• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. októbra 2017 
ahojte
@jacka u nás je tiež zima...sme sa chceli sánkovať a dosť fúka :frowning2: teraz bol matulo chorý, tak radšej nie :confounded: ...tak ste si neužili? :confounded:aspon ste sa presli :wink:

vidno, že mám pred rusmi, vyhadzala som celú velikánsku skrinu s vecami, tak sa teraz hrajkám a skladaám a prekladám:stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. feb 2013 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 no prešli.....s týmito dvoma je to prechádzka o nervy..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tým je najlepšie na dvore a tu v tejto diere.....kde maju volnosť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: ........................u nás nefúkal.....ale keby sme šli bobovať by sa lepšie stalo....pojdeme zajtra....................a nám krááásne snežíííí :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: sa vytešujem :slight_smile:
mne sa nič nechce.......aj muž večeru chystal......ja som len riad odložila.....ešte deti vyriadim a na dnes koniec,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,a Maťkovi je už lepšie?.......vy ste ho už boli zahlásiť do školky?...............si vypisovala prihlášku?....lebo ja som pri Makťovi revala..........a pri Peťkovi .....ništ.... :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. feb 2013 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka matko je už v pohode, ale radšej neriskujem pri takom vetrisku...u nás riaditelka neberie skor ziadosti, ale pojdem si uz vypýtat a zistim, kedy presne mozem doniest.....ináč som zistila, že dieťa, ktoré pri nástupe do skolky nemá tri roky, platí do dovršenia troch rokov skolne 50 e :confused: ....už si bola vytestovaná...ja sa aj teraz bojím, či náhodou matko nezrusí nadobudnútú dobrú reputáciu, ktorú dala viki :grinning:

vieš co, ja uz lutujem, že som sa do toho dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: furt to neviem ukončiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. feb 2013 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 super že ste sa s toho dostali............... :dizzy_face: :dizzy_face: ..................to fakt?..... :confused: :confused: ja som nič také neplatila......ani som o tom nevedela :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .......................ale si ma mala vidieť ked som ho tam niesla,...................neviem kto viac plakal..........k Peťkovi museli ešte aj Maťka zavolať........ja som to hrozne prežívala.....pokial si zvykol.........nočná mora......už radšej ani nemyslieť :frowning2: :frowning2: :frowning2: ........................................aj Maťko bol v poho....aj učky sa báli Peťka......že ten bude s nimi robiť.......aké ostali v šoku...... :grinning: :grinning: :grinning:
no nezávidím ti....... :frowning2: :frowning2: ja som chcela ešte Peťkovi povyhadzovať malé veci...ale kedy sa k tomu dokopem.........len to prekladám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. feb 2013 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: že víkend...a vás dočítať....ved majte zľutovanie, ja mám doma dve hyperakčné tornáda a jedného muža na umretie..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: @aninka29 vitaj....pekné, pekné.....len sa zas nestrať.....tu je vždy veselo..... :wink:
@jacka zápis???...tak ako? čo Maťulo hovorí???.... :confused: :confused: :confused:
9. feb 2013 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
my sme boli včera na karnevale v škole.....len ja s Deniskom, Simonka si nechala starká, a aj tak dobre, bolo tam príšerne veľa ľudí a hlučno až tak, že ani mikrofon počuť nebolo...ale Nisko sa super zabával, tak sa dalo.... :slight_smile: zajtra tu máme mestský detský karneval, tak pojdu spolu s tatinkom...my dvaja neviem, asi zas ostaneme doma....alebo možno 5 minút a domov..... :slight_smile:
9. feb 2013 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
9. feb 2013 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@denisenko tak aj ty máš muža na umretie.............tak úprimnu sustrasť na celý týžden :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................len chodte.....ubehne vám čas.......... :dizzy_face: ...........to ty si ho tak vymalovala.....aj súhlasil...... :slight_smile: ............aspon sa vyšantil :dizzy_face:
zápis............nočná mora............tie učky sú mi také nesympatické..................ja som len zvedavá čo za kozu dostane.........alebo...ktorú..... :angry: :angry: :angry: ...........
9. feb 2013 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka moja umretina je už zas v robote...na noc....som ho hned zrušila, že čo umiera..a to ešte nemal ani ..teraz neviem, ako to správne nazvem, po tých vašich včerajších názvoch.....menštruáciu???? :grinning: :grinning: :grinning: ...tak bol ticho..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2013 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
aj moj muž je na umretie :grinning: ..teda aspoň to perfektne hrááá :slight_smile: ..ale akože mu verím,keďže včera došiel z cesty domkov :wink: :wink: ....a bude domka iba týždeň a potom čaaau bellaaaaa na 10 týždňov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
Simka je po oslave..velmi sa jej páčilo....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ........ja som ju medzitým čakala u švagrinej...vypila som tri kávy..a konečne sme doma.......a ideme haju čuču :pensive:
dobruuuu nocku
9. feb 2013 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..nesympatické???...ja neviem, možno to nebudú triedne, či???...my sme na zápise nemali...len nejaké psycho, či čo....
9. feb 2013 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 čo sa tí chlapi dohodli???...alebo...nejaký chlapský vírus je vo vzduchu...prasacia chrípka.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2013 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
či skor...vtáčia::?????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2013 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko vtááááčia :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2013 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko skor choroba chlapov :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2013 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko mne to len teraz došlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2013 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 som si aj myslela..... :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2013 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...hlavne že došlo...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2013 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko vieš čo bolo ich tam asi zo 10.......všetky dorobené................na príkaz úsmev........a privítal nás aj riaditel..........boooooože aký spichtoš..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. feb 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ako dlho mi to trvalo....aninka tu ako dlho nebola a hned sa chytila.......... :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: však rozumiem rečiam svojho kmeňa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 ty po troch kávach zaspíš...to ja by som ani do postele nemusela :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka teda...asi ste mali perfektný dojem... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ozaj...všimni si na tej spodnej fotke toho pána, čo tam úplne vzadu fotí ako o dušu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je náš pan riaditeľ...poznám ho osobne, kedže sme boli za ním kvoli Deniskovi....super chlap-........ :slight_smile:
9. feb 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ved toto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................ešteže si nezabudla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2013 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 to ako noprmál kávu?...či ako ja...Caro.... :grinning: :grinning: :grinning: som si dala dnes na obed turka...tak tu ešte straším...včera som zaspala pri telke...Včielka Maja...ma Nisko budil...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko kde?????????????............okrem toho že mi to dlho páli tak aj nevidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. feb 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko do kelu................ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to taký mladý???........aj aj chcem :grinning: :grinning:

no mne dnes ide :grinning:
9. feb 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko normál nescafíčko :slight_smile: ...ja som závislák na káve..nejak to už so mnou nič nerobí :wink:
9. feb 2013 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko Denisko má dobrú učitelku?......ty si s nou spokojná?................do ju bude mať do 4 ročníka?
9. feb 2013 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mladý...no...dajme tomu, že v najlepších rokoch..... :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2013 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok