• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
@leninka75 vidíš to som chcela vedieť..... :slight_smile: :slight_smile: .....................ale to dali zoznam čo treba že?.......kedy si to všetko kupovala.....aby toho zas nebolo všetkého naraz vela....
veru zlá zima.....chalani sa túto zimo ešte neokúpali v potoku :grinning: :grinning: ..........................ale hádam sa bude dať lyžovať....či myslíš že nie??
31. jan 2013 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 kto kričal čo kričal...prečo kričal.... :grinning: :grinning: :grinning: jááá čosi :grinning: :grinning:
31. jan 2013 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :wink:
@jacka taška je nooo, mohla by byť lahšia..ale asi takú s vystužou, aká je potrebná, lahkú nekúpiš...ja tiež nemám pocit, žeby to bolo so zositmi nejak prehnané.....my sme dostali zoznam, čo treba kúpiť...veci na vývarnú, oblecko na telesnú a základné zosity s linajkami a na začiatku roka sme zaplatili 10e za zosity s pretlačou, ktoré teraz používajú....a s tým porovnávaním, ja to nejak nepocitujem....veci...teda tasku, perečník, pero sme vyberali spolu, tak je spokojná a nerieši....a hlavne, deti majú toho taaak vela noveho, že sa tešia z toho svojho :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. jan 2013 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..takže palacinky sa daria!! :slight_smile: :wink: ,,uf to mi odľahlo :grinning: :grinning:
.....áno zoznam nám dali v škole..a nakupovali sme až cez prázdniny...asi 2x sme boli s Lilkou v meste ja som jej čítala čo by mala mať a ona si vyberala.......bolo toho dosť, ale veľa vecí bolo v tescu v akcii, takže finančne sa mi to nezdalo až také náročné
31. jan 2013 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ..ahoj! :slight_smile: ..my sme so slečinkou tiež nakupovali spolu, ale zapáčili sa jej u detí také prkotiny ako napr. zgumovacie pero (v Kiku za pár centov), alebo tie farebné tenké nalepovacie papieriky na označovanie strán :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:........... to sme v lete nekupovali,nepredpokladala som, že by to potrebovala :sweat_smile: ...sú to také drobnosti :wink: ..si neviem predstaviť, žeby chcela každý mesiac novú tašku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2013 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86
@leninka75 vy ste také zlaté :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........kedy ste to kupovali?....v lete?...
31. jan 2013 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 palacniky sú hotové......MAťko ma nedá za nič....ani muž :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............robila som z inej múky ....tak sú chutnejšie :slight_smile: ...........prídite.... :dizzy_face: :dizzy_face:
31. jan 2013 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 vy máte akú tašku?
31. jan 2013 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......keď sa dá..... veď vieš :wink: ...hej my sme kupovali až v lete.........a ešte ma napadlo obaly, ale tie sme kupovali až podľa zošitov a nezabudni si kúpiť fóliu na obaľovanie...niektoré knihy majú atypické rozmery..u nás je to angličtina..tú som obalila do tej fólie..
31. jan 2013 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .aj sa lepšie robili?? :slight_smile: ........prídem, ale len ovoniam :wink:.........my máme tašku Herlitz, tvarovaná, celkom ľahká,ale len keď je prázdna :wink:
31. jan 2013 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 tak také vychytávky :grinning: nepoznáme :grinning: ...ja som dokupovala zakladače, velky aj malý....lebo mali dievčatá..ale samy o sebe sú ťažké :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale takú z nich mala radost :dizzy_face: má s minie motívom
@jacka ja som kupovala v lete.....a ak máš niekde také papiernictvo...tak ti odporúcam kupovat tam...ja som bola maximálne spokojná, nehladala som kazdú vecičku niekde v regáli....a navyše už majú skusenosti, tak my aj dobre poradili...napr.tie ceruzky, pero, atd....
31. jan 2013 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..Laurinka je zalezená pod stolíkom,niečo skladá a o dušu vyspevuje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. jan 2013 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ja by som prisla :pensive: ja priam milujem všetko, čo navarí niekto iný :grinning: :grinning: :wink:
31. jan 2013 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 rýchlo foť.... :dizzy_face: :dizzy_face:
31. jan 2013 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 prídi mám toho dosť.....a sú ešte aj zdravé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..................................ja teiž sbožnujem ked niekto iný varí....a ja jem....len u mna je to veeeelmi máličko...................a ked tak tak striguna...ale to je nejedlé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. jan 2013 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ..a čo si tám dáva, zošity?.....minie, to by potešilo Laurinku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@jacka ..veru to s tým papiernictvom je dobrý typ :slight_smile: .......Lilka mala radosť z toho ako sme chodili po rôznych obchodoch, tak som ju nechala :dizzy_face: ..však typická žena :grinning: :grinning:
31. jan 2013 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 to sú aké folie?..................a tašku si kde kupovala?
31. jan 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 a vieš, že ja som na tú anglinu supla klasika obal :grinning: nejak to drží :sweat_smile: mna by to ani nenapadloooooo. že folia na obalovanie...čosiiiiii :sweat_smile:
31. jan 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 lepšie papiernictvo ako tesco?......nááhodu tu vo Zv je také celkom veliké.......ak ho dovtedy nezrušia.....sa teším na nakupovanie...... :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning:
31. jan 2013 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
viete niečo o deni????
31. jan 2013 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 moja keby sa mi dalo tak som tu častejšie :grinning:
31. jan 2013 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 vobec neviem o čom píšeš?...aký obal ...ten priesvitný?.....
31. jan 2013 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 musíš si ukradnuť trošku času...............my tu závisláčime o dušu :grinning: :slight_smile: :slight_smile:
31. jan 2013 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka toto co si mi pisala o 9.43 som nem pochopila :grinning: fakt...prosim dovysvetlovať :wink: to s tym tecom, papiernictvom.... ...to je také milé nakupovanie
31. jan 2013 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..taká obyčajná priesvitná fólia ako obaly...mali to v papiernictve v rolkách,len už neviem koľko metrov toho v rolke bolo :unamused: ..tašku sme kupovali v papiernictve Daffer

@letty86..vidíš ja som zasa neskúšala do obalu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .........sranda!! :grinning: :grinning:
31. jan 2013 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 má dva zakladače...na malé zosity a velké zosity..toto presne...
31. jan 2013 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ..drobec ťa zamestnáva?........či máš nejakú prácu popri MD?
31. jan 2013 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..o deni veru neviem nič :frowning2:
31. jan 2013 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 či je lepšie kupiť veci do školy v tescu alebo v papiernictve.-.......................ešte čosi.....som napísala zle :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
31. jan 2013 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ...............to v papiernictve sú tašky??????????.....................ja kde žijem :sweat_smile: :sweat_smile:
31. jan 2013 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok