Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
11. feb 2013

@katka1819 ..tak som dobre videla 😉 ..počuj ako ten zumbácky maratón?..koľko si vydržala?, 🙂.....

jacka
11. feb 2013

@leninka75 no aby si nebola prekvapená čo ti dojde 😉 😉

leninka75
11. feb 2013

@jacka .tyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

utka
11. feb 2013

@denisenko no jeho hefty stoja zato! No nemáš to ľahké, ale ty si superžena a niečo vymyslíš. Držím päste!
@leninka75 nešiel nikam, len sme mu v sobotu kúpili nohavice, košeľu a klobúk a skúšali sme, aký bude feši 😀 .
@jacka chalani su super, zlatí...

jacka
11. feb 2013

@leninka75 jáááá 😀 😀 😀 😀 niéééé 😀 😀 😀

@utka dakujem 😵 😵

no a toto vymaloval Peťko........možno sa vám to nebude páčiť....ale Maťko nemaloval vobec...tak som taká prekvapená 😵

utka
11. feb 2013

Náhodou, je to super...Viki nerád maľuje a vymaľúva...

aninka29
11. feb 2013

@jacka šikovný 🙂 ............
Sabi tiež nerada vymaľúva........najradšej kreslí obrie tváre 🙂

leninka75
11. feb 2013

@jacka ..škoda ☹

leninka75
11. feb 2013

@jacka .....podľa mňa je to pekné 🙂 ....to, že zabieha za čiary je ešte normálka .....ale perfektne farebne obrázok vymaľoval 😵 😵 😵 ...môžeš byť na neho pyšná!!! 🙂

katka1819
11. feb 2013

@jacka moja to vymaľoval kráááááááásne 😀 keby si videla ako náš Peťo vymaluváva pastelky sú jeho nepriateľky 😒 ale som ho musela nasilu učiť kresliť postavy a vykreslovať a táááák chudátko 😅 ale také temperky a vodovky to už áno 😀 😀 😀 minule sme kúpili prstové farby a to bolo niečo preňho len aby bol poriadny neporiadok potom .... 😠 😀 😀

katka1819
11. feb 2013

@leninka75 ha no zumba párty dopadla super 😀 no však celé 3 hodky ale 1 hodka bol program,tombolka a cik pauzička 😀 potom dám aj nejakú fotos keď budú na FB 😉 akeby si videla toho inštruktora Tomi sa volá je z Blavy....áááááách jaj 😝 😀 😝 tá ritka v bielych tepláčkoch obtiahnutých jak sa vrtela 😝 😝 😝 😀 😀 😀

leninka75
11. feb 2013

@katka1819 ....... 😀 😀 😀 😀 ..ty si číslo!!! 😀 😀 😀 ............keď sa je na čo pozrieť, no nekukni sa , že??? 😀 😀 😀 😀 .............normálne už aby bola jar a ja už chcem zasa chodiť ne zumbuuuuuuuuuu ☹ 🙂

leninka75
11. feb 2013

@katka1819 ..prstové farby pomóooooc!!!! 😅 😅 😅 😅 ......ja som zrušila prstíky a pekne štetcami 😀 😀 😀

jacka
11. feb 2013

žienky dakujem za Peťka.......len je mi to milé kedže sa Maťko nechytal....

videla som letty.... 🙂 🙂 ako sa máte?... 😉

denisenko
11. feb 2013

@jacka Peťulko je šikulko...Denisko tak vyfarbuje dodnes 😀 😀 😀 😀 ......

denisenko
11. feb 2013

@katka1819 ....tak tebe sa páčia biele tepláky???, 😀 😀 😀 😀 ...baby, aj ja by som chcela na zumbu...lenže....moj hudobný sluch a nohy to vôbec nevedia pochopiť...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@aninka29 obrie tváre????........ 😕 😀 😀 😀 ...jáááj, ešte sú maličký...Denisko v školke tiež nekreslil, ked nemusel.... 😀 😀 😀 😀
@utka ...ten klobúk mu ohromne pristane.... 😉 ....v stredu ideš??? 😕

denisenko
11. feb 2013

@letty86 aj ja som ťa videla...... 😀 😀 😀

denisenko
11. feb 2013

...tak to bol hlod dnešného dna: Denisko to zas trafil..... 😀 😀 😀 😀 ...maminka, ty pojdeš do nebíčka, alebo do pekla???....Denisko,mne je to tak úplne jedno......Denisko: ...ja viem, ty pojdeš do krbu....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
11. feb 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 riadna perla.........................takže to už máš isté kde pojdeš 😀 😀
dakujem za Peťka 😵 😵

denisenko
11. feb 2013

@jacka ....to malo byť krematorium.....

aninka29
11. feb 2013

ale perlia tí vaši chalani 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
moje sa nechytajú 😀

denisenko
11. feb 2013

@aninka29 ...vidíš, o čo si prišla?????

letty86
11. feb 2013

ahojte
mne je dnes tak na figu, celá som dolámaná 😝

@denisenko
@jacka ste mi mohli aspon zakývať 😀 ...krb máš kratšie, čo si bude jazyk lámať 😀 .......moja sesterka povedala namiesto svätá prostota, svätá prostata 😀 😀 😀 😀

denisenko
11. feb 2013

@letty86 .... 😀 😀 😀 😀 aspon sa tu človek zasmeje...... 😀 😀 😀 😀

letty86
11. feb 2013

@denisenko počuj, si pre mna speciálne zakodovala to video so simčom 😀 😀 😀 ked to pustím, celý čas mám tmu 😕

katka1819
11. feb 2013

@denisenko moja aj tebe by sa také tepláky páčili ver mi 😀 a keď zhodil tričko lebo sa mu spotilo....to mokré svalnaté telo 😀 😝 😀 no fuj aká som...načo ja to myslím 😅

denisenko
11. feb 2013

@letty86 ...čooooo???...by som si nikdáááánedovolila.....kukni ešte raz.....alebo...to je len pre silné povahy..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
11. feb 2013

@katka1819 ...no teda....fuj, fuj, fuj....... 😀 😀 😀 😀 ...a nemáš fotku?????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
11. feb 2013

@denisenko pustala som to viackrát, ale ništ....že takto ma ty chrániš? 😀 😀

denisenko
11. feb 2013

@letty86 ...mne to ide..... 😕 😕 😕 😕 skúús.... http://www.facebook.com/photo.php?v=42765542846...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre