• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. novembra 2017 
@letty86 ...tvoju terajšiu váhu by som brala :slight_smile: ......ja potrebujem dať 20 kg dolu..ide to strašne pomaly :frowning2:.....potrebovala by som niekam zatvoriť a aby mi niekto podával cez okienko jedlo, žiadne sladkosti a vypustili by ma štíhlu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
...tiež tu robia zbytočný cirkus okolo fotiek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jan 2013 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Objednala som sa ešte do Gyn Fiv-u k nejakému odborníkovi, čo robí amniocentézu na konzultáciu pred amnio a UZV. Idem tam síce až v utorok poobede, ale ešte mi môže aj potvrdiť, že amnio netreba. Alebo si zaplatím a pôjem na ňu k nemu...uvidíme.
30. jan 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte,ešte sme v nemocke,vysledky v poriadku,ale celu noc teplotoval,tak nas tu nechali,a zatiaľ nikto nič nevraví :confounded: a desne začal soplit.,dasienka ho bolia tak,že mu sestrička musela pichnuť niečo od bolesti.tak zatial tolk:frowning2:
30. jan 2013 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ahoj...tak ste stále tam? Aspoň ste pod dohľadom...a to sa kedy a ako stalo?
30. jan 2013 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..chúďatko malé, riadne ho trápia tie zúbky :frowning2: :frowning2: ........posielame pusinky, nech je rýchlo v poriadku....drž sa Ivka, pevné nervy!!!!
30. jan 2013 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ......jasné, keď je taká možnosť prečo nevyužiť.....do utorka ďaleko, že?:frowning2:......
30. jan 2013 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko zlatíčko krásne, drzte sa
@leninka75 to by som brala aj ja....to by sme isto schudli...a keby nás zatvorili spolu....to by aj sranda bola, že leni :grinning: :grinning: :wink:
@utka ktovie, či to nie je alergického povodu...
30. jan 2013 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ďaleko, ale aspoň to budem mať buď potvrdené, alebo vyvrátené...
@letty86 asi to bude tak :frowning2:
30. jan 2013 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ....chudli by sme už len z toho žeby sme sa stále rehlili :grinning: :grinning:
30. jan 2013 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..neuveríte, ale aspoň chvíľočku mám božský kľud :dizzy_face: .....baby sa rozhodli, že idú otravovať babku :grinning: ...a ja idem rýchlo umyť spálňu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jan 2013 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@leninka75 :grinning: to by bolo 2v1 :grinning: ...skoda, že ten bozsky klud vyuzívame tak efektívne upratovanim
30. jan 2013 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ty si aká peknučká :dizzy_face: :dizzy_face: ...idem si vás prečítať.... :slight_smile:
30. jan 2013 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tá denisenkova fotka mi niečo zlé pripomína....brrr :frowning2: :frowning2: :pensive: :pensive:
@denisenko tak sa rýchlo vyliečte nech ste už domka......potom daj vedieť čo a ako?...ako doma a tak....

@letty86 dakujem ....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: budem potrebovať každu dobrú radu.....a tá taška nie je ťažká?....
@leninka75 to asi všetky využívame prázdny dom na riadenie.....smiutné :frowning2:
@utka tak držím palčeky aby ste už boli konečne fit..... :slight_smile: :slight_smile:
30. jan 2013 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ďakujem...
Baby, ja si stále hovorím, že bude všetko s bábom OK. Ale aj tak sa tak veľmi bojím. A mám z toho nervy a depku. Dnes som vyletela aj na Vikiho a teraz si to hrozne vyčítam. Už nech je to za mnou, lebo sa asi zbláznim...je mi biedne a do plaču :frowning2:.
30. jan 2013 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko chudátko malinké :confused: aj my sme tak boli takto pred rokom malý mal 2mesiačky a strašne zle som to znášala...posielam tebe aj malinkému veľa pozitívnej energie :slight_smile: rýchlo sa uzdravkajte
30. jan 2013 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 aj ja potrebujem takto zatvoriť :grinning: idem s tebou :wink:
30. jan 2013 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 no a nenapíšeš nám teda niečo o sebe...rodinke...
30. jan 2013 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.,.....

@katka1819 čo bolo drobčekovi? :frowning2: :frowning2:
31. jan 2013 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ....pri Maťkovi som mala zlé výsledky......ked som sa to dozvedala tak som nedokázala ani bruško pohladkať.....ale ......na druhý den som vo vnutri cítila že drobec je určite zdravý.........a vobec som na to nemyslela.......aj ked som šla na dlašie vyšetrenie tak som šla s kludom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. jan 2013 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 vidím ťa :dizzy_face: :dizzy_face:
31. jan 2013 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!! ...strašná poľadovica je u nás :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....jeden autobus už aj skončil v priekope :frowning2:

@jacka..ty si čo včera robila, keď si už potom nekukla?..... :wink:...zošity by deti mali dostávať v škole...ak ti môžem poradiť zbytočne toho veľa nenakupuj...uvidíš ako bude Maťko chodiť zo školy, že ten má také pero, ten taký peračník, pero so zmyzíkom a pero s gumou atď :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.....postupne dokúpiš :wink:

@utka .....musíš to zvládnuť!!!!..nepoddávať sa tomu!!......

@katka1819 .....to budeme riadna partička na chudnutie!!! :grinning: :grinning: :grinning:........nedá sa ti tu viac nakuknúť?... :wink:
31. jan 2013 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ..aj ja teba :dizzy_face: :dizzy_face:
31. jan 2013 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 hej u nás je 7st.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........samááááááááááááá vodáááááááááááá
31. jan 2013 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 skor sa mi jedná o zošity .....lebo som kecala z jednou mamičkou....tá vravela že ten balík čo dáva škola nevyužili všetky..........tak preto..................tak to sa fakt teším toto nechcem ....tamto nechcem....on má také ...ja chcem tiež........ :angry: :angry: :angry: ......ved ešte je zatial čas.......ale náhodou mi zmiznete.....kto mi poradí :wink:
31. jan 2013 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
robím palacinky.....takže ak budem robiť krik tak viete prečo :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2013 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...jedna známa mi ráno hovorila, vraj včera bolo vo viedni 16 st. :sweat_smile: :sweat_smile: .........
31. jan 2013 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
padá nám lavíína...... :grinning: :grinning: :grinning: .................zo strechy..... :slight_smile: :slight_smile: zas bude kopec :grinning: :grinning: :grinning: ešte väčšíííí :grinning: :grinning: :grinning:

@leninka75 no krása....... :frowning2: :frowning2: aj tak je táto zima divná nie?....teplo zima....na striedačku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. jan 2013 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...to ako vie, že nevyužili všetky?.....im dali celý balík na začiatku roka domov? ......ja ti môžem povedať ako je to riešené u nás.....pri zápise sme zaplatili 20 eur..v tom sú všetky zošity a knihy čo potrebujú..ja som domov kúpila 3 malé zošity na cvičenie písania.......také obyčajné so širšími riadkami......čo sme potom ešte kupovali, tak to boli potreby na výtvarnú (vodovky, temperky, štetce, mastné pastelky, vysúvacie pastelky, pohárik navodu,paletu, lepidlo, nožnice, zásterku, obrus) a potom sme ešte kupovali úbor na telocvik, botasky na von a cvičky do telocvične......
31. jan 2013 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..aj vám to tak rachotí keď sa sunie dolu?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...vieš čo otrasná zima :stuck_out_tongue_closed_eyes:......nemám rada takéto niečo medzi...keď má byť zima tak nech je a nie toto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.....zajtra máme ísť zasa s lilkou lyžovať asi tam musím cinknúť, že ako to tam vyzerá..nie že je tam ľad decko sa mi doláme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. jan 2013 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..niekto kričal?? :confused: ..nebola si to ty???:grinning:
31. jan 2013 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok