Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
4. feb 2013

a keď tu dojde aj Lenka tú to tiež neminie 🙂 a Utku tieeeeeež 🙂

denisenko
4. feb 2013

@letty86 že to píšeš práve mne...ja som mala presne takú istú svadbu...a vieš čo????.....nevšimla som si, že by sme sa mali preto menej radi....... 😉 😉 😉 😉 😉

katka1819
4. feb 2013

aj ja idem kočenyyyyyyy 😀 pa zajtra,dobrúúúúú

letty86
4. feb 2013

@denisenko 😉 u teba to bolo iné 😉 😉 myslím okolnosti 😉 a tvoju svadbičku si pamatám, ved to bolo len nedávno, ty nasa mladonevestička 😉

letty86
4. feb 2013

dobrú 😉

utka
4. feb 2013

@katka1819 ja mám svadobné tu na mojasvadba...

utka
4. feb 2013

Dobrú noc...

jacka
5. feb 2013

ahojte....

@letty86 ved ani ja som do romantiky bola tiež daleko 😉 .............a ty si romatičk len sa na teba pozriem 😵 😵 😵 ...........len daj určite niečo nájdeš..... 😵 😵 😵

@denisenko ako chutilo vínko 😵 😵 ..............vy ste taký zlatučkú a sa mi páči že sa stále lúbite. 😵 😵 😵 😵

jacka
5. feb 2013

@leninka75 mám pocit že som ťa na chvilu zbadala 😵 😵

leninka75
5. feb 2013

ahojte!! 🙂

@jacka...pocit nesklamal 😵...len som odbehla urobiť kakavko 😵

leninka75
5. feb 2013

@katka1819 ..aká krásna nevestička!! 🙂 🙂 🙂

jacka
5. feb 2013

@leninka75 ty kedy dáš?... 😵 😵 😵

leninka75
5. feb 2013

..aby ste nepovedali 😉 ....našla som CD...len je to z negatívu tak kavalita nič moc ☹ ..krajšie sú v albume 😵

leninka75
5. feb 2013

@jacka ..už!! 😀 ...si rýchlejšia 😉

jacka
5. feb 2013

@leninka75 aká si ty peknučká 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
5. feb 2013

@jacka ...až som sa začervenala 😔 ...ďakujem!! 😉

jacka
5. feb 2013

@leninka75 no daj ešte 😵 😵 😵 kedy ste mali svadbu...vy ste asi najdlhšie spolu,že?..... 🙂
nemusíš sa červenať.......je to pravda..... 😵 😵 😵

leninka75
5. feb 2013

@jacka svadbu sme mali 3.7. 1999 🙂 .....ešte v minulom storočí 😀 😀 😀 ...no a pred svadbou sme spolu chodili 8 rokov.....neskutočné, keď to takto spíšem .......to je rokov!!.....keby sme neboli leniví už sme mohli mať dospelé deti a užívať si život zasa trošku inak ......

jacka
5. feb 2013

@leninka75 😵 😵 😵 😵 ............ 😵 😵 😵 ...............veru ste pekne dlho spolu..... 🙂 🙂 🙂 .......ani sa to nezdá že?..........tak vy ste boli lenivý 😀 😀 😀 😀 ...ja mám dosť...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 .................. 😵

leninka75
5. feb 2013

@jacka .....veru dlho 😵 😵 ........a máš pravdu nezdá sa to 😉 ......občas by som sa rada vrátil o pár rokov dozadu 🙂 .......no jasan, že leniví 😀 😀 😀 😀 ......alebo opatrní??? 😀 😀 😀 😀.......ale zasa na druhej strane je to fajn mať teraz malé deti, lebo si pripadám mladšia ako som v skutočnosti 😉

jacka
5. feb 2013

@leninka75 moje slová 😵 😵 😵 ...................ty si vieš predstaviť žeby si mala doma 15 ročnú dceru?:...... 🙂 🙂 .......................to skor opatrní..... 😀 😉 😉 ................neviem či by som niečo vracala.......skor len tú mladosť.... 😉 😉 .........ale rozum teraz 😀 😀 😀

jacka
5. feb 2013

@leninka75 čo varíš?......alebo čo máte?

leninka75
5. feb 2013

@jacka ..ako je u vás?.....tu včera snežilo a dnes zasa leje 😠 😠 😝 😝 😝 ..to už je na porážku toto počasie 😝 ...fajne ma začalo bolieť hrdlo 😝 ..........

leninka75
5. feb 2013

@jacka ..pánečku, že 15 ročnú dcéru!!!.... veru si to neviem predstaviť...ale čaká ma to 😉 ..to bude kopec srandy 😝 .....a rovno 2x 😀 😀 ........nevarím, ešte je od nedele zajková polievka, muž doje koleno v kyslej kapuste a baby chcú cestoviny s orechami...takže dnes brnkačka 🙂 .-....ale čo zajtra?? 😕 ........ty máš čo?...

jacka
5. feb 2013

@leninka75 ja ani neviem ako je vonku......... 😀 😀 zamračené.....ale asi neprší..... 😅 😅 ...................a teplo je 😝 😝 .........načo nakydalo neviem 😠 😠 😠 ...............

ja tiež ešte z nedele......polievka kuracia a zajko bojko pečený ale som to všetko zmaglazovala do kopy.....vyzerá že je toho viacej..........................no neviem čo idem variť......som myslela že chytím dáku inšpiráciu od teba 😉

jacka
5. feb 2013

@leninka75 čaká čaká......... 😀 😀 😀 .....to bude radosti 😵 😵 😀 😀 ...

leninka75
5. feb 2013

@jacka ....muž mi cez víkend hovoril, že mám variť len pre baby....že to má potom moc sýte večere keď má aj polievku aj druhé....tak zajtra som rozmýšľala cesnakovú polievku (mám staršie rožky) a asi granadír......

leninka75
5. feb 2013

@jacka ...nejakú mám smutnú náladu ☹ .....žeby počasie?:...už dlho nebolo slniečko .....

jacka
5. feb 2013

@leninka75 to si my velmi nepomohla.... 😔 ☹ grandír som robila minulý týžden ☹ ...............musím niečo pokukať.... 😝 ...neznášam to 😝 😝

jacka
5. feb 2013

@leninka75 čo sa stalo?... ☹ ☹ ☹ ...............chod si pomojkať Laurinku a bude ti lepšie 🙂 🙂 ...............................chýba slniečko...toto je hnus vonku....ale raz vyjde... 😎 😎 😎 😎 aspon takto ti pošlem 😎 😎 😎

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre