• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@katka1819 ..tak som dobre videla :wink: ..počuj ako ten zumbácky maratón?..koľko si vydržala?, :slight_smile:.....
11. feb 2013 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 no aby si nebola prekvapená čo ti dojde :wink: :wink:
11. feb 2013 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka .tyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. feb 2013 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko no jeho hefty stoja zato! No nemáš to ľahké, ale ty si superžena a niečo vymyslíš. Držím päste!
@leninka75 nešiel nikam, len sme mu v sobotu kúpili nohavice, košeľu a klobúk a skúšali sme, aký bude feši :grinning: .
@jacka chalani su super, zlatí...
11. feb 2013 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 jáááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: niéééé :grinning: :grinning: :grinning:

@utka dakujem :dizzy_face: :dizzy_face:

no a toto vymaloval Peťko........možno sa vám to nebude páčiť....ale Maťko nemaloval vobec...tak som taká prekvapená :dizzy_face:
11. feb 2013 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
Náhodou, je to super...Viki nerád maľuje a vymaľúva...
11. feb 2013 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka šikovný :slight_smile: ............
Sabi tiež nerada vymaľúva........najradšej kreslí obrie tváre :slight_smile:
11. feb 2013 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..škoda :frowning2:
11. feb 2013 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .....podľa mňa je to pekné :slight_smile: ....to, že zabieha za čiary je ešte normálka .....ale perfektne farebne obrázok vymaľoval :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...môžeš byť na neho pyšná!!! :slight_smile:
11. feb 2013 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka moja to vymaľoval kráááááááásne :grinning: keby si videla ako náš Peťo vymaluváva pastelky sú jeho nepriateľky :unamused: ale som ho musela nasilu učiť kresliť postavy a vykreslovať a táááák chudátko :sweat_smile: ale také temperky a vodovky to už áno :grinning: :grinning: :grinning: minule sme kúpili prstové farby a to bolo niečo preňho len aby bol poriadny neporiadok potom .... :angry: :grinning: :grinning:
11. feb 2013 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ha no zumba párty dopadla super :grinning: no však celé 3 hodky ale 1 hodka bol program,tombolka a cik pauzička :grinning: potom dám aj nejakú fotos keď budú na FB :wink: akeby si videla toho inštruktora Tomi sa volá je z Blavy....áááááách jaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tá ritka v bielych tepláčkoch obtiahnutých jak sa vrtela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2013 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 ....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..ty si číslo!!! :grinning: :grinning: :grinning: ............keď sa je na čo pozrieť, no nekukni sa , že??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............normálne už aby bola jar a ja už chcem zasa chodiť ne zumbuuuuuuuuuu :frowning2: :slight_smile:
11. feb 2013 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 ..prstové farby pomóooooc!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ......ja som zrušila prstíky a pekne štetcami :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2013 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
žienky dakujem za Peťka.......len je mi to milé kedže sa Maťko nechytal....

videla som letty.... :slight_smile: :slight_smile: ako sa máte?... :wink:
11. feb 2013 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka Peťulko je šikulko...Denisko tak vyfarbuje dodnes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......
11. feb 2013 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@katka1819 ....tak tebe sa páčia biele tepláky???, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...baby, aj ja by som chcela na zumbu...lenže....moj hudobný sluch a nohy to vôbec nevedia pochopiť...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@aninka29 obrie tváre????........ :confused: :grinning: :grinning: :grinning: ...jáááj, ešte sú maličký...Denisko v školke tiež nekreslil, ked nemusel.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@utka ...ten klobúk mu ohromne pristane.... :wink: ....v stredu ideš??? :confused:
11. feb 2013 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 aj ja som ťa videla...... :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2013 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...tak to bol hlod dnešného dna: Denisko to zas trafil..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...maminka, ty pojdeš do nebíčka, alebo do pekla???....Denisko,mne je to tak úplne jedno......Denisko: ...ja viem, ty pojdeš do krbu....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2013 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: riadna perla.........................takže to už máš isté kde pojdeš :grinning: :grinning:
dakujem za Peťka :dizzy_face: :dizzy_face:
11. feb 2013 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ....to malo byť krematorium.....
11. feb 2013 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
ale perlia tí vaši chalani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
moje sa nechytajú :grinning:
11. feb 2013 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 ...vidíš, o čo si prišla?????
11. feb 2013 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte
mne je dnes tak na figu, celá som dolámaná :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@denisenko
@jacka ste mi mohli aspon zakývať :grinning: ...krb máš kratšie, čo si bude jazyk lámať :grinning: .......moja sesterka povedala namiesto svätá prostota, svätá prostata :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2013 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@letty86 .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aspon sa tu človek zasmeje...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2013 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko počuj, si pre mna speciálne zakodovala to video so simčom :grinning: :grinning: :grinning: ked to pustím, celý čas mám tmu :confused:
11. feb 2013 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko moja aj tebe by sa také tepláky páčili ver mi :grinning: a keď zhodil tričko lebo sa mu spotilo....to mokré svalnaté telo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: no fuj aká som...načo ja to myslím :sweat_smile:
11. feb 2013 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@letty86 ...čooooo???...by som si nikdáááánedovolila.....kukni ešte raz.....alebo...to je len pre silné povahy..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2013 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ...no teda....fuj, fuj, fuj....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...a nemáš fotku?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2013 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko pustala som to viackrát, ale ništ....že takto ma ty chrániš? :grinning: :grinning:
11. feb 2013 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
11. feb 2013 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok