Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
28. jan 2013

@denisenko tak tá sestrička bola asi hladná 🤐
Dobrú noc.

jacka
29. jan 2013

ahojte........

@denisenko však si mohla pc poslať....len s kým by som si písala 😀 😀 ...................................dr. to je jedna divná kapitola 😔 😔 😔

jacka
29. jan 2013

kuk.......... 😵 😵 🙂 🙂 😉 😉 😀 😀

navarené....croasantíky sa pečú.......kávička na stole.....aj nohy....😀-----------.a dnes nás čaká logo......... 🙂 .............a zacvílu coby dup pre deturence.... 🙂

jacka
29. jan 2013

a vy čo dnes ..štrajkujete????..................... 😕 😕 😕

jacka
29. jan 2013

no pekne...............padáme von.....krááásne snežíííí 🙂 🙂

dnes si tu vediem dobrý monolog................... 😀 😀

utka
29. jan 2013

Ahojte...
Bola som dnes na genetike a na UZV, ale o týždeň idem na UZV zase, lebo vraj ešte počkáme, nech bábo trochu narastie a nech mám aj viac plodovej vody. Takže amnio asi až budúcu stredu. Už som sa tešila, že zajtra a budem to mať čo najskôr za sebou...

leninka75
29. jan 2013

ahojte!!.....ja som si dnes urobila radosť a bola som u kaderníčky 😵 😵 .....nech som kočka na pasovačku 😀

katka1819...no vitaj!! 🙂 🙂 😉 😉

leninka75
29. jan 2013

..dievčatá trošken vám objasním ako nám pribudla katka 😉 .....našla ma tu a vraj sme boli v rovnakom čase v PB v pôrodnici, ale ja si ju nejako nepamätám 😔 😔 😔 ...ale nevadí!!...som rada, že tu máme novú krv 😉 ......trošku sme kecali cez IP a ja som vás vychválila, že aké ste super kamošky 😵 ...čo aj naozaj ste!!! 😵 😵 ...tak som katke narobila chute, aby sa pridala 😉..........

utka
29. jan 2013

@leninka75 ahoj...tak super,že máme novú parťáčku. A fotka účesu nebude?

leninka75
29. jan 2013

@utka ..aaaale, však ja to mám stále rovnako, len kryjem šediny 😀 😀 😀 ........ako sa máte?..viki a ty? ....

leninka75
29. jan 2013

@jacka ..po tom rannom monológu už nekukneš?? 😉

utka
29. jan 2013

@leninka75 celkom dobre...zajtra idú chlapi na kontrolu, budú už aj výsledky z krvi a z odberov...dnes som síce doma len od obeda, ale zdá sa mi, že Viki už tak nekašle...
No a ja sa mám tiež dobre, len tie nervy ☹...

jacka
29. jan 2013

@utka nemysli na to....ved aj siwi mala zlé výsledky a má zdarvé bábo........isto to bol omyl....... 🙂 mysli pozitívne lebo si to privoláš 😉 ...............ty chceš ísť na amnio?....☹

@leninka75 tu som moja.........boli sme vonku......potom som ich šupla do vane trošku zohriať.....večera a tak dookola..poznáš 🙂 ..............dnes katka ani nekukla.....asi sa jej nezdáme 😕 😉
ale ani deni tu dnes nekukuk 😕 😕 😕 😅 😅

utka
29. jan 2013

@jacka ja myslím pozitívne a verím, že to bol len omyl, zle odčítané týždne a iné veci. Ale je to všetko o držku. Hlavne ako dnes to čakanie u lekárov...

jacka
29. jan 2013

@utka ved to čakanie.....brrr......a nepríjemný dr....... 😠 😠 😠 😝

utka
29. jan 2013

@jacka našťasie tam boli lekárky a celkom príjemné...len všade milión ľudí...

letty86
29. jan 2013

ahojte 😉
@jacka a na mna si zabudla 😠 😉
@leninka75 ja chceeeem fotoooooo 😵
@utka ja verim, že to bude všetko o.k 😵 😉

jacka
29. jan 2013

@letty86 nie nezabudla......čosi 🙂 🙂 🙂

letty86
29. jan 2013

@jacka nooo...dufam 😔 😉

jacka
29. jan 2013

@letty86 😵 😵 😵 😵 jasné 😵 😵 😵 ..cmuk 🙂

letty86
29. jan 2013

@jacka 😵 😵 😵 😉

leninka75
29. jan 2013

@jacka ...veru poznám 😝 ...ráno sa ti zdá, že aký dlhý deň..a urobíš to to to s deťmi von...a zrazu je večer.....

leninka75
29. jan 2013

@letty86 ..nevymýšľaj!! 😀 😀 😀 ....ako sa majú drobci? .....

leninka75
29. jan 2013

@jacka ...neboj sa katku stiahneme na závisláčenie 🙂 😉 😉 .....ešte sa tu len rozkukáva 😉 ....ale musíme sa krotiť, aby sa nám neofučala ako zyko a nezdrhla 😀 😀 😀 😀 ........

letty86
29. jan 2013

@leninka75 to ako si myslela 😀 s fotkou? to vieš, že som zvedavica 😅 viki lepšie, matulko vystrája stále, ale zvykne mu vybehnút horúcka,ale v nezbedách mu to neprekáza.... je ako prísavka upištaná, aj na záchod za mnou dojde....niekedy na nervy 😝 😀

leninka75
29. jan 2013

......holky si stavajú kocky a Lilka, že "Laurika nechaj ma ja to viem lepšie však som staršia a múdrejšia!!!" 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
29. jan 2013

@letty86 ..jasan s fotkou 😉 😀 .......fakt som nezmenila image 🙂 .......Viki si pôjde pre vysvečko či jej ho pôjdeš ty zobrať?....to Maťko je taký aj keď je zdravý??

letty86
29. jan 2013

@leninka75 u nás spoločné hranie nehrozí...ani sekundu...už mám z toho nervy 😠 ....všetko jej berie...už nech sa to skludní, lebo ma už nebaví robiť policajta a kričať...chudák, susedia 😝

letty86
29. jan 2013

@leninka75 ešte neviem, zjtra ideme na kontrolu....a majú od včera chorú učitelku...a v triede ich bolo včera len 8, tak boli spojene triedy.....matko je ako anjelik, ked je sám 😵 , ked je s viki, ale niekto príde, tak je šidlo

leninka75
29. jan 2013

@letty86 ..to aj u nás je tak, že Lolka Lilke všetko berie a potom tustále musím po nich hučať...ale majú aj svetlé chvíľky, že sa zahrajú 🙂 ......ach tie choroby!! ☹ ..tuším vo všetkých školách je teraz zlá situácia 😝 😝 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre