• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

18. októbra 2017 
Ahojte...
Dnes som bola s Vikim v škole ja. tak sa tešil. Už ráno, keď otvoril oči a videl muža doma, tak smutný, že pôjde s ním on.
Takže som už stihla aj uvariť-paprikášové zemiaky a aj povysávať...Takže už mám veget.
8. feb 2013 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 veľmi pekné kostými. Si šikulka...
8. feb 2013 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@katka1819 šikovná maminka....ale toho Nema som musela rozmýšlať....to už tá materská demencia... :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2013 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819..to si šila ty????? :confused: ..super kostýmy!!!..si šikovnica!!! :slight_smile:
8. feb 2013 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ..ďalšia šikovnica!!! :slight_smile: ..celý deň pred tebou, ako ho využiješ? ...
8. feb 2013 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 pozrela som si Búrlivé víno, teraz si idem pozrieť Pestúnku. O 11:40 idem po Vikiho a mám o zábavu postarané. Ideme do hudobnej ukázať gitaru, či je dobrá a zoznámiť sa s učiteľom. Od stredy začína...
8. feb 2013 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
to čo je toto.............ved pokial vám prečítam zabudnem.... :frowning2: :grinning:
8. feb 2013 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 ty sa normálne nezdáš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .................šikovná si.............to kde sa ja hrabem :pensive: :pensive: ..............akurát tak zašiť dieri :frowning2: ...........neboj letty je v pohode....je fajn baba.....
8. feb 2013 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko vidím ťa... :dizzy_face: :dizzy_face:
8. feb 2013 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka kým si prišla, bežala som po Niska do školy...bola na pokec s púani učitelkou...tak všetko je na výbornú...no fajn....aj dnesšný diktát...bez chybičky a krasopisne... :wink: :wink: :wink: idem niekde vyňúrať ešte masku a potom hor sa na karneval.... :slight_smile: ešte šťastie že ja masku nepotrebujem.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a Simčo dostane dudlík a pojde za bábätko..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2013 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Takže aby ste nepovedali...ale nezľaknite sa :grinning: !!!
8. feb 2013 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@utka no jakááááááá herečka :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2013 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dnes mi je baby veľmo blbje :stuck_out_tongue_closed_eyes: som dostala kamošky ale že ráááádne a sa mi začala hlava krúúútiť,som nejaká slabá....keby tak lahnúc a spac ....ale kdeeee nedá sa pri tých mojich vymýšlakoch :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2013 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 no, že dík...hrozne nerada sa fotím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. feb 2013 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
ja som dnes bola v meste a sama :grinning:
@katka1819 no jasne, že v pohode :dizzy_face: , ved ja som to aj ocenila, že prišla nová krv :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: malo to pozitívne účinky :dizzy_face:
teda, ty si šikovná...ja som na také veci lavá....ja všetko delegujem na svokrušku...pozasíva, poopravuje :wink:
@utka máš to pekné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mne sa takéto účesy velmi páčia, nakratúčko...teraz si mala polodlhé vlásky, že,
@jacka ako si sa vyspala? kde je moja fotečka :wink:
@leninka75 lolka je podarená....u nás je teiz hra na plač, ale iná...ked matko vystrája a neviem, čo by zabralo, tak sa akože rozplačem a on príde, pohladká a povie- nepa(neplač) a tak umelo sa usmieva...čistý herec :grinning:
8. feb 2013 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 dík...áno, mala som polodlhé. Postupne som išla s nimi dole :wink:
8. feb 2013 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko u nás mali deti karneval dnes, prvé 2 hodiny sa ucili a 2 hodky mali karneval
8. feb 2013 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ja dobre som sa vyspinkala....ale ked som zabadal utkinu fotku.....tak som ja za riadne strašidlo.....náhodu nebudeš spinať to si nebereim na svedomie :wink: ..............................moje detička maju 12.2..........dáš aj foto z karnevalu?
@katka1819 to je tvoja prvá mrcha od porodu?.............vidíš údel žien....aj keby umierali musia žiť :dizzy_face: :dizzy_face:
@utka kočka si....kto ťa fotil?
8. feb 2013 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka baby moje ja teraz druhý krát tu čítam pojem že "mrcha" pri nie príjemnom priebehu menštruácie... toť proč? :sweat_smile: Ale áno takéto teda prvý krát normálne som sa zľakla :-/
8. feb 2013 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no tak to si sa nevyspala do ružova :wink: a ja by som určite dobre spala :wink: foto nemám, vraj ich fotili, bola to co minulý rok, za vílu....moja mamina dnes zahlásila, že moze byť aj na budúci rok a manža, no ved jasne, kým jej bude kostým dobrý...dozivotná víla :grinning: :grinning:

idem, ulozim matka, dnes som sama, manza v robote, viki u babky
8. feb 2013 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 to slovo som aj ja prvýkrát počula, čítala na konovi...otras slovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ja ani krámy nepoužím, to je slovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja pekne menstruácia :grinning: :grinning:
8. feb 2013 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jacka však daj foto...ja som sa fotila sama...
8. feb 2013 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 že doživotná víla :grinning: :grinning: :grinning: .................sa máš.....si sama :slight_smile: :slight_smile: tak si to vychuntaj.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. feb 2013 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 .....pekne menštruácia....len škoda že je také dlhé slovo...treba si ho trochu skrátiť...............moj muž ich volá ....že rusi.........červený :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2013 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka jaaaj, dobre mi to padne...matko už spí :dizzy_face:
8. feb 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 dám foto......slubujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...........len ked sa sama sebe nepáčim tak neviem ako to rozýcham :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
8. feb 2013 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka :grinning: :grinning: to manželove sa dá použiť :grinning: ...ešte som zabudla na jedno slovo...vrchol všetkého pre mna...menzes..chlpy sa mi ježia :pensive:
8. feb 2013 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 verím ti.......aj moji už spinkaju....sa vonku vysánkovali......vyválali v sniežiku........a hlavne vymrzli :slight_smile: tak zaspinkali ako nič :dizzy_face: :dizzy_face: ....................
8. feb 2013 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 mne tiež.........to je že fakt brrrrrrrrr........................ale mala som spolužiačku jej mama tomu hovorila že......si chorá?........vtedy ju išlo vystrieť :grinning: :grinning: :grinning: .................................takže rusi možu byť :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2013 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ja som sa dnes postavila na váhu...som si kúpila novu digitálnu...čo z toho, že mi supiš ladí s kúpelkou, som sa vytešovala....a to číslo čo mi tam vykuklo :confused: :angry: ....ja ju asi vrátim, isto iste je pokazená :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
8. feb 2013 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok