• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
@jacka ..veru posnaž sa :grinning: :grinning: :grinning: ......ale bo dáme aninke naše telefóny a nech nás všetky budí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. feb 2013 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: ..................ja som síce už hore....ale ešte nemám zapnutý....pc takže poviem mužovi nech ho večer nechá zapnutý.....a je to :grinning: :grinning:
12. feb 2013 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..však ja tiež zvyčajne straším už od cca 5:30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........normálne ma začali štípať oči keď píšeme o takom skorom vstávaní :pensive: ..normálne mi to tak nepríde......ozaj a na karnevale čo budú chaloši?.. :slight_smile:
12. feb 2013 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 už si robila koložvársku kapustu?
12. feb 2013 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 no vidíš tak strašíme všetky :grinning: :grinning: .........................že už to vstávanie berieme ako samozrejmosť :slight_smile: .......................Maťko je vraj netopier...... :grinning: :grinning: a Peťko macko.....ale on sa nechcel prezliecť :angry: :angry: tak asi nič :frowning2:
12. feb 2013 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..robila asi raz, ale mala som úspech len u muža....možno časom tomu baby prídu na chuť :frowning2: .....potom nezabudni na fotečky :wink: .... o koľkej to máte?
12. feb 2013 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka o dve uličky dalej :grinning: ....ale čo......ked som sa vytrepala z domu,nekukla som na hodinky...a mrzla som pred obchodom 10 minút,kým tetuška otvorí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. feb 2013 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 to maju bez rodičov....... :frowning2: .....takže foto asi ťažko :frowning2: ...................................lebo Maťkovi tá koložvárska chutila.......tak som chcela receptík :slight_smile: :slight_smile: ......prosila :slight_smile:
12. feb 2013 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka aj ja sa tešim na fotočky :dizzy_face: ...Sabča už karneval v školke mali,bola včielka......a Simča budú mať vo štvrtok........dnes majú v škole súťaž Zlatý Slávik.........akčná Simka sa prihlásila aj s tromi spolužiačkami z tanečnej...že ony budú tancovať a basta....popletky malé :grinning:
12. feb 2013 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@aninka29 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................si dobrá.....aspon si bola prvá....a.to fakt museli byť teplé :slight_smile:
12. feb 2013 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka no kým som sa po tom ľade doterigala späť domov,tak boli zamrznuté :grinning:
12. feb 2013 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: tancovať :grinning: :grinning: .....................no a čo aspon bude sranda :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: ............................sa neteš...nebudu :frowning2: :frowning2: ak ich nedaju na stránku školy :frowning2:
12. feb 2013 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si ich mala pichnuť do rúry :grinning: :grinning: :grinning:
12. feb 2013 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka zohriala som ich na radiátore :grinning: :wink:
ani ja zatial nemám fotočky z karnevalu......tiež to bolo bez rodičov......ale furt ich pofotia,a fotečky dajú domov
@jacka no ved sranda bude pre všetkých......Simkina trénerka sa za hlavu chytala,že kde sa to prihlásili....idú tančiť a najlepšie na tom je,že nemajú dokončenú choreografiu... :grinning: takže po polovici songu bude stopka :grinning: ....ale však nevadííííí
12. feb 2013 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@aninka29 však nevadí...hlavne že budu tancovať :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...........Simka je velitel?.............................no vidíš aj tam ich v kuse fotia a ktovie kde skončia :frowning2: :frowning2:
12. feb 2013 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nevadííí..tancovať v speváckej súťaži :grinning: ...budú robiť křoví :grinning: :grinning: ..............no Simka je taká akčná :grinning: miestami

u nás pofotia,vyvolajú....a môžme si fotočky kúpiť....aspoň niečo,ked tam už nemôžme byť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. feb 2013 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte... :wink: ...tak na naše vstávanie aj tak nemáte...my každé ránko 4,50.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..len som ani PC nezapla...mám toho ešte dosť....už obedujem..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som si urobila rascovú polievočku a zapekané cestoviny čo mrazák dal....mnáám....Simčo chodí drankať..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a Deniskovi ešte asi palacinky, pochybujem že si toto dá..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. feb 2013 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ..škoda, že bez rodičov :frowning2: ..ja som recept na koložvársku našla na nete,len už neviem kde..bolo to dávno ....
12. feb 2013 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 ......však keď ju tancovanie nech sa ukáže aj na speváckej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. feb 2013 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..vidíš na teba sme pozabudli, že máš fajný budík :wink: .......aj podlievaš tie cestoviny?..mne sa to zdá strašne suché také zapekané :frowning2: ......ako si to včera všetko zmanažovala??? ..a čo dnes????
12. feb 2013 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ...nie, nepodlievala som to....ale našla som tam ešte nejakú klobáskovú zmes, takže to pustilo šťavu, plus zeleninka a zaliala som to smotana+syr+ vajíčka..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..obžerstvo..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..včera..celkom fajn, Petrík bol pre Niska, ale dnes idem ja, svokra bude so Simčom a krúžky sa tento týžden jednoducho nekonajú..... :grinning: lebo aj keby šiel, tak zas večer by musel písať úlohy a to je u nás dosť nemožné...večer už nevládze rozmýšlať.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. feb 2013 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ....mňňňáááááám, normálne mokrá klávesnica :grinning: ..niekedy, keď budem zasa jesť také veci to skúsim :dizzy_face: :dizzy_face: .......som vedela, že si šikovná a zadelíš úlohy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....a čo v autoškole?
12. feb 2013 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ty si ešte aj kuchárka šikovná..........muž má s teba určite radosť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
aj ja som zvedavá ako v škole?....
12. feb 2013 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 veru mohli to robiť poobede.......aj kde mne je to jedno -............ale mohli volať rodičov...nie?... :frowning2: ......som zvedavá ako sa im páčilo :grinning:
12. feb 2013 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..určite sa im páčilo :dizzy_face: ..už ich máš doma?
12. feb 2013 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 .....vysmiaty ako slniečko prišli :sunglasses: :slight_smile: :slight_smile: ....................
12. feb 2013 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..... ..a nevieš či sa Peťko nakoniec prezliekol?
12. feb 2013 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..tú koložvársku si robila dnes?
12. feb 2013 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 viem....prezliekol..........a ešte aj v Maťkovej triede boli a tancoval...........ja by som ho tááák chcela vidieť.....moje......................nie nie...zajtra ju chcem robiť
12. feb 2013 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte...
Takže zajtra idem na tú amnio. Tak dnes to bolo o držku ísť autom na Kramáre...nikdy viac v takomto počasí :angry:
12. feb 2013 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok