• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@jacka .....si zlatá ďakujem!! :dizzy_face: ........všetko OK..bude to tým počasím, ja som chorá z toho čo je už dlho vonku :frowning2: :frowning2: :frowning2: .......idem sa trošku pohrať :dizzy_face: ...neskôr ešte prídem :wink:
5. feb 2013 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 prídi príd....................ja sa nemám s kým pohrať....... :frowning2: .....................a vieš čo?.....Peťko ráno vyhodil muža ....že ocino chod už ....ten v šoku....hned mi volal.... :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2013 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojte.... :wink:
@leninka75 ..kukám na tie fotky....ved ty si stále rovnaká....nestarneš??? :confused: :wink: ....fuj, u nás lialo od rána...a neviem, či ešte leje...sa mi nič nechce.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@jacka dobre som popchopila, že ho vyhodil zo školky???? :confused: ...... my máme rezne od nedele....sú v páci v chladničke...najskor boli v trojobale, dneska sa mi nechce , tak asi len na prírodno a ešte ostanú aj na zajtra....možno v cestíčku?????...ešte šťastie že mi mäso možeme každý den...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tatík má obed v robote, takže nám nejako ostalo...... :confused: :confused: :confused: :confused:
5. feb 2013 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a inak...spali sme....jedna fľaška o 1.20 a toť vsjo..... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
5. feb 2013 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
čafte som tu :grinning: a aj u nás v Bytči čiape od rána ránového :sweat_smile:
5. feb 2013 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ...som vedela, že som niečo chcela...už viem.... :grinning: :grinning: :grinning: ...že leniví....keby ste sa boli poponáhlali, tak dnes tu s nami nekoníkuješ..... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ..tak fajn, že ste sa neponáhlali.... :slight_smile: ....ale pravdu máš....kopu rokov ste spolu... :wink: my...tuším 14... :slight_smile:
5. feb 2013 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 ahoooj.... :slight_smile:
5. feb 2013 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ozaj som kukla fotečky na moja svadba :slight_smile: čačaná si tam :slight_smile:
5. feb 2013 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...vínko bolo dobré...sa mi lepšie spalo..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ej veru..láska...aj ked moja polovička sa sťažuje, že už to nie je to, čo to bývalo.....čím to asi je??? ......žeby tým, že sa nám pravidelne sťahujú deti do postele????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

...sakra....dala som Simča na chvíllku do bežky, aby som mohla trošku pokoníkovať...a on je už vycapený na Niskovej posteli....
5. feb 2013 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ak sa mi podarí, dám na FB ako som ho prichytila pri čine..... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
5. feb 2013 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
a už aj idem ...Peťko : mamáááá a to dokedy budeš akože pri tom počítači ? Krpčajs :grinning: papa
5. feb 2013 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: som to bola kuk................ja by som ho tak vystískala.....moje zlatinko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ................ :slight_smile:

:grinning: :grinning: aj my máme antikoncepciu v posteli :grinning: :grinning: :grinning: ................ :wink: ......ale ved nám tam nepojdu večne :slight_smile: ...............ved vy vyzeráte taký spokojnučký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....lásky z vás len tak žiari :dizzy_face: :dizzy_face: .......................mna by s vínkom neopil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bolieva ma z neho hlava........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: .........
5. feb 2013 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko vy ste teda tiež riadne spolu.............. :dizzy_face: :dizzy_face: .........ked ja si riadne nepamätám kedy sme spolu začali..... :grinning: :grinning: ...žeby sme boli 12rokov :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: asi tak nejak..........................žeby som tu bola najmladšia :grinning: :grinning: aspon v niečom :grinning: :grinning: :wink:
5. feb 2013 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko krááásne ste spinkali,............ :dizzy_face: :dizzy_face: a teplota čo,......už konečne zmizla???ako je Deniskovi??
5. feb 2013 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...mna nebolí....ja som si dala len trošku... :wink: ....už sa oprel aj o balkonové dvere a vyliezol zas...ale predtým mi stihol vyhádzať šuflíky a vytiahnúť kábel z PC..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...že zlatinko..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2013 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ale ved je.... :dizzy_face: :dizzy_face: ...............aspon sa nenudíte.... :slight_smile: rýchlejšie vám ubehne čas :wink: :grinning: :wink:
5. feb 2013 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko mne sa stačí pozieť na flašu a už to začína :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
5. feb 2013 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... že aspon v niečom..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teplota...ráno zas mal zvýšenú...ja už neviem.... :angry: :angry: :angry: :angry: ...Denisko šiel do školičky, som mu sľúbila, že poobede pojdeme spolu do obchodu, niečo by si želal za vysvedčenie....tak som zvedavá.... :grinning: ...dúfam, že nebude pršať..... :angry: ..včera som ho budila ráno do školy a prvé čo z neho vyletelo: ....daj mi pokoj...ja spím...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2013 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jacka ...nenudím...len musím aj kuknúť do testov a žehliť a neviem kedy.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...a na fľašu sa nekukaj, ked ťa z toho bolí hlava...daj si so zavretými očami..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2013 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: ja spíím.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobrý je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................čo si želá :slight_smile: .......či je ešte nevieš :wink: .................u nás neprší......ale zato blato po kolená....radšej nech už je jar...........chcelo by to nejaku kvetiku :dizzy_face: :dizzy_face:
5. feb 2013 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko najlepšie slamkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....................................kedy ideš na skušku?........čo bojíš požehlíš večer.....alebo daj žehličku drahému....:wink:
5. feb 2013 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....ved to blato...kačkanica..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...skúšky sú v stredu...o týžden.... :pensive: ..idem...niekto sa nám tu snaží prevrátiť dom hore nohami..... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
5. feb 2013 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko bežkaj.........možem hádať kto che urobiť prestavbu:::: :dizzy_face: :dizzy_face:

idme aj ja.....detičky už možno.....na man čakajú :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
5. feb 2013 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
Takže som dopadla tak, že sa to zase o týždeň odkladá...bábo musí dorásť, vraj pre jeho bezpečnosť.
Ale vybavila som si ešte raz odber na triple testy. tak som tam aj bola a zajtra okolo obeda si budem volať za výsledky.
Bolí ma hlava ako koňa. Idem si zdriemnuť, kým pôjdem po Vikiho.
5. feb 2013 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ja som vydatá skoro 10 rokov a ďalších 10 sme spolu chodili pred svadbou....
5. feb 2013 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ...si zlatá, že stále som rovnaká :slight_smile: ...však riadna bosorka som tie nestarnú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......Denisko zasa šplechol :grinning: :grinning: ........čo si vybral v obchode? :wink: ...Simko je teda riadny šikovníček :dizzy_face: ......

@katka1819 ,......ty si drobca nedala do škôlky?

@jacka ..pekne odpísal tatina!!! :grinning: :grinning: :grinning:

@utka ....zasa sa to posunulo? ..škoda, už si to mohla mať za sebou......
5. feb 2013 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 veru zase...ale uvidíme ako dopadnú opakované testy...
5. feb 2013 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
sme doma....celýýý mokrýýýýý...................nech už ten sneh konečne zmizne..... :angry: :angry: :angry: ..........som ich hodila do vani.....nech sa zohreju...... :slight_smile:

@leninka75 aj ja chcem byť bosorka.....nechcem starnúť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2013 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@utka dobre som pochopila?...maličký je malý?.......to na svoj týžden alebo máte ešte týžden čas?....
5. feb 2013 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved vravím som tu najmladšia..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:..............to ma teší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2013 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok