• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. októbra 2017 
mamky, idem od vás..... :slight_smile: ..a nepobite sa tu..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. feb 2013 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...už som domaaaa...a ďakujem vám :wink:...
7. feb 2013 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte...už som domaaaa...a ďakujem vám!
7. feb 2013 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....

@letty86 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile:
8. feb 2013 o 06:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ved to tu treba trošku oživiť :grinning:--:wink:
8. feb 2013 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte!!....bola bitka??....do kelu a ja som to prešvihla :grinning: :grinning: :grinning:

@denisenko..počuj ale s vami a s vašou romantikou to musí byť biedne, keď už svokruša vám pomáha (detičky uložiť, koláčik a tak) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........
8. feb 2013 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ..ale vieš čo si zabudla, že ja som dala foto??....v utorok som bola u kaderníčky a vo štvrtok ste ma videli :wink: ......aj ja sa chcem pozrieť :wink: ...môžem sa pridať k letty?....
8. feb 2013 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisneko..dík za rady! :slight_smile: ..a cez zimu si tie jahody prezimovala, či sú to len jednoročky?..........jeej inštruktor ťa pochválil?!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..super, ale my vieme, že si dobrá aj bez inštruktora :wink: :wink: :wink:
8. feb 2013 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
8. feb 2013 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...juuuuj, ako je čerstvo..... som bola po dlhej dobe zaniesť Niska do školy...Simčo aspon dobre vymrzne...spinká v kočíku..... :slight_smile: ..tak mu treba, nemal vstávať o pol piatej..... :angry: :angry: :angry: :grinning:
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....oživiť.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 čo už, si ešte počkám, kým sa uložia spať samé..... :grinning: :grinning: :grinning: ale tak zas ona hned odíde, ked ja prídem domov....aj Petrík sa ešte nha hodinku doma zastavil večer....podriemali sme pred telkou a šiel do čiech.... :unamused:

dneska majú v škole karneval...keby som si ešte tak spomenula, kam som dala kostýmy....fúúúúúú..... :pensive: :pensive: :pensive: a na námestí je na obed originál domáca zabíjačka....som síce vravela, že dneska žiadne mäso...ale aspon sa pojdem pozrieť.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2013 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ....to sú viacročné...tie čo som mala v TO mi krásne zimovali vonku v záhrade....pod viničom zahrabané lístim a čečinou a krásne prezimovali..... :wink: ..a neviem, ale tak sa mi zdá, že moja mamina ich má doteraz.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...myslíš tú foto s vyrovnanými vlasmi????...tak tú som videla..... :wink: :wink: :wink: ...inštruktor...radšej bez komentára...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2013 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..ja mám občas pocit, že sa nikdy nebudú vedieť uložiť samé :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: ..Peťo išiel ešte večer do Čiech?.....ako teraz pracuje?....nie každý deň, či??....u nás je zajtra fašiangová zabíjačka, potom sprievod opitých masiek :grinning: a večer pochovávanie basy.....teraz boli nejaké kráte fašiangy .......ty si chcela mať dnes pôst? :wink: ..a čo máš rada zo zabíjačkový špecialít? :slight_smile: ........
8. feb 2013 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 moja to musíš byť zlá ako ja :grinning: :grinning: :grinning: sa ma zľakla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som si nevedela predstaviť že komunikujem s niekým a len si predstavujem jeho face :grinning: len dúfam že sme v pohode :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. feb 2013 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko ...potešila si ma st ými jahôdkami :dizzy_face: ..rovno ich idem objednať :slight_smile: .......inak som sa dala asi 2x ukecať babami a kúpila som im teraz jahody a sama som sa divila, že boli dobré..voňavé, sladké :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...........
8. feb 2013 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
....toto som vám chcela..najnovšia Lolkina zábavka, že "mama plač!" :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: ...tak ja akože plačem Lolka sa rehlí a potom mi niečo prinesie, aby som sa utíšila.....sadista malý :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2013 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@katka1819 ..to aby sme sa ťa začali báť!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........
8. feb 2013 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
kočky už som sa Vám pochválila aké fajné kostýmky som ušila našim deťúrencom :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: dám fotos ? :wink:
8. feb 2013 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@leninka75 lenka plač !!!
8. feb 2013 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ...zo zabíjačky???...všetko...teda ten paprikový lalok nie..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale inak.... :grinning: :grinning: :grinning: Petrík robí teraz tak že streda,štvrtok , nedela nerobí...a 4 dni robí...len včera bola výnimka, lebo raz za mesiac sa chodí takto do čiech, takže preto...ale zas ked dnes príde, už ostane doma :wink: tak dúfam, že dáme obedné kafíčko spolu.... :wink: :wink: :wink: .....opité masky???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....fíha, to kde Lolka k tomu prišla???? :confused: :confused: :confused: ...škodoradostný trpaslíček.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@katka1819 daj, daj.... :wink:
8. feb 2013 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 ..jasné daj som zvedavá!!!!! ....
8. feb 2013 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 .beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!! :frowning2: :grinning: ..a teraz mi chytro niečo dones, aby som sa utíšila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2013 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
moje nervy tu kinzerátom pridávam farby a keď ich tu mám 180 tak h o t o v o :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. feb 2013 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..to máte fajn, veľa ste spolu :dizzy_face: ..aj s detičkami pomôže :slight_smile: ......ja by som si tak predstavovala robotu, že 3 -4 do roboty a zvyšok doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........netuším kde to Lolka videla opička malá :slight_smile:
8. feb 2013 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 idem hľadať tie fotečkýýýýýýý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2013 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ..no..celkom sa to dá.... :slight_smile:
8. feb 2013 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
8. feb 2013 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
8. feb 2013 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ešte idem posťahovať z FB :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. feb 2013 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
žralok a zajko :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2013 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
minulý rok chcel byľ batman :angry: to som už nešila a tento rok opäť batman :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejako ho to držíííí :grinning:
8. feb 2013 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok