• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

30. marca 2017 
jasan....ved sa narodil pri šturove...aj by som sa ho spýtala....ale začne trepat..že som sa mohla už dávno :pensive: ...ved aj na Matka tak hutori :wink:
27. jún 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posielam ...okolo večera príde :grinning: :grinning:
27. jún 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem po maďarsky ani mäkké fň :grinning: ..............ale manža ovláda :slight_smile: .............aj moj začne trepať Simke po maďarsky,a tá na neho kuká ako vyorko :grinning: :grinning: :grinning:
27. jún 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky jacka,máš to u mňa :wink: :dizzy_face: budem čakať
27. jún 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hoci kedy :wink:

a nevadí mu že ty nevieš?
27. jún 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie,nikdy to neriešil :wink: ...........len svokra,sem tam zabrdla, že by som sa mohla naučiť...........ale nieeeeeeeeee,ďakujem,nemám záujem :grinning:
27. jún 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj no svokry su iné kapitoly :wink:

tak ten moj ...ten v kuse..mala by som sa vraj učit cudzie jazyky....ale ked ideme na nákupy do Madarska tak je to super že aspon on vie :wink:
27. jún 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to veru hej,je fakt super, keď sme na nákupoch v hungáry a všeetko vie :slight_smile:
27. jún 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani ja neviem po maďarsky a vôbec mi to nevadí...
Minule mal manžel pracovný telefonát a hovoril po anglicky a Viktorko za ním chodil a v kuse sa ho pýtal:"Tatino, čo to trepeš?" :grinning:
Nám sa na chvíľu skrylo slniečko, ale dúfam, že nebude pršať. Ideme dnes o 18-tej do cirkusuuuu :wink: ...
Už som si uvarila na zajtra polievočku a aj mäsko už bude o chvíľu hotové. Zajtra si k nemu urobím nejakú nevarenú omáčku a deťom hranolky a hotovooo...
27. jún 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: Ja nechcem búrku :frowning2: ...Ja chcem ísť do cirkusu...Už mám aj vstupenku kúpenú :frowning2:
27. jún 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka aj tvoj vie madarsky? :confused:

my budeme zajtra grolovat.....večer nachystám mäsko....dufam že bude dobre počasie...nám tu od tej burky stále prší :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......ani von sa nedá ist :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jún 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka máte burku.. :confused: ..žeby som to zle poslala???? :wink:

to je aká nevarena omáčka.... :wink: :confused:
27. jún 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, ani manžel nevie po maďarsky...
No asi si zle poslala tú búrku, ale už to tuším prechádza :slight_smile:. No nevarená omáčka je omáčka, čo sa nevarí :grinning: . Ale nie, je to taká omáčka na oddelenú stravu. Ja si asi urobím takú, že biely jogurt, tvaroh, dia kečup, cibuľka...
Odkázala som ivelle, že ju všetky pozdravujeme a gratulujeme k synáčikovi. Po jednej mamičke, čo chodí sem na koňa do Pôrodnica v Trenčíne a voláva s ivellou :wink:
27. jún 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prší a prší :frowning2:...Mňa z toho asi švihne :frowning2:. No inak to nevidím, budeme musieť ísť do cirkusu na aute :frowning2:. Hamba, taký kúsok a ísť na aute...
27. jún 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka aj tu doteraz pršalo..ale už svieti :sunglasses:

ako bolo v cirkuse???

ved autičo je na to aby služilo...žiadna hanba :slight_smile:

super že si pozdravila ivellu...si šikulka :slight_smile:
27. jún 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky prosím vás,aj ja chcem dážď :unamused: taký polhodinový mi úplne stačí :wink: tu sa nedá ani dýchať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nikam sme nešli,lebo by som sa asi uškvarila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..boli sme na záhrade,trošku si Simka poskákala :slight_smile: fuuuuuuu,kde berie tolko energie :confused: ........už je vykúpaná,teraz pekne papká :dizzy_face:
27. jún 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved som ti poslala že večer príde....ešte tam nie je???

ale to fakt zabludilo k utke? :wink:

tak vám to rýchlo dnes ubehlo...a ocko bol s vami?....ja budem mat nos ako pinokio...s tolkej zvedavosti :wink:

ja idem Matka teraz okupat...ale ešte sa rozhodol že ide kakat..tak čakám na mladého pánka :dizzy_face:
27. jún 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatko síce ráno odišiel s niečim pomocť kámošovi,ale potom sa vrátil,takže bol s nami :slight_smile: ...........poobede šli spolu na nákup a potom sme vyšli na záhradu...........so Simkou skákal a šantil tatko......ja som odfukovala v tieni :wink: .....fuj sa zo mňa leje :angry: .....jacka ešte nič nedošlo,ale dúfam, že dojde :wink:
27. jún 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hádam len dorazí....nejaký pekny dáždik :slight_smile:

Matko už spinká...ráno vstával pred 6h.....hlavne že po obede ani za svet do postele :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jún 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka no teda.....pekný lejak si nám poslala :slight_smile: ................svieti slnko a zrazu hromy blesky a už leje :wink: ...tééééééda aj digi zdochlo :grinning:
27. jún 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aspon podakuj :grinning: :grinning: :wink: ..len dufam že tam nebudete mat katastrofu..ako zvykne na vychode :wink:
27. jún 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja do hajan...ledva držim oči otvorené :unamused:

dobru noc..a pekne sničky :pensive:
27. jún 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteee!!!
V cirkuse bolo fajn :wink:. A boli sme predsa autom :wink:...
Teraz už neprší.
Dobrú nôcku spachtošky.
27. jún 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú nôcku :pensive: !!!
27. jún 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning:
som prváááááááááááááááááááááááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. jún 2009 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera som sa nerozlúčila,lebo zdochol aj net :grinning: ....................ale ďakujem za ten dáždik :dizzy_face: akurát tie hromy blesky ste si mohli nechať :stuck_out_tongue_closed_eyes:

utka super, že sa páčilo :slight_smile: ...........my sme minule tiež chceli zájsť do cirkusu,ale kým sme sa konečne rozhodli, že ideme,tak sa cirkus balil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...tak snáď nabudúce :wink:

Simuška ešte spinká :slight_smile: ...........my už s tatkom buntošíme od šiestej :wink: ...........už aj polievku varím.........na druhé jedlo mám kopu času :wink: :wink:
28. jún 2009 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :slight_smile:

druhá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jún 2009 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nám tu ..teraz neviem či stále alebo zase prší....to je na šlak....som chcela grilovat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Matko nám dal budíček už o 6h ale doteraz sme sa šantili.....aj tak sa mi nechcelo vyliezat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

čo fajne ideš varit... :wink:
28. jún 2009 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme pekne slnečno zatial :sunglasses: ...........tak poďte grilovať k nám :wink:

na obed bude hovädzie mäsko s paradajkovou omáčkou a zamiakový knedlík :wink:

a Ty jacka čo fajne varíš? :slight_smile:
28. jún 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka už vyrážame :wink:

máte fajnotku...ja som dala včera bravčove mäsko do marinády...ale asi ho budem "grilovat" na panvici....a asi zemiaky:slight_smile:

ale akosi sa neviem rozhýbat...a treba mi žehlit..aj tak mi to včera neposchlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jún 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok