák, susedia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jan 2013 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ešte neviem, zjtra ideme na kontrolu....a majú od včera chorú učitelku...a v triede ich bolo včera len 8, tak boli spojene triedy.....matko je ako anjelik, ked je sám :dizzy_face: , ked je s viki, ale niekto príde, tak je šidlo
29. jan 2013 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ..to aj u nás je tak, že Lolka Lilke všetko berie a potom tustále musím po nich hučať...ale majú aj svetlé chvíľky, že sa zahrajú :slight_smile: ......ach tie choroby!! :frowning2: ..tuším vo všetkých školách je teraz zlá situácia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jan 2013 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok