Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
5. feb 2013

@denisenko to som si aj ja myslela ...preto som to nečítala....len tak ked už mlieko bolo na šporáku zo zvyku....BB puding......nie je bezlepkový.....tresli tam nejakú pšenicu.... 😝 ............ani neviem čo by to urobilo s Peťkom ☹ ☹ ☹

denisenko
5. feb 2013

@jacka ..ved to...som už aj ja rozmýšlala....od nového roka sa mi darí.... 😝 😝 😝 už mi je to až divné.... 😠 😠 😠 😠 😠

denisenko
5. feb 2013

@jacka jááj...takže klasický čokoládový možu ale BB nie...len ľudí zavádzajú...blbci.... 😠 Peťko je taký háklivejší na to ako Maťko, však?

denisenko
5. feb 2013

@jacka a jaká si ty rýchla.... 😉 😀

jacka
5. feb 2013

@denisenko vieš čo tiež sa čudujem ako sa toto všetko može stať jednej rodine ☹ ☹ .......................ale.....uročte sa to zachvilu zlepší.....verím tomu 😵 😵

jacka
5. feb 2013

@denisenko .....Peťulo len kuk na lepok a je na wecku........Maťkovi......vieš čo....tomu by som ani neverila že ju má...... ☹

jacka
5. feb 2013

@denisenko že....... 😀 😀 😀 😀 som si to musela vygugliť 😀 😀 😀 ..ako všetko či je to tak...............................fakt zavádzaju........hnusáci jedny...........aspon že možu všetky ostatné...ale už aj tie čítam....nikdy neviem 😝 😝

denisenko
5. feb 2013

@jacka oooo....ešteže ho máme.....gooooogle...... 😀 ...a....moja polovička sa práve plíži domkov.... 😀

jacka
5. feb 2013

@denisenko žéééééé 😀 😀 takže mizíš....chod sa mu pekne povenovať........ja si idem zas nohy vyložiť.......a ....vyliečiť chorého muža....bo ak do zajtra umrie kto nás bude živiť 😀 😀 😉 😉

jacka
5. feb 2013

@denisenko dobrú nocku.....nech vám Simonko spinká celúúú noc 😵 😵 ................pekné sníčky... 🙂 🙂

denisenko
5. feb 2013

@jacka ..počkaj...som to tu niekde prehliadla...umiera??? 😕 😕 😕 😀 😀 😀 😀 ...moj bude teraz 2 dni doma... 😉 tak som si ešte naplánovala jazdy, nech si užije detičky aj on.... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
5. feb 2013

@jacka ...že kto nás bude živiť...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som sa dobre zasmiala.... 😀 😀 😀 😀 dobrú nocku 😉

jacka
5. feb 2013

@denisenko dalšia prajná.........si s leninkou podaj rúčky........... 😀 😀 😀 raz sa aj ku vám pridám 😀 😀 😀 ,...........................no moj muž umiera......... 😀 😀 😀 😀 ....... 😝 😝 😝 nervy moje 😀 😀

jacka
5. feb 2013

@denisenko dobrú nocku..... 🙂 🙂

utka
5. feb 2013

Ahojte...
Takže dnešná konzultácia dopadla...ani neviem ako. Doktor mi odporučil tú amnio. Vraj ak budem mať tento druhý test negatívny, ktorý bude ten správny??? A presne toto isté som si hovorila aj ja. Takže som o 27€ ľahšia.
Všetky nevestičky ste/sme krásne!!!
Tak dobrú nocku.

katka1819
5. feb 2013

@leninka75 práveže nemáme,trepú sa s nimi až do Púchova 🙄 a na otázku ako moji chlapci spolu vychádzajú som sa pousmiala 😀 to vieš veľký vekový rozdiel...Matúško všade chodí za Peťkom,všetko čo si postaví mu hneď likviduje a samozrejme sa na to Peťulo jeduje, je toho viac 🙂 ale inak sa Ľúbia 😀 chasni moji

jacka
6. feb 2013

ahojte...........
prvááááááááááá 😵 😵 😵 😵

@katka1819 to nie je tým vekovým rozdielom...moji sú v kuse v sebe.....a tiež ich lúúúbim 😵
@utka ved budeš mať iný týžden na odber?....tak by mal byť tento druhý správny.......mám pocit že tú amniou odporúčaju ako kvapky do nosa 😝 😝 😝

jacka
6. feb 2013

sneží....teraz neviem akého mám dať smaila..... 😅

jacka
6. feb 2013

@leninka75 kohože to vidím 😵 😵

leninka75
6. feb 2013

ahojte! 🙂

@jacka..umrel či prežil??? 😀 😀 😀 😀.......ty nevieš akého smaila??? 😅..jednoznačne 😠 😠 😖 😖 😝 😝.......

@utka...tiež si myslím, že druhý by mal byť správny.....

@katka1819 ...čožee??? 😕 ..do Púchova??? 😖 ...som myslela, že možno do Žiliny......blázni, to je na čo dobré?? 😨 ........presne ako píše jacka, to nebude vekovým rozdielom...aj u nás je to divočina a to sú dve baby..čo vezme Lilka do ruky okamžite drží aj Lolka a vreští "to je moje, to je moje".....potom sa rozhučí Lilka, že "no na keď musíš všetko mať"... 😠 ......

jacka
6. feb 2013

@leninka75 vystihla si ich správne...tých smailov.................ešte by som zo dav riadky pridala 😝 😝 ........u vás je ako?

jacka
6. feb 2013

@leninka75 zatial prežil......ale ti poviem ....no nevyzerá to dobre........... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 .............ani do roboty nešiel 😉 😀

leninka75
6. feb 2013

@jacka ...u nás?....hnus 😝 ... v noci nasnežilo asi 10 cm, teraz sa to začína topiť a tuším zasa začína pršať 😝 😝 😝 😝 😝 ........čo varíš už vieš? 🙂

leninka75
6. feb 2013

@jacka ..zlatý chlap pekne sa s rodinkou podelí o bacily 😝 😀 😀

jacka
6. feb 2013

@leninka75 aj tu tak......sa načisto zbláznilo to počasie..... 😝 .......................Maťulo si nakázal...............ked som fakt zúfala idem za ním.... 😀 😀 😀 .............písmenkovú(paradajkovú)....polievku.....a cestoviny s tou fajnou syrovou omáčkou......... 🙂 takže už mám navarené 🙂 🙂 🙂 .........................................ved som mu vravela aby nebozkával deti 😠 😠 😠 😠 😠 ..............

jacka
6. feb 2013

@leninka75 ty robíš ten granadír?

jacka
6. feb 2013

@leninka75 aj moj ocino je chorý.............mamina mi vravela že leží v posteli.... 😀 😀 a ako správny chlap.....aj on vraj umiera 😀 😉 😉 .................tak sa mi posťažoval......som to mala večer dvojmo...muž aj ocino 😀 😀 😉 😉

leninka75
6. feb 2013

@jacka ...cesnačku áno, ale granadír som zrušila..slečinka frfotala vraj sme ho mali nedávno 😀 ..tak budú mať rybie prsty s kašou 🙂 ........ale čo zasa zajtra??...... 😒

leninka75
6. feb 2013

@jacka ..jajaj ešte že sme tu my silné ženy..inak by ľudia už dávno vykapali 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre