Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
9. feb 2013

ahojte
@jacka u nás je tiež zima...sme sa chceli sánkovať a dosť fúka ☹ teraz bol matulo chorý, tak radšej nie 😖 ...tak ste si neužili? 😖aspon ste sa presli 😉

vidno, že mám pred rusmi, vyhadzala som celú velikánsku skrinu s vecami, tak sa teraz hrajkám a skladaám a prekladám😝

jacka
9. feb 2013

@letty86 no prešli.....s týmito dvoma je to prechádzka o nervy..... 😝 tým je najlepšie na dvore a tu v tejto diere.....kde maju volnosť 😝 😠 😠 ........................u nás nefúkal.....ale keby sme šli bobovať by sa lepšie stalo....pojdeme zajtra....................a nám krááásne snežíííí 😵 😵 😀 😀 sa vytešujem 🙂
mne sa nič nechce.......aj muž večeru chystal......ja som len riad odložila.....ešte deti vyriadim a na dnes koniec,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,a Maťkovi je už lepšie?.......vy ste ho už boli zahlásiť do školky?...............si vypisovala prihlášku?....lebo ja som pri Makťovi revala..........a pri Peťkovi .....ništ.... 😕 😕 😅 😅

letty86
9. feb 2013

@jacka matko je už v pohode, ale radšej neriskujem pri takom vetrisku...u nás riaditelka neberie skor ziadosti, ale pojdem si uz vypýtat a zistim, kedy presne mozem doniest.....ináč som zistila, že dieťa, ktoré pri nástupe do skolky nemá tri roky, platí do dovršenia troch rokov skolne 50 e 😕 ....už si bola vytestovaná...ja sa aj teraz bojím, či náhodou matko nezrusí nadobudnútú dobrú reputáciu, ktorú dala viki 😀

vieš co, ja uz lutujem, že som sa do toho dala 😝 furt to neviem ukončiť 😝

jacka
9. feb 2013

@letty86 super že ste sa s toho dostali............... 😵 😵 ..................to fakt?..... 😕 😕 ja som nič také neplatila......ani som o tom nevedela 😅 😅 😅 .......................ale si ma mala vidieť ked som ho tam niesla,...................neviem kto viac plakal..........k Peťkovi museli ešte aj Maťka zavolať........ja som to hrozne prežívala.....pokial si zvykol.........nočná mora......už radšej ani nemyslieť ☹ ☹ ☹ ........................................aj Maťko bol v poho....aj učky sa báli Peťka......že ten bude s nimi robiť.......aké ostali v šoku...... 😀 😀 😀
no nezávidím ti....... ☹ ☹ ja som chcela ešte Peťkovi povyhadzovať malé veci...ale kedy sa k tomu dokopem.........len to prekladám 😝 😝

denisenko
9. feb 2013

ahojte.... 🙂 🙂 🙂 že víkend...a vás dočítať....ved majte zľutovanie, ja mám doma dve hyperakčné tornáda a jedného muža na umretie..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 @aninka29 vitaj....pekné, pekné.....len sa zas nestrať.....tu je vždy veselo..... 😉
@jacka zápis???...tak ako? čo Maťulo hovorí???.... 😕 😕 😕

denisenko
9. feb 2013

my sme boli včera na karnevale v škole.....len ja s Deniskom, Simonka si nechala starká, a aj tak dobre, bolo tam príšerne veľa ľudí a hlučno až tak, že ani mikrofon počuť nebolo...ale Nisko sa super zabával, tak sa dalo.... 🙂 zajtra tu máme mestský detský karneval, tak pojdu spolu s tatinkom...my dvaja neviem, asi zas ostaneme doma....alebo možno 5 minút a domov..... 🙂

denisenko
9. feb 2013
jacka
9. feb 2013

@denisenko tak aj ty máš muža na umretie.............tak úprimnu sustrasť na celý týžden 😀 😀 😀 😀 .................len chodte.....ubehne vám čas.......... 😵 ...........to ty si ho tak vymalovala.....aj súhlasil...... 🙂 ............aspon sa vyšantil 😵
zápis............nočná mora............tie učky sú mi také nesympatické..................ja som len zvedavá čo za kozu dostane.........alebo...ktorú..... 😠 😠 😠 ...........

denisenko
9. feb 2013

@jacka moja umretina je už zas v robote...na noc....som ho hned zrušila, že čo umiera..a to ešte nemal ani ..teraz neviem, ako to správne nazvem, po tých vašich včerajších názvoch.....menštruáciu???? 😀 😀 😀 ...tak bol ticho..... 😀 😀 😀 😀

aninka29
9. feb 2013

aj moj muž je na umretie 😀 ..teda aspoň to perfektne hrááá 🙂 ..ale akože mu verím,keďže včera došiel z cesty domkov 😉 😉 ....a bude domka iba týždeň a potom čaaau bellaaaaa na 10 týždňov 😝 😒
Simka je po oslave..velmi sa jej páčilo....... 🙂 🙂 🙂 ........ja som ju medzitým čakala u švagrinej...vypila som tri kávy..a konečne sme doma.......a ideme haju čuču 😔
dobruuuu nocku

denisenko
9. feb 2013

@jacka ..nesympatické???...ja neviem, možno to nebudú triedne, či???...my sme na zápise nemali...len nejaké psycho, či čo....

denisenko
9. feb 2013

@aninka29 čo sa tí chlapi dohodli???...alebo...nejaký chlapský vírus je vo vzduchu...prasacia chrípka.... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
9. feb 2013

či skor...vtáčia::?????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
9. feb 2013

@denisenko vtááááčia 😀 😀 😀

jacka
9. feb 2013

@denisenko skor choroba chlapov 😀 😀 😀

jacka
9. feb 2013

@denisenko mne to len teraz došlo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
9. feb 2013

@aninka29 som si aj myslela..... 😀 😀 😀

denisenko
9. feb 2013

@jacka ...hlavne že došlo...... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
9. feb 2013

@denisenko vieš čo bolo ich tam asi zo 10.......všetky dorobené................na príkaz úsmev........a privítal nás aj riaditel..........boooooože aký spichtoš..... 😝

jacka
9. feb 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............... 😀 😀 😀 😀 😀 ale ako dlho mi to trvalo....aninka tu ako dlho nebola a hned sa chytila.......... 😀 😀 😀

aninka29
9. feb 2013

@jacka 😀 😀 😀 však rozumiem rečiam svojho kmeňa 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
9. feb 2013

@aninka29 ty po troch kávach zaspíš...to ja by som ani do postele nemusela 😀 😀 😀

denisenko
9. feb 2013

@jacka teda...asi ste mali perfektný dojem... 😝 😝 😝 ...ozaj...všimni si na tej spodnej fotke toho pána, čo tam úplne vzadu fotí ako o dušu.... 😀 😀 😀 😀 to je náš pan riaditeľ...poznám ho osobne, kedže sme boli za ním kvoli Deniskovi....super chlap-........ 🙂

jacka
9. feb 2013

@aninka29 ved toto 😀 😀 😀 😀 😀 ................... 😀 😀 😀 😀 ...................ešteže si nezabudla 😀 😀 😀 😀

denisenko
9. feb 2013

@aninka29 to ako noprmál kávu?...či ako ja...Caro.... 😀 😀 😀 som si dala dnes na obed turka...tak tu ešte straším...včera som zaspala pri telke...Včielka Maja...ma Nisko budil...... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
9. feb 2013

@denisenko kde?????????????............okrem toho že mi to dlho páli tak aj nevidím 😝 😀

jacka
9. feb 2013

@denisenko do kelu................ 😀 😀 😀 😀 to taký mladý???........aj aj chcem 😀 😀

no mne dnes ide 😀

aninka29
9. feb 2013

@denisenko normál nescafíčko 🙂 ...ja som závislák na káve..nejak to už so mnou nič nerobí 😉

jacka
9. feb 2013

@denisenko Denisko má dobrú učitelku?......ty si s nou spokojná?................do ju bude mať do 4 ročníka?

denisenko
9. feb 2013

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 mladý...no...dajme tomu, že v najlepších rokoch..... 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre