Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
6. feb 2013

@utka chcela som ti napísať, ale @leninka75 to napísala za mna....tak aspon srdiečko ti pošlem.... 😉

jacka
6. feb 2013

@denisenko čau stratená.......to som myslela že len u nás padá elektrina.........že bývam v prdeli sveta.......tak si ma aspon potešila....................tiež sa nenahnevám kde mi pošleš srdiečko 😉 😉 ................ja som tiež robila cez zimu .....akurát také velké vločky padali tak som jazdila asi 2min...................určite sa báli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....................

jacka
6. feb 2013

@utka tak ako píše deni...niekdy je lepšie nevedieť..........skúsť myslieť že je v úplnom poriadku......maličký musí citiť že si v klude...... 🙂 🙂

denisenko
6. feb 2013

@jacka ...tak chytáááj..... 😉

denisenko
6. feb 2013

@jacka ...máááš???? 😀

jacka
6. feb 2013

@denisenko máám .....ty si poklad 😵 😵 😵 ...............dakujem 😵 😵

jacka
6. feb 2013

tak a nedám ho nikomu 😀 😉

denisenko
6. feb 2013

@jacka rado sa stalo.... 😉 ...ešte niekto si prosí?????

jacka
6. feb 2013

@denisenko spinkáte?.....ako sa mal Simonko?.....

jacka
6. feb 2013

@denisenko inak.......Maťko začal soplíkovať........Peťkovi sa nejak divne zmenil hlas........nemáš v tom náhodou prsty?? 😕 😅 😉 😉

denisenko
6. feb 2013

@jacka spinkáme..... 😉 ..Simonko.,,...celý den sa držal, ale večer zas mal 37.6 ☹ ale poslednú noc šiel spať o 18-tej a vstal až o 4-tej....ale s takým revom....hladný bol.... 😀 😀 😀 ..ja a prsty...prečo???.....to ten tvoj poloumretý muž.... 😀 😀 😀

jacka
6. feb 2013

@denisenko juj zas teploty?......čo sa ich už nezbavíte?....aj si dala čapík?.........ale zato pekne spinká 🙂 🙂 😵 .................čo mu dávaš papať?.....už to máš nachystané?.......a spinká s vami v posteli:::.......................ja len že si sa pýtala ako sa držia....... 😀 😀 😀 ...............poloumretý 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .............už viac ako polovica..... 😀 😀 😀 .................vraví že sa ide vypotiť....ja mu zabudni sú prezlečené periny... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ma skoro zabil..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...................ja som to nemyslela vážne....či hej 😀 😀 😀

denisenko
6. feb 2013

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....isto si nedovolí do čistých perín.............. 😀 😀 😀 😀 ..no, čapík som dala...mám v termoske vodu a už len mu to zarobím...ale aj to sa mu zdá pridlho....a spinkáva sám v postielke...odkedy začal cestovať po posteli, musela som ho vysťahovať...ked z nej spadol...... 😝 😝 😝 ale mám ju hned vedla postele, takže len načiahnem ruku pomedzi paličky a skúsim čelo... 😉

denisenko
6. feb 2013

idem...aj tatinko chce ísť niečo pogoogliť...wifi je momentálne odpojená, tak sa musím stiahnuť...dobrú nocku 😉

jacka
6. feb 2013

@denisenko ved by skusil..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
v termoske...to dávaš prevarenú vodu?........a um?....či ako?.........ja neviem som v tom neskúsená... 😅 😅 😅 ........................to máš fajné noci.....teda......nech mu to už prejde...Denisko ako v škole?

jacka
6. feb 2013

@denisenko dobrú nocku......dobre sa vyspinkajte...... 😵 😵 😵 😵 😵

utka
6. feb 2013

@jacka
@denisenko
@leninka75 ďakujem Vám za podporu. Ja som v podstate kľudná a snažím sa myslieť pozitívne. Niekedy to ide ťažko, ale snažím sa.
@denisenko ďakujem za srdiečko. Nechám si ho aj ja a bude to pre môjho drobčeka v brušku. A ako sa to vlastne robí, či ho musíš najprv od niekoho dostať???

leninka75
7. feb 2013

ahojte!...a čo sa vám včera nechcelo spať?? 😀

@denisenko..len dobre kukaj a na všetky strany nech to máš na prvý šup!!........už aj nejaké zúbky vyliezli či len ďasienka bolia? ☹.......

@jacka ...potil sa ten tvoj či nem?? 😀 😀 😀

leninka75
7. feb 2013

@utka ..ja musli nejedávam..len čisté vločky namočené vo vode ochutené medom a kokosom.....

denisenko
7. feb 2013

ahojte.... 🙂 🙂 jéééj....moj mužíček varí furmanské halušky..... 😉 😉 😉
@utka ...srdiečko od niekoho dostaneš a potom zas možeš poslať...aspon tak to robím ja....my sme dostali ked sme boli v nemocnici asi 7.... 🙂 ....tak, tak...pozitívne myslenie.... 😉
@leninka75 ...no..vynimočne sme nešli spať so sliepkami..... 😀 😀 😀 😀 ....zúbky ...ukázať nechce...ani do pusinky sa pozrieť..tak neviem.... 😠 😠 😠 😠

hore brehom, dolu brehom...zas nás zasypalo snehom..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ..... a dnes máme rodičko, ale ja asi nestiham..uvidím....

katka1819
7. feb 2013

@denisenko haha no naši hovoria že vo vykríkaní som rekordmankou ja 🙂))))

letty86
7. feb 2013

ahojte
aj my máme kopec snehu...ale ze mega kopec a stále sneží 😕
dievčatá, mna včera taaaak vytočila manzova kolegyna ako už dávno nikto 😠 večer mi prisla farbiť vlasy kamoska, tá len pusu otvárala, že aká som nabrúsená......telefonovala s mužom, niečo chcela vedieť a potom sa tak nezávazne bavili...aj by som konkretizovala, čim ma vytočila, ale predsa len, je to verejné forum, clovek nikdy nevie...poviem to tak všeobecne...ona sa rozhodla niečo urobiť a velmi sa čudovala, že mi nie 😠 ale keby ste poculi ten ton a sposob ako to povedala....ja z nej nemozem...normálne mám z nej tlak ešte teraz zvýšený 😠 😠 ...pokazila mi celý večer...ešte som aj muzovi nalozila, čo ju nezrušil...lebo on s tým problém nemá, jajjj, keby som mala boxovací mech 😅 ona je celkovo taká čudesná, tie jej názory a sposob ako rozpráva 😠

utka
7. feb 2013

Ahojte...
Dnešná kontrola na hemoške celkom dobre...o chvíľu ešte idem na kardiológiu.
@letty86 hlavu hore, kvôli tekej ... sa neopaltí rozčuľovať a ničiť si svoje zdravie 😉.

katka1819
7. feb 2013

@leninka75 no ani ti neviem prečo v PB som rodila,no nechcela som v Žiline bo som počula strašno strašné príhody tam odtiaľ 🙂 ale teraz po mojich posledných aj najposlednejších zážitkou nikomu nebudem porodnicu v PB odporúčať.

katka1819
7. feb 2013

@utka tak toto presne mala aj moja švagrinka ....aj jej chceli brať odber plodovej vody preto ale nechcela to. Do konca tehotenstva si to absolútne nepripúšťala. A narodil sa kráááásny a zdravý Janíčko moje posladné tretie krstnatko 🙂)) nestresuj sa !!!!!!!!!!!!!!!!!!! a moja dalšia švagrina teraz už bývalá tiež takto a nakoniec prišli na to že čaká dvojičky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
7. feb 2013

@denisenko ..furmanské sú s kyslou kapustou? 😵 😵 .......fíha žeby bola včera romantika??? 😵 😵 😵..... aspoň vidíš ako sme vám všetci držali palce kýmk ste boli v nemocke 😵 😵 ......chcem sa ťa opýtať..ty si mala minulý rok na balkóne jahody, že?..to si mala ťahavé dolu či hore?:......

@katka1819 ..no schválne zakrič 😀 😀 😀

@utka ..ako dosky?? 😉

@letty86...teeeda to fakt muselo byť keď ťa to tak vytočilo ........si ťa ale neviem predstaviť také drobné žieňa a také napálené 😉 ..inak nie som žiarlivá, ale mňa by naštvalo už len to, keby mužovi nejaká kolegyňa vyvolávala keď je doma po práci 😠

leninka75
7. feb 2013

@jacka..kde siiiiiiiiii??? ☹ 😕

leninka75
7. feb 2013

@katka1819 ..to je presne to čo hovorím, že sa nedá spoliehať na "recenzie"....niekto je spokojný, iný nie..každý si musí vyskúšať sám 🙂 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre