Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
31. jan 2013

@leninka75 požadovaná stránka nebyla nalezena ☹

leninka75
31. jan 2013

@jacka ..som tu..a to čo??? 😠

jacka
31. jan 2013

@leninka75 aha mám ju.....pekná 😵 ...to je tam aj peračník či čo? 😕 😕

jacka
31. jan 2013

@leninka75 vymazala som bodky......a my... 🙂

jacka
31. jan 2013

@leninka75 aj ste využil tie veci z peračníka...či ste dokupovali?

leninka75
31. jan 2013

@jacka ...už som zúrila, že neviem nájsť inú stránku 😀 😀 😀 .......pri tej našej vtedy peračník nebol, kupovali sme osobitne.....a to čo tam bolo Lilka využila..fixy, gumu, pravítko áno..pastelky nie,boli nejaké tvrdé, zle sa s nimi kreslilo 😝

leninka75
31. jan 2013

@jacka ..idem aj ja laurinka už nevie čo má robiť 😀 ....zoberiem ju trošku von zaplávať 😀 ....potom pre Lilku a poobede máme pasovačku, tak sa ukážem až zajtra..pa, pa

katka1819
31. jan 2013

@utka tak napííííšem 😀 😀 😀 mám 32rôčkov ,v Apríli 21.už 33 😅 ten čas ale letííí,nebolo to tak dávno keď mi moja mamina hovorila:( pri mojej torte na 18 tiny som sa vytešovala a vyskakovala od radosti) poooočkaj príde čas keď nebudeš takto skákať pri sfúkavaní narodeninových sviečok 😉 a je to tu 😝 ....chodila som na strednu odevnú do Púchova,potom som si urobila bakalára na Trnavskej univerzite,pedagog.fakulta-že budem pani Majstrová 😀 a budem učiť na odevnej škole...haha nikdy som sa nedostala ne žiadnu školu,s žiadosťami si tam asi vytierali....alebo čo 🙂 tak som sa na to vykašlala a začala som robiť pani predavačku 🙂 aj ma to bavilo,teraz toto zamestanie môže robiť hocikto 😀 dokonca aj ja 😉...no a spoznala som môjho manželíka Peťka je o 3 roky mladší odo mňa to aby dlhšie vydržal 😝 ,nejakú chvílku sme sa vodili za ručičky,nie že by sme sa teraz nevodili 🙂)) a akosi som zostala tehotná s naším prvým synčekom Peťkom narodil sa 18.7.2006 🙂 moja prvá láska ...3ročky na materskej a potom opäť teta predavačka som bola 😀 a akosi som zostala opäť tehotná na prvý šup a to doslovne 🙂 🙂 🙂 a narodil sa nám druhý synček Matúško 19.10.2011 moja druhá láska....bývame v takom troj domčeku v Bytči...a ako na materskej všetky to poznáte...stále dookola,ráno do školky,zo školky upratať, navariť,opäť do školky a zo školky,nakúpiť....a venovať sa deťom,na večer manželíkovi ak nepadnem čelovkou do postele od únavy 😀 tretie bábo už neplánujeme,preto som sa rozhodla predávať vecičky cez bazárik na MK a tak som tu našla Lenku,a tá ma posunula k Vám 🙂 🙂 🙂 baví ma šitie,ale len pre deti 😀 ,čítanie kníh ale len sladučkých,zumba,moja veľká vášeň je robiť vystrihovánky na okná,a lakovanie nechtov mám asi tak 100 lakov možno aj viac už ich nerátam😀 😀 😀 na nechty...takú väčšiu cestovnú tašku so všetkými pilníkmi,zdobítkami a tak ...už som aj rozmýšlala že budem robiť Nail art ,ale teraz to robí každá piata baba tu v Bytči 😉 tak len pre saba a rodinku,kamošky sa snažím 🙂)) Ozaj ešte jedna pikoška odjakživa som bola veľká baba keď som mala tých 18 vážila som 85 kg(ako teraz) a dokázala som schudnúť na 55kg -30kg,len keby to aj teraz chcelo ísť tak dole...ale nemám už tu sebadisciplínu akú som mala vtedy...aj si to priznávam,sladkosti,koláčiky,pečivko je môj zabiják...kedysi som roky nezjedla ani kúsok pečiva a sladkého,denne som cvičila 1,5hodky...no maniak zo mňa vtedy ,ale aká som bola šťastná...veľmi mi to chýba ten pocit že som štíhla,vo vreciach čaká obrovská kopa oblečenia veľkosti 36,38 😅 len to chce také riadne nakopnutie. Mám sestričku 1dievčatko 6r. má a dvoch bráškov starší má 3deti- chlapca 14r.a dvojičky dievčatá 9r.,ale bude mať s druhou nastávajúcou manželkou ešte jedno som počula 🙂 a druhý 1 chlapčeka 6r. tak nám nikdy nebolo smutno keď sa cez víkend stretávame je u nás riadne veselo 😝 milujem to grilovačky,oslavy...najnovšie organizujeme náš súkromný maškarný bál 🙂))všetci v maskách to bude sranda sa tešíííím. Naši majú obrovskú obývačku s dvoma sedačkami aby sme sa tam všetci pomestili 🙂 keď sma u nás tak sa sedí aj na dlážke 🙂 Tak som vám čo to napísla o sebe a svojej rodinke 😵 len teraz by som rada niečo vedela aj o Vás dievčatá 😀kde sa dočítam?

jacka
31. jan 2013

@leninka75 len nezúr budeš mať vrásky 😵 😵 😵 😉 .................len sa neutopte 😉 😉 😀 😀 .......................tak zajtra...pa pa 🙂

jacka
31. jan 2013

@katka1819 idem čítať...hádam to stihnem do večera 😉 😉 😉 🙂

katka1819
31. jan 2013

@jacka mal vtedy bronchtídu...ani dýchať sa mu nedalo cez tie soplíky veľké,hneď ho napichali na infúzky,antibiotiká,inhalácie...a také tam v tej Žiline sú strašné podmienky...otras ale že všetko izby,soc.zariadenie,sestričky masárky 🙄 modlím sa aby sme tm už nikdy nemuseli ísť...

katka1819
31. jan 2013

@jacka haha však ste chceli až niečo napíšem osebe či nieeee 😝

katka1819
31. jan 2013

idem ja čafte 🙂 tak opäť niekedy...keby ste videli ten bordel čo mi tu drobec porobil za tú chvíľu 😲 😉 😲 už všade dočiahne,šuflíčky sú jeho 😀 pa

jacka
31. jan 2013

@katka1819 pekne si sa rozkecala.... 🙂 🙂 ............vieme všetko 🙂 🙂 ...............si dalšia čo má doma muža Peťka..... 🙂 ..............................o nás ....keby si chcela tak možeš čítať 1526strán a ešte viac.......tak o zábavku máš postarané 😀 😀

jacka
31. jan 2013

@katka1819 však ja v dobrom....sa teším že si ku nám zavítala.... 😵 😵 😵 😵

jacka
31. jan 2013

@katka1819 len zavítaj.....potom ked tu budeš tak ti napíšme aj ja niečo o sebe 🙂 🙂 🙂 ........................

utka
31. jan 2013

Ahojte...
Baby, ďakujem za podporu. Ja viem, že musím mylieť pozitívne a verím, že bábo je v úplnom poriadku!
@jacka my sme tašku kupovaliv Ševt-e a školské dosky, peračník a také drobnosti som objednávla cez mimibazár. Zdalo sa mi to lacnejšie ako v tescu. Zošity sme tiež kupovali my podľa zoznemu, čo nám dali na zápise.
No a teraz sa vám chcem pochváliť, akého mám doma šikovníčka...

utka
31. jan 2013

@katka1819 dík. pekne si sa nám predstavila. Ja som Zuzana, mám 34 rokov. Mám syna Viktorka-prváčika, muža Peťka už skoro 10 rokov. teraz čakáme druhé bábo. Bude to tiež júlovča...Som doma na PN, lebo mám zdravotné problémy, takže hematologička mii nedovolila ísť tehu do práce...

katka1819
31. jan 2013

Aj ja som bola pri Peťkovi skoro celé tehotenstvo PN,ale ja som to mala vybavené,nič mi nebolo,ale nikomu to nehovor 😀 som vtedy robila v bille a baby do mna len hučali nech si idem okamžite vybaviť pn,už ich tam niekoľko potratilo...tak som neváhala...

katka1819
31. jan 2013

idem ja het bo mám niečo iné tu porozrábané 😉 pa neskor podvečer sem kuknem

utka
31. jan 2013

@katka1819 nikomu ani muk...ináč ani mne v podstate nič nie je 😉

jacka
31. jan 2013

@utka šikovný je 😵 😵 .......................kedy ideš na kontrolu???

@katka1819 ani ja to nepoviem nikomu 🤐 🙂 .................

utka
31. jan 2013

@jacka na akú kontrolu? ja chodím už k toľkým lekárom, že už ani neviem...

jacka
31. jan 2013

@utka na gynu som myslela.....nejak som sa v tom všetko stratila 😅 ....na hemotologiu chodíš každy týžden nie??.............

utka
31. jan 2013

@jacka na hemošku každé dva teraz, ale mám ísť teraz po vyše dvoch-7.2., ale to budem deň po amnio, tak pôjdem až v pondelok...a ku svojmu gyndošovi idem neviem kedy, lebo po amnio mám zavolať ako sa cítim a tak a potom mi dajú termín...asi až v 20tt.

jacka
31. jan 2013

@utka tú amnio ešte ale nemáš istu či hej?....

jacka
31. jan 2013

@letty86 ty si kukla a ušla??? 🙂

letty86
31. jan 2013

@jacka tu som 😉 s matkom na rukach 😝

jacka
31. jan 2013

@letty86 no radosť 😵 😵 ...ja som mojim zapla mášu a medved....trošku aby sa ukludnili.......prišli zo školky ako z divých vajec....vidno že neboli vonku sa nemali kde vyblázniť.........a kde som ich ja vyhodila von tak prišli celýýýýýýýý mokrýýýýýý 😠 😠 na nervy s takým počasím 😝

letty86
31. jan 2013

@jacka ja som sa s mojimi chcela hrat...ale cosi, matko vyhadzal hracky, viki nevie ako sa hrat s matkom..uz zas cumi do telky 😠 a matkovi pustam hovorené rozprávky a detské pesničky...stále si iné cd vyberie

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre