• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
@leninka75 matulko sa vie zabaviť na chvilu aj sam, ale tandemovanie mu ešte nejde...veru, kopec chorych detičiek
29. jan 2013 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobú noc :wink:
29. jan 2013 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..idem aj ja deti obriadiť a potom šup spať pred telku :grinning: ..dobrú noc! :pensive:
29. jan 2013 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 aj u nás taky tak....ked sú každy od seba pár km tak sú taký zlatý............inak mám na nich nervy že .....až :angry: :angry:

@leninka75 veru letia tie dni letia........už je tu zachvilu február :frowning2: ............ale.....už si si všimla že je vonku dlhšie svetlo?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..................tak sa dobre vyspinkaj pred tv...... :slight_smile:
29. jan 2013 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobrú nocku........ :dizzy_face:
29. jan 2013 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,mamky,ja len takto narychlo. Nezabudla som na vas ale som so simčom v nemocnici,dostal krče.. Potom napišem
29. jan 2013 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko skoré uzdravenie prajem!!! Držte sa!
29. jan 2013 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
30. jan 2013 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte..............

@denisenko daj vedieť :slight_smile: ..................to z teploty?... :frowning2: :frowning2:
30. jan 2013 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
@denisenko to co má byť :frowning2: ...drzkajte sa
30. jan 2013 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ahoj..... :dizzy_face: ..............ako sa majú choroby? :frowning2:
30. jan 2013 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka vikuska lepšie,už ju hlavka neboli, ale kasle... dnes ide s manzelom na kontrolu...a matkovi vybehne v noci teplota na 38,5..cez den v pohode, len zvysena...som sa zobudila o druhej v noci a horúčka...do štvrej som nespala :frowning2: ..
ako tvoje pammpušiky?
30. jan 2013 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 super že je im lepšie..........ešte teploty nech sú fuč....vy chodíte na kontroly?....u nás niečo také nie je............pampušiky sú zdraví :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:...klop klop
30. jan 2013 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka nie stále...niekedy povie, že ked bude lepšie, nech nejdeme a niekedy máme ist...dnes aj s ranným močom...ale s matkom nemám ist, ked bude dobre, nech zbytočne nič nechytí v čakárni
tak tak, klop, klop
30. jan 2013 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Vikiho dnes poslali ešte na RTG pľúc. Má to OK. Aj výsledky odberov sú negatívne a aj z výterov. Tak už teda neviem, prečo kašle...
30. jan 2013 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte!!!...jupíí posledná dávka buchiet sa parí........

@denisenko ...skoro mi oči vybehli keď somt o prečítala!!!...držte sa!!.....nech ste rýchlo v poriadku doma!!

@letty86 ..to ťa čaká pekný deň takú nevyspinkanú :frowning2: ....

@jacka ..riadne klop, aby si nezariekla :slight_smile: .....sú v škôlke?..v piatok ich dáš??
30. jan 2013 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka :confused: :confused: :confused: :confused: ...........ani vám nič nepovedali z čoho by to mohlo byť?
30. jan 2013 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 manzel je doma...inác si ma pekne zrusila ohladne fotky :sweat_smile: no ved počkaj :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
30. jan 2013 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ....aale moja, nehnevkaj sa :pensive: ...ja sa nerada vycapujem :pensive: ......možno zajtra na pasovačke muž niečo odfotí, tak ukážem.... :wink:
30. jan 2013 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..idem na poštu a pre Lilku, ale prídem :slight_smile: :wink:
30. jan 2013 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ale cosi :wink: , ved ja sa nehnevkam ani trošku a chápem a ani ja sa už nerada fotim :stuck_out_tongue_closed_eyes:...ked raz schudnem, tak možno :sweat_smile: :sweat_smile: ale musím podpichnút :grinning:
príd
@jacka keby som zabudla...tak ti radšej teraz písem....ak farbičky, tak zn.Maped...sú super, nelámu sa a pekné sýte farby....a pero, u nás klasika...ziadne stabilo, tornado...klasika na bombičky...mame nejaké zn.schneider a super sa vikinke píše...dokonca sme ho ešte nemenili od septembra...a tasku topgal máme my
idem, matulo ma vyhadzuje, chce zasssss bobika
30. jan 2013 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 vraj to bolo viróza...
30. jan 2013 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ..len podpichni :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: ..ty chceš schudnúť???..však si štíhlučká :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .......akú peknú fotečku si si dala :dizzy_face:
30. jan 2013 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..aké jednoduché povedať, že viróza :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale netrvajú virózy pár dní?.... :confused:
30. jan 2013 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 nie som stihla :confounded: ked som rodila viki, mala som o tri kila menej ako teraz, pri matkovi som mala tak nejak ako teraz, málinko som pribrala...po porode som to rýchlo zhodila, ale aj rýchlo pribrala nové kilá...ja som malinká, mne by bodlo mat len tak 51 kg....ale mozem si zato sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale už som trosku upravila stravu, pijem viac vody a snad aj cvicit začnem
dakujem....som ju tak vyretusovala, to preto :grinning: som zvedavá, kedy mi ju stopnú :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jan 2013 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 on ju mal od decembra už asi 5-ty krát...ešte nás čaká ten bronchoprovokačný test a alergo testy...
30. jan 2013 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ...a koľko vážiš teraz?...nemusíš povedať :wink: ........len ak chceš :wink: ....fotky sa nemôžu retušovať??? :confused:
30. jan 2013 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 asi mozu retusovat...ja len tak, že minule mi tu dlho nevydrzala a uz bola nahlasena...a prtiom som az tak zdialky nebola...mnohe majú také...este z vacšej dialky...ale nevadí :sunglasses:
mám 63-64 ako kedy...na mna dost :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ako sa darí tebe v chudnuti :wink:
30. jan 2013 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka a na alergo ste uz náhodou neboli? mojej známej tak mala dlllho dlho kaslala...síce neviem, v akom období to bolo. myslím ročnom......a nakoniec je alergička...neliečilo sa to, tak sa jej ten kasel zhorsoval...ale teraz je to už dobré...podchytené
30. jan 2013 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 neboli sme...lebo naša imuno-alergologička stále riešila len imunitu a an alergiu kašlala...
30. jan 2013 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok