• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pomoooooooc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............ja s teba nemožem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....................................umreli by sme hladom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........ešteže ho máme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
4. feb 2013 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka hľadaj moja bo ja ti nedááááááám pokoj :sunglasses:
4. feb 2013 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 ..................no pánečku..... :grinning: :grinning: idem niečo kuk... :slight_smile: :wink:
4. feb 2013 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ešte že tak :grinning: :grinning: :grinning: idem baby pohrať sa z drobcom bo mi tu všetky hrnce povyťahoval :slight_smile: jak sa nudí už
4. feb 2013 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 a nechceš radej foto mojho muža :wink: ..........ja som síce našla....ale nič moj a je od septembra..... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. feb 2013 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 poznám ..ale moji už s toho vyrástli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...............veru povenuj.......zachvílu ti vyrastie :dizzy_face: :dizzy_face:
4. feb 2013 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nem vymýšlaj !!! tvoju moja tvoju :wink: šup sem s ňou :slight_smile:
4. feb 2013 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ... :grinning: :grinning: :grinning: ...však čo by sme bez nich robili :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ....veď aj môj v sobotu trpel lebo ja som deti okúpala, obriadila, uspala, upratala riady, dala som seba do poriadku a mohli sme vyraziť na ples :angry: :angry: :angry: .....a muž chudák trpel pred telkou čo mi to všetko tak dlho trvá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ......však to sú tie jedno procesoráky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2013 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 ..čo sa ti nepáči??? :confused: ...nechápenzi, to sa mi občas stáva :grinning: ..alebo často??? :confused: :grinning: ........ale si jacke dala, sa ťa normálne zľakla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...bež sa pohrať, upratať a ešte prídi :slight_smile:
4. feb 2013 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 možem ti dať aj svadobnú tam som za peknú :grinning: :grinning: .....................idem kuk tu so septembra :slight_smile:
4. feb 2013 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..to by som si aj ja rada pozrela :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. feb 2013 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 veru zlakala......pozri ako rýchlo som aj fotku našla :grinning: :grinning:

chlapi nemožný :angry: :angry: :angry: ...................obriadia seba a potom ty si posledná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 to vážne :slight_smile: :slight_smile:
4. feb 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....však som potom naschvál predlžovala upratovanie kuchyne :grinning: :grinning: :grinning: .......sranda musí byť, no nie??!! :grinning: :grinning:
4. feb 2013 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .. a kde je tá fotka??? :confused:
4. feb 2013 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 myslíš svadobná.....tá nebude.... :grinning: :grinning: .............ved čakám kedy si ma dá do priatelov.....aby som ju mohla rýchlo zmazať.................to bude foto z oslavi Peťkovej kde sme všetci.......no idem ju tam dať... :wink:
4. feb 2013 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 vypli elektrinu..........každý den ...vypnu zapnu.....hore dole asi 3x,,,,,,,,,kde to ja žijem ludia moji :angry: :angry: :angry:
4. feb 2013 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..jaaaj a už som sa tešila .......tak nabudúce :wink:
4. feb 2013 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....to je na porazenie!! :angry: :angry: ..to robili aj u nás, ale ľudia sa sťažovali, tak niečo podávali na dráty a už je to OK......kto ide pre deti?
4. feb 2013 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 daj aj ty dám aj ja..... :slight_smile: :slight_smile:
muž ide.......ved nás tu krásne zasnežilo ja po takých cestách nejazdím :wink: :wink:
4. feb 2013 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..brrrrrrrr prišiel mi mail, že stretko z gympla po 20 rokoch :frowning2: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........som na to zízala, že či to fakt je už toľko :confused: .......keď som mala cca 20 rokov tak 40-tnici sa mi zdali starí :pensive: .......a pomaly sa tam blížim :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......inak chcú poslať 40 eur, čo sa mi zdá dosť na jedno stretko :unamused:
4. feb 2013 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 no je....... :angry: :angry: :angry: :angry: asi im tam napíšme liebesbrief... :angry: :angry: :angry:
4. feb 2013 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..fakt??? .....ja nájdem!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. feb 2013 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..však aj tu kydá!!! :angry: ..začalo niekedy v noci a stále aj teraz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2013 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 pánečku to letí..............ja mám pocit že som len nedávno maturovala..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..................4O to je fakt dosť......a ideš?.....................myslím euro..............ved sa tam blížime spolu :pensive: ..................to som si myslela že 40 maju život prežitý a nič sa už nedeje.......... :frowning2: :frowning2: :wink:
4. feb 2013 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75dobre hladaj idem aj ja.... :slight_smile:
4. feb 2013 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..treba sa sťažovať :angry: ..však to ani spotrebičom nerobí dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2013 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ....pôvodne som nechcela ísť, s nikým neudržujem kontakty, neboli sme dobrá trieda :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....ale ak pôjdem tak len preto, aby si muž vyskúšal byť sám s dvoma opičkami :grinning: :grinning: :grinning: .....ja mu doprajem :grinning: :wink:
4. feb 2013 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka .....veru letí ....presne to som si o 40-koch myslela aj ja :grinning: ......
4. feb 2013 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ja už som dala......čakáám.....nieže teraz zdrhneš :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2013 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok