Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
26. jún 2009

utka tak prijemné prázdniny 😉 ...aspon ti bude veselo 😉 😉

konečne nám vykuklo slniečko tak idem s Matkom von...už po mne zas vykrikuje 😠

utka
26. jún 2009

jacka, tak sa zabavte 😉...U nás je krásne slnečno od rána 😎 ...
Nooo, bude mi veselo. Aspoň nám skôr ujde čas, keď budeme bez tatinka. V sobotu chceme ísť do cirkusu 🙂...
A v piatok ráno fičíme autom k naším za tatinkom 😉

siwike25
autor
26. jún 2009

Tak gratulujeme aj mi Tobiaškovi................ 😉 😉 😉
Utka moc sa neteš zo slniečka lebo u nas prši a ide to na smer Blava 😉 😀 😀 😀

utka
26. jún 2009

siwi, už aj u nás ☹

utka
26. jún 2009

Kdeže ste??? Či to už víkend???

aninka29
26. jún 2009

aj my sme už tuuuuuuuuuuuuuuu 🙂 ....u nás je zatial pekne 😉

jacka
26. jún 2009

tuuuuuuuuuuuu 🙂
aj u nás pekne..dusno.....ale 😎

jacka
26. jún 2009

my sme už po večery...maličke si pýtalo.... 😀

ani kedy si máš volat na vysledky od dr.

utka
26. jún 2009

Naši akurát odišli aj s naším tatinkom ☹...
Ale aspoň tu mám neterku Simonku 😉

aninka29
26. jún 2009

jacka aké výsledky? 😉

utka nesmúť...........veď o pár dní budete spolu 😵

jacka
26. jún 2009

utka nebud smutna 🙂 ..ved sme tu my 😵

som malinkemu poslala bulharský šalát...asi mi bude o chvilu vdačný 😀 😀 ..aspon sa trochu pohne..lenivec jeden 😠

aninka29
26. jún 2009

jacka,ak sa pohne,tak mu chutilo 😉 ............moja je dnes tiež nejaká kludnučká 😒 asi som s ňou velmi triasla,keď som upratovala 😀
idem aj ja niečo nachystať na večeru 🙂

utka
26. jún 2009

Veď nesmútim....týždeň prejde rýchlo. A pravda je, že mám Vás 😉...Aj keď viem, že cez víkend nebudete toľko písať ☹.

jacka
26. jún 2009

no moj pokaldík je celký čas kludnučký..sem tam kopanček..aby som nezabudla že som tehotná 😝

aninka29
26. jún 2009

mamky ja prasknem 😝 😝 som sa napukala fajne 🙂 ...............kto ma teraz hodí do vane 😀 😀 😀

joooooooj,ešte si dám fajnučké marhulky........Simonka dostala plný košík od susedovcov 😵

utka
26. jún 2009

aninka a čo si dobrého papala, že si sa tak veľmi natlačila???

aninka29
26. jún 2009

utka papala som chlebíky so štiplavou salámou.......sa to volá že ščipák......páli teda riadne 😉.....a k tomu zeleninku 🙂 .......tých chlebíkov som zjedla strááááááášne veľa 😉 ale asi nie až tak veľa,lebo som sa sama dostala do vane 😀 😀 😀 ...............ale bolí ma bruško 😝 😝

jacka
26. jún 2009

tak aninka mala si dobru večeru..aj teba Sabínka pochváli 😀

ja mám niekdy pocit že sa mi stahuje dole na brušku 😅 ..dufam že to nie je nič zlé..ved som bola u dr.v stredu...anika..ty nemáš niečo také?

jacka
26. jún 2009

utka a vy ste čo papali?

utka
26. jún 2009

Aj ty štipľvé?Aj jacka...to máte len teraz chute, keď ste tehu, či máte rady štipľavé aj tak? ja nemusím štipľavé...
Vikimu sim musela urobiť jednohubky-chlabík s bambínom, salámkou a olivou. Simonka papala tiež chlebík so salámkou, syrom a paradajkou a ja šunku so syrom a paradajkou(žiaľ bez chlabíka 😉)

utka
26. jún 2009

Pridala som pár fotiek zo včera z ihriska 🙂

utka
26. jún 2009

Bože, sa idú všetci pokakať s tým Jacksonom... 😠

jacka
26. jún 2009

utka krásne fotečky..... 😵 ...tolko báb okolo seba 😉

ja mám rada štipave ale kedže som dlho kojila tak som sa nestihla "najest"...a hned som zas otehotnela....a teraz mi to nedá...tak sme tam ked ma to chytí..tak proste musím....ale aspon sa maličky zobudil a robí kotrmelce 😀 😀

jacka
26. jún 2009

videla som na jojke tých .......v luniku.....no trápné.... 😠 vobec to tam nepatrí.... do správ 😝

aninka29
26. jún 2009

jacka ako myslíš, že sťahuje?nerozumiem 😒

utka ja mám jeden deň chuť na sladké,druhý deň na štiplavé.....a tretí by som zjedla všetko naraz 😀 😀

no teeeeeeeeeeda.........Viki sa nezdá 😵 .....krpček a už má dve frajerky 🙂 ...........ale však nech má 😵 😵

jacka
26. jún 2009

ja neviem ako by som to napísala...tak sa mi stiahne dole podbruškom na pár sekund..keby bol september tak to chápem ..ale takto 😅

aninka29
26. jún 2009

moja sa ešte nezobudila 😒 asi dnes bude ťahať nočnú 😝 .......to bude spánok 😝

jacka
26. jún 2009

to moj mna v noci nechá hajat 😀 ..vlastne aj cez den si odfukuje 😠 ..len sem tam dáva o sebe vediet 😝

aninka29
26. jún 2009

jacka ,ja mám také sťahy skoro každý deň 😒 ale pripisujem to tomu, že malá mi zatlačí na niečo 😒 .....niekedy mám pocit, že už idem rodiť 😅

aninka29
26. jún 2009

jacka tak to bude riadne čertisko až sa narodí 😉 teraz si odfukuje a pláva si v klude,ale po narodení,vám to všetkým ukáže 🙂 ............nechcem strašiť 😉
a zase moja,až sa narodí,tak bude chcieť dospať tie akčné dni,ktoré mala v brušku 😵 😵

žienky u vás prší?????????

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre