• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
@leninka75 ty si aká dobručká......dopraješ drahému ten luxus..... :grinning: :grinning: byť sám doma s detmi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........................ved nech ešte skusia vypnuť zajtra volám......... :angry: :angry: :angry: .........neplatím im takéto služby.... :grinning: :grinning:
4. feb 2013 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ved vravím už si zdrhla.... :grinning: :slight_smile: :slight_smile:
4. feb 2013 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..ale čoby zdrhla...sedím s otvorenou pusou a kukám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. feb 2013 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
Dnes si ešte vegetím...o chvíľu idem po Vikiho do školy. Zajtra mám ťažký deň a pozajtra ešte ťažší...
4. feb 2013 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....ty si opica... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..daj aj ty........................ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. feb 2013 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ahoj ....čo je pozajtra???..............zajtra držíme palčeky...silno silno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. feb 2013 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..nebudeš mi veriť, ale našla som len video..musím sa večer opýtať muža či vôbec máme fotky na CD :fearful:
4. feb 2013 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ahoj!....čo ťa čaká pozajtra?......držíme palce!!
4. feb 2013 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 :cry: :cry: :cry: :cry: ...............ja som cd ani nehladala........to by som mala čo robiť.....odfotila som to z fotiek...... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .....................len sa popýtaj........ :slight_smile: :slight_smile:
4. feb 2013 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 kde máš Lilku??? :confused: :confused: :confused:
4. feb 2013 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..jáááááj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..to ma nenapadlo :pensive: .......keď nebude CD, odfotím foto :slight_smile: ..Lilka je ešte v škole,ale pomaly už pôjdem pre ňu....a hádam aj niečo porobím ..Lolka zlatko moje sa tu motká okolo mňa :dizzy_face: :dizzy_face:...normálne mám výčitky, že si ju nevšímam :pensive:
4. feb 2013 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 som bola zvedavá lebo si zvykla okolo 11 chodiť pre nu..............................chod aj ty pekne za nou..... :dizzy_face: :dizzy_face: vychutnaj si ju.....postískaj..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........mne za chvilu tiež prídu lásočky domov.... :wink:
4. feb 2013 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ja ani len netuším kde je cd z foto......to by som sa fakt nahladala... :frowning2: :frowning2: :wink: toto sa mi zdalo rýchlejšie... :wink:
4. feb 2013 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
deni ....kde si......... :slight_smile: :slight_smile:

letty.....kde si..... :slight_smile: :slight_smile:
4. feb 2013 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
..idem pa :wink:
4. feb 2013 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 pa pa..... :dizzy_face: :dizzy_face:
4. feb 2013 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte
mna od včera boli hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@jacka mne už z toho kona sibe :stuck_out_tongue_closed_eyes: minule sa mi snívalo s lenkou a v noci s tebou :dizzy_face: ale ste boli s muzom na mna dosť nahnevaní :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: išla som od vás so stiahnutým chvostom :stuck_out_tongue_closed_eyes: sa mi snívalo, že sme si písali, nech prídem k vám niekedy na návštevu a ja ze jasne, niekedy sa zastavím :wink: a dotrepala som sa hned na druhý den a vy s muzom nervyyyy, že čo bez ohlásenia a vy ste museli stavať plot a nemali ste na mna cas :confounded: ...a zdaleka si nebola taka krásna v sne ako s skutočnosti :wink: :dizzy_face: v mojom sne s mala dlhé blond vlasy a červený ruz na puse
4. feb 2013 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
tak sa nejak uspešne míname :grinning:
ideeeeem :wink: pa
4. feb 2013 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka
@leninka75 v stredu ma čaká amnio...
4. feb 2013 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 no to že manželík nezväčnil teba nahodenú do plesového :wink: a kde a kedy ste boli na plese?
4. feb 2013 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Ahojte...
Od stredy začíname hrať na gitaru...síce túto stredu majú v škole karneval, takže od budúcej. Som zvedavá... :confused:
4. feb 2013 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte....mamky, nestíham....ani sa najesť, nie ešte koníka.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@letty86 Simčo sa má...striedavo -oblačno..... :confounded: ale tak ..dá sa.... :zipper_mouth:
@jacka veruže si ešte užijeme... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
.som bola dneska u detskej, zaniesť papiere z nemocky....tak už majú všetky výsledky, aj výtery, krv, moč.....všetko negatívne..len má málo železa, a to mu musia spraviť nový krvný obraz...ale vraj až budúci týžden, kedže Simčo stále trošku teplotuje a má soplíky, tak ho nechceli hned trápiť....a asi aj neurologia, ale nie je to ešte isté....ked si teraz spomeniem na tú detskú neurologičku, tak sa mi hned nožík vo vrecku otvára..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Denisko dnes dostal vysvedčenie...takže oni nemajú známky, a ani na konci roka mať nebudú.....ale má všetky predmety: veľmi dobré výsledky....to je najvyššie hodnotenie...čiže samé jednotky..... :dizzy_face: a 1.den v škole a zas prišiel s kýchaním a soplami.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2013 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka v stredu? tento týžden?...držkám ti všetky prsty...aj na nohách....a nezabudni......treba klud.... :wink:
4. feb 2013 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty máš sny..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: k nám možeš kludne aj bez ohlásenia a nielen vo sne..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2013 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko len sa smej...možno si dalsia na rade :grinning: a ked to pojde takýmto tempom, tak som zvedavá, čo v tom sne bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............................asi musím obmedziť kona, ked sa mi už s ním a jeho hlavnými hrdinkami sníva :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2013 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ja u dr....v máji ešte na kontrolu...som stále v norme, ale tentoraz zas horná hranica.... :grinning: :grinning: :grinning: ...a ten zážitok....radšej nikdy viac a nikto....ešte dodnes sa z toho spamätávam a nerobím nič iné len kontrolujem Simčovi čelo...si už pripadám ako debilos.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
4. feb 2013 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ....tak aby som už začala nejaké koláčiky vypekať..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2013 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: aleeee, kolačikov mi netreba :stuck_out_tongue_closed_eyes: piť tiez nepijem, no neviem, budeš mať radosť zo skromnej návštevy :grinning:
4. feb 2013 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 ...ná...žiadnu škodu neurobíš...aspon kávičku.... :wink:
4. feb 2013 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko veru teraz v stredu...viem, že musím byť potom v kľude. už sa teším, ako budem ležať zo 2-3 dni a nič nerobiť...
4. feb 2013 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok