• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

28. marca 2017 
@denisenko to som si aj ja myslela ...preto som to nečítala....len tak ked už mlieko bolo na šporáku zo zvyku....BB puding......nie je bezlepkový.....tresli tam nejakú pšenicu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............ani neviem čo by to urobilo s Peťkom :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. feb 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..ved to...som už aj ja rozmýšlala....od nového roka sa mi darí.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už mi je to až divné.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
5. feb 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka jááj...takže klasický čokoládový možu ale BB nie...len ľudí zavádzajú...blbci.... :angry: Peťko je taký háklivejší na to ako Maťko, však?
5. feb 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a jaká si ty rýchla.... :wink: :grinning:
5. feb 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko vieš čo tiež sa čudujem ako sa toto všetko može stať jednej rodine :frowning2: :frowning2: .......................ale.....uročte sa to zachvilu zlepší.....verím tomu :dizzy_face: :dizzy_face:
5. feb 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko .....Peťulo len kuk na lepok a je na wecku........Maťkovi......vieš čo....tomu by som ani neverila že ju má...... :frowning2:
5. feb 2013 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko že....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som si to musela vygugliť :grinning: :grinning: :grinning: ..ako všetko či je to tak...............................fakt zavádzaju........hnusáci jedny...........aspon že možu všetky ostatné...ale už aj tie čítam....nikdy neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2013 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka oooo....ešteže ho máme.....gooooogle...... :grinning: ...a....moja polovička sa práve plíži domkov.... :grinning:
5. feb 2013 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko žéééééé :grinning: :grinning: takže mizíš....chod sa mu pekne povenovať........ja si idem zas nohy vyložiť.......a ....vyliečiť chorého muža....bo ak do zajtra umrie kto nás bude živiť :grinning: :grinning: :wink: :wink:
5. feb 2013 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko dobrú nocku.....nech vám Simonko spinká celúúú noc :dizzy_face: :dizzy_face: ................pekné sníčky... :slight_smile: :slight_smile:
5. feb 2013 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..počkaj...som to tu niekde prehliadla...umiera??? :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...moj bude teraz 2 dni doma... :wink: tak som si ešte naplánovala jazdy, nech si užije detičky aj on.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2013 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ...že kto nás bude živiť...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som sa dobre zasmiala.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobrú nocku :wink:
5. feb 2013 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko dalšia prajná.........si s leninkou podaj rúčky........... :grinning: :grinning: :grinning: raz sa aj ku vám pridám :grinning: :grinning: :grinning: ,...........................no moj muž umiera......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nervy moje :grinning: :grinning:
5. feb 2013 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko dobrú nocku..... :slight_smile: :slight_smile:
5. feb 2013 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
Takže dnešná konzultácia dopadla...ani neviem ako. Doktor mi odporučil tú amnio. Vraj ak budem mať tento druhý test negatívny, ktorý bude ten správny??? A presne toto isté som si hovorila aj ja. Takže som o 27€ ľahšia.
Všetky nevestičky ste/sme krásne!!!
Tak dobrú nocku.
5. feb 2013 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 práveže nemáme,trepú sa s nimi až do Púchova :rolling_eyes: a na otázku ako moji chlapci spolu vychádzajú som sa pousmiala :grinning: to vieš veľký vekový rozdiel...Matúško všade chodí za Peťkom,všetko čo si postaví mu hneď likviduje a samozrejme sa na to Peťulo jeduje, je toho viac :slight_smile: ale inak sa Ľúbia :grinning: chasni moji
5. feb 2013 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte...........
prvááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@katka1819 to nie je tým vekovým rozdielom...moji sú v kuse v sebe.....a tiež ich lúúúbim :dizzy_face:
@utka ved budeš mať iný týžden na odber?....tak by mal byť tento druhý správny.......mám pocit že tú amniou odporúčaju ako kvapky do nosa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. feb 2013 o 06:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
sneží....teraz neviem akého mám dať smaila..... :sweat_smile:
6. feb 2013 o 06:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 kohože to vidím :dizzy_face: :dizzy_face:
6. feb 2013 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte! :slight_smile:

@jacka..umrel či prežil??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.......ty nevieš akého smaila??? :sweat_smile:..jednoznačne :angry: :angry: :confounded: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.......

@utka...tiež si myslím, že druhý by mal byť správny.....

@katka1819 ...čožee??? :confused: ..do Púchova??? :confounded: ...som myslela, že možno do Žiliny......blázni, to je na čo dobré?? :fearful: ........presne ako píše jacka, to nebude vekovým rozdielom...aj u nás je to divočina a to sú dve baby..čo vezme Lilka do ruky okamžite drží aj Lolka a vreští "to je moje, to je moje".....potom sa rozhučí Lilka, že "no na keď musíš všetko mať"... :angry: ......
6. feb 2013 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 vystihla si ich správne...tých smailov.................ešte by som zo dav riadky pridala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........u vás je ako?
6. feb 2013 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 zatial prežil......ale ti poviem ....no nevyzerá to dobre........... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: .............ani do roboty nešiel :wink: :grinning:
6. feb 2013 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ...u nás?....hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... v noci nasnežilo asi 10 cm, teraz sa to začína topiť a tuším zasa začína pršať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........čo varíš už vieš? :slight_smile:
6. feb 2013 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..zlatý chlap pekne sa s rodinkou podelí o bacily :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
6. feb 2013 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 aj tu tak......sa načisto zbláznilo to počasie..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......................Maťulo si nakázal...............ked som fakt zúfala idem za ním.... :grinning: :grinning: :grinning: .............písmenkovú(paradajkovú)....polievku.....a cestoviny s tou fajnou syrovou omáčkou......... :slight_smile: takže už mám navarené :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .........................................ved som mu vravela aby nebozkával deti :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ..............
6. feb 2013 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ty robíš ten granadír?
6. feb 2013 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 aj moj ocino je chorý.............mamina mi vravela že leží v posteli.... :grinning: :grinning: a ako správny chlap.....aj on vraj umiera :grinning: :wink: :wink: .................tak sa mi posťažoval......som to mala večer dvojmo...muž aj ocino :grinning: :grinning: :wink: :wink:
6. feb 2013 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ...cesnačku áno, ale granadír som zrušila..slečinka frfotala vraj sme ho mali nedávno :grinning: ..tak budú mať rybie prsty s kašou :slight_smile: ........ale čo zasa zajtra??...... :unamused:
6. feb 2013 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ..jajaj ešte že sme tu my silné ženy..inak by ľudia už dávno vykapali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2013 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok