Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
7. feb 2013

mamky, idem od vás..... 🙂 ..a nepobite sa tu..... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
7. feb 2013

Ahojte...už som domaaaa...a ďakujem vám 😉...

utka
7. feb 2013

Ahojte...už som domaaaa...a ďakujem vám!

jacka
8. feb 2013

ahojte....

@letty86 😵 😵 😵 🙂 🙂

jacka
8. feb 2013

@denisenko ved to tu treba trošku oživiť 😀--😉

leninka75
8. feb 2013

ahojte!!....bola bitka??....do kelu a ja som to prešvihla 😀 😀 😀

@denisenko..počuj ale s vami a s vašou romantikou to musí byť biedne, keď už svokruša vám pomáha (detičky uložiť, koláčik a tak) 😀 😀 😀 😀 ...........

leninka75
8. feb 2013

@jacka ..ale vieš čo si zabudla, že ja som dala foto??....v utorok som bola u kaderníčky a vo štvrtok ste ma videli 😉 ......aj ja sa chcem pozrieť 😉 ...môžem sa pridať k letty?....

leninka75
8. feb 2013

@denisneko..dík za rady! 🙂 ..a cez zimu si tie jahody prezimovala, či sú to len jednoročky?..........jeej inštruktor ťa pochválil?!!! 😵 😵 😵 ..super, ale my vieme, že si dobrá aj bez inštruktora 😉 😉 😉

leninka75
8. feb 2013

@denisneko..vidím ťa!! 🙂

denisenko
8. feb 2013

dobré ránko.... 🙂 🙂 🙂 ...juuuuj, ako je čerstvo..... som bola po dlhej dobe zaniesť Niska do školy...Simčo aspon dobre vymrzne...spinká v kočíku..... 🙂 ..tak mu treba, nemal vstávať o pol piatej..... 😠 😠 😠 😀
@jacka 😀 😀 😀 😀 ....oživiť.... 😀 😀 😀 😀 😀
@leninka75 čo už, si ešte počkám, kým sa uložia spať samé..... 😀 😀 😀 ale tak zas ona hned odíde, ked ja prídem domov....aj Petrík sa ešte nha hodinku doma zastavil večer....podriemali sme pred telkou a šiel do čiech.... 😒

dneska majú v škole karneval...keby som si ešte tak spomenula, kam som dala kostýmy....fúúúúúú..... 😔 😔 😔 a na námestí je na obed originál domáca zabíjačka....som síce vravela, že dneska žiadne mäso...ale aspon sa pojdem pozrieť.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
8. feb 2013

@leninka75 ....to sú viacročné...tie čo som mala v TO mi krásne zimovali vonku v záhrade....pod viničom zahrabané lístim a čečinou a krásne prezimovali..... 😉 ..a neviem, ale tak sa mi zdá, že moja mamina ich má doteraz.... 😅 😅 😅 ...myslíš tú foto s vyrovnanými vlasmi????...tak tú som videla..... 😉 😉 😉 ...inštruktor...radšej bez komentára...... 😀 😀 😀 😀

leninka75
8. feb 2013

@denisenko ..ja mám občas pocit, že sa nikdy nebudú vedieť uložiť samé ☹ 😀 😀 😀 ..Peťo išiel ešte večer do Čiech?.....ako teraz pracuje?....nie každý deň, či??....u nás je zajtra fašiangová zabíjačka, potom sprievod opitých masiek 😀 a večer pochovávanie basy.....teraz boli nejaké kráte fašiangy .......ty si chcela mať dnes pôst? 😉 ..a čo máš rada zo zabíjačkový špecialít? 🙂 ........

katka1819
8. feb 2013

@letty86 moja to musíš byť zlá ako ja 😀 😀 😀 sa ma zľakla 😝 ja som si nevedela predstaviť že komunikujem s niekým a len si predstavujem jeho face 😀 len dúfam že sme v pohode 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
8. feb 2013

@denisenko ...potešila si ma st ými jahôdkami 😵 ..rovno ich idem objednať 🙂 .......inak som sa dala asi 2x ukecať babami a kúpila som im teraz jahody a sama som sa divila, že boli dobré..voňavé, sladké 😵 😵 😵 ...........

leninka75
8. feb 2013

....toto som vám chcela..najnovšia Lolkina zábavka, že "mama plač!" 😅 😅 😅 😀 😀 😀 ...tak ja akože plačem Lolka sa rehlí a potom mi niečo prinesie, aby som sa utíšila.....sadista malý 😀 😀 😀

leninka75
8. feb 2013

@katka1819 ..to aby sme sa ťa začali báť!!! 😀 😀 😀 😀 😀 ........

katka1819
8. feb 2013

kočky už som sa Vám pochválila aké fajné kostýmky som ušila našim deťúrencom 😀 😝 😀 dám fotos ? 😉

katka1819
8. feb 2013

@leninka75 lenka plač !!!

denisenko
8. feb 2013

@leninka75 ...zo zabíjačky???...všetko...teda ten paprikový lalok nie..... 😝 😝 😝 ...ale inak.... 😀 😀 😀 Petrík robí teraz tak že streda,štvrtok , nedela nerobí...a 4 dni robí...len včera bola výnimka, lebo raz za mesiac sa chodí takto do čiech, takže preto...ale zas ked dnes príde, už ostane doma 😉 tak dúfam, že dáme obedné kafíčko spolu.... 😉 😉 😉 .....opité masky???? 😀 😀 😀 😀 😀 .....fíha, to kde Lolka k tomu prišla???? 😕 😕 😕 ...škodoradostný trpaslíček.... 😀 😀 😀 😀
@katka1819 daj, daj.... 😉

leninka75
8. feb 2013

@katka1819 ..jasné daj som zvedavá!!!!! ....

leninka75
8. feb 2013

@katka1819 .beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!! ☹ 😀 ..a teraz mi chytro niečo dones, aby som sa utíšila 😀 😀 😀 😀

katka1819
8. feb 2013

moje nervy tu kinzerátom pridávam farby a keď ich tu mám 180 tak h o t o v o 😝

leninka75
8. feb 2013

@denisenko ..to máte fajn, veľa ste spolu 😵 ..aj s detičkami pomôže 🙂 ......ja by som si tak predstavovala robotu, že 3 -4 do roboty a zvyšok doma 😵 😵 😵 😵 😵 ..........netuším kde to Lolka videla opička malá 🙂

katka1819
8. feb 2013

@leninka75 idem hľadať tie fotečkýýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
8. feb 2013

@leninka75 ..no..celkom sa to dá.... 🙂

katka1819
8. feb 2013
katka1819
8. feb 2013

NEMO 😀 😀 😀

katka1819
8. feb 2013

@leninka75 ešte idem posťahovať z FB 😝

katka1819
8. feb 2013

žralok a zajko 😀 😀 😀

katka1819
8. feb 2013

minulý rok chcel byľ batman 😠 to som už nešila a tento rok opäť batman 😝 nejako ho to držíííí 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre