• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
@denisenko veď nemám ešte ja som nefotila a kamoška ešte nedala fotky na FB,a mali sme tam aj profi fotografa aj od neho budú fajné fotečky ...dúfam že v priebehu týždňa :grinning:
11. feb 2013 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko čo ty pre mna nerurobíš :dizzy_face: takto mi to spustí, ale následne som opat kukla na fb a nič :pensive: nerozumiem tomuuuu, ale je to tak..
11. feb 2013 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
čafce kočeny :slight_smile: idem robiť večeros že chlebík vo vajíčku si Peťko nakázal :slight_smile: pa zajtra
11. feb 2013 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 no ak to bol fotograf, tak zachytí iné ritky, predpokladám...tak už len spolahnúť sa na kamoškine zručnosti a videnie :grinning: ....no, ja by som prijala, keby mal čierne tie gatuše...biele teda nemusel mať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2013 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 biele a prisahám že nemal normálne slipy :grinning: ale tangooooo :grinning: :grinning: :grinning: to sa nedalo nevšimnúť :sweat_smile: :dizzy_face: :sweat_smile:
11. feb 2013 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
a už fakty idem papa :grinning:
11. feb 2013 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ...no vidíš, asi máš nejako citlivo nastavený FB...ale spustilo ti to, či?.... :confused: ...že čierne.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@katka1819 dobrú chuť...
11. feb 2013 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tebe po príchode domov ako museli oči zabiehať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2013 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ten odkaz mi spustilo, ale na fb nie...a doteraz mi vzdy tvoje video pustilo :wink: ináč som oči vyočila :grinning: teeeda, šikovný...
11. feb 2013 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobrú noc :dizzy_face:
11. feb 2013 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 dobrú noc... :wink:
11. feb 2013 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ahoj....... :dizzy_face: .............aj som zabudla čo som ti chcela ...pokial som to dočítala... :wink:

@denisenko no fakt mi to páli..... :frowning2: ......s tým krbom................ :pensive: ......no čo už..............aj ked ma napálili zas v školke........tka zajtra maju karneval.......a učka vraví že mám niečo kúpiť deťom ...lebo ona kúpila len také čo nemožu..........čo maju lepru alebo čo....vraj mám doniesť blok a mi vráti prachy..........................parááááda..................Maťko mi vraví aby som mu upiekla koláčik..........dobre tak som s rozhodla že urobím bublaninu........ale dám ju do maličkých formičiek..............pečiem pečiem.........kukám do rúry a tresnem sa po čele..........ja som urobila cesto na bublaninu...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....................nevadí...........je to jedlé nikto nevie :wink:
11. feb 2013 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka a čo ti z toho teda vzniklo???...mne už to dneska vobec nepáli..... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
11. feb 2013 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ale..radšej nech im ty niečo kúpiš...ako by mali dostať to, na čo sa možu len dívať..... :wink:
11. feb 2013 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko je to jedlé......deti už zjedli čo som nechala doma.........ale si ma mala vidieť ked som na to prišla.....nebolo mi to všetko jedno.........................je to vraj dobré ale hlavne pekné....čoko cesto síce neurobilo to čo by malo....ostalo tak ako som ho tam dala........tak je to vlastne v strede........................ale mi bolo čudné to cesto že zle tečie...............čo kývla som rukou ...robím to predsa sk múkou......neriešila som :wink:
11. feb 2013 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ja viem...ale keby som sa neopýtala tak nemajú.....................ja nemám s tým problém.......ale kde je komunikácia.......zas by len kukali ako deti jedia :frowning2:
11. feb 2013 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...jááj, veru...tá školka.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ...hlavne, že budú spokojní... :wink:

idem.....Panoptikum mesta pražského na mna volá, že: pod, pod si pozriet telku.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dobrú nocku.... :wink:
11. feb 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko .......veru...ktovie čo nás čaká zas v škole..................
len bežkaj........kukať telku......idem aj ja......začína ma bolieť hlava......asi pojdem rovno do postele :slight_smile:
dobrú nocku.....pekné sníčky :dizzy_face:
11. feb 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko uvidím zajtra, či idem v stredu...Tak aj Nisko perlí :grinning:
11. feb 2013 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..že do krbu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...som sa zasa nasmiala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. feb 2013 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..nejako som to pečenie nepochopila :pensive: ..to mali byť muffiny a nakoniec tobola bublanina vo formičkách?? :fearful: .......už zasa sa ťapy učky prejavili :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2013 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú noc!!!!
11. feb 2013 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dobrú nôcku maminky...
11. feb 2013 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobré ránko :slight_smile: ..dnes trošku meškám :grinning: ...mala som už rannú cvičku smer obchod :slight_smile:
12. feb 2013 o 06:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte........
aspon že druhá :grinning: :grinning:
@aninka29 to nejak skoro bežíš do obchodu...........čo si tam bola.....kúpiť?...
@leninka75 nie nie.....to mala byť bábovka v takých maličkých formách ako velká tak toto bola malá bábovka........raz som tie formy kúpila v lidli také silikonové
12. feb 2013 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
čafce ženy :grinning:
12. feb 2013 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka čerstvé rožky :grinning: ...
12. feb 2013 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 ja že teplé...:grinning:----------to kde máte obchod....pred domom? :grinning: :grinning: :wink:
12. feb 2013 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!! ......

@jacka..počúvaj moja máme tu staronovú ranostajku, ti zobrala prvenstvo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. feb 2013 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 to aby som si dala budík.....ale čo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....................čo s nou teraz? :grinning: :grinning: :grinning:
12. feb 2013 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok