Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
12. feb 2013

@jacka ..veru posnaž sa 😀 😀 😀 ......ale bo dáme aninke naše telefóny a nech nás všetky budí 😀 😀 😀 😀

jacka
12. feb 2013

@leninka75 😀 😀 😀 ..................ja som síce už hore....ale ešte nemám zapnutý....pc takže poviem mužovi nech ho večer nechá zapnutý.....a je to 😀 😀

leninka75
12. feb 2013

@jacka ..však ja tiež zvyčajne straším už od cca 5:30 😝 ..........normálne ma začali štípať oči keď píšeme o takom skorom vstávaní 😔 ..normálne mi to tak nepríde......ozaj a na karnevale čo budú chaloši?.. 🙂

jacka
12. feb 2013

@leninka75 už si robila koložvársku kapustu?

jacka
12. feb 2013

@leninka75 no vidíš tak strašíme všetky 😀 😀 .........................že už to vstávanie berieme ako samozrejmosť 🙂 .......................Maťko je vraj netopier...... 😀 😀 a Peťko macko.....ale on sa nechcel prezliecť 😠 😠 tak asi nič ☹

leninka75
12. feb 2013

@jacka ..robila asi raz, ale mala som úspech len u muža....možno časom tomu baby prídu na chuť ☹ .....potom nezabudni na fotečky 😉 .... o koľkej to máte?

aninka29
12. feb 2013

@jacka o dve uličky dalej 😀 ....ale čo......ked som sa vytrepala z domu,nekukla som na hodinky...a mrzla som pred obchodom 10 minút,kým tetuška otvorí 😝

jacka
12. feb 2013

@leninka75 to maju bez rodičov....... ☹ .....takže foto asi ťažko ☹ ...................................lebo Maťkovi tá koložvárska chutila.......tak som chcela receptík 🙂 🙂 ......prosila 🙂

aninka29
12. feb 2013

@jacka aj ja sa tešim na fotočky 😵 ...Sabča už karneval v školke mali,bola včielka......a Simča budú mať vo štvrtok........dnes majú v škole súťaž Zlatý Slávik.........akčná Simka sa prihlásila aj s tromi spolužiačkami z tanečnej...že ony budú tancovať a basta....popletky malé 😀

jacka
12. feb 2013

@aninka29 😀 😀 😀 😀 ...................si dobrá.....aspon si bola prvá....a.to fakt museli byť teplé 🙂

aninka29
12. feb 2013

@jacka no kým som sa po tom ľade doterigala späť domov,tak boli zamrznuté 😀

jacka
12. feb 2013

@aninka29 😵 😵 😀 😀 tancovať 😀 😀 .....................no a čo aspon bude sranda 🙂 🙂 😵 😵 ............................sa neteš...nebudu ☹ ☹ ak ich nedaju na stránku školy ☹

jacka
12. feb 2013

@aninka29 😀 😀 😀 😀 😀 si ich mala pichnuť do rúry 😀 😀 😀

aninka29
12. feb 2013

@jacka zohriala som ich na radiátore 😀 😉
ani ja zatial nemám fotočky z karnevalu......tiež to bolo bez rodičov......ale furt ich pofotia,a fotečky dajú domov
@jacka no ved sranda bude pre všetkých......Simkina trénerka sa za hlavu chytala,že kde sa to prihlásili....idú tančiť a najlepšie na tom je,že nemajú dokončenú choreografiu... 😀 takže po polovici songu bude stopka 😀 ....ale však nevadííííí

jacka
12. feb 2013

@aninka29 však nevadí...hlavne že budu tancovať 🙂 🙂 🙂 ...........Simka je velitel?.............................no vidíš aj tam ich v kuse fotia a ktovie kde skončia ☹ ☹

aninka29
12. feb 2013

@jacka nevadííí..tancovať v speváckej súťaži 😀 ...budú robiť křoví 😀 😀 ..............no Simka je taká akčná 😀 miestami

u nás pofotia,vyvolajú....a môžme si fotočky kúpiť....aspoň niečo,ked tam už nemôžme byť 😝

denisenko
12. feb 2013

ahojte... 😉 ...tak na naše vstávanie aj tak nemáte...my každé ránko 4,50.... 😝 😝 😝 😝 ..len som ani PC nezapla...mám toho ešte dosť....už obedujem..... 😀 😀 😀 😀 som si urobila rascovú polievočku a zapekané cestoviny čo mrazák dal....mnáám....Simčo chodí drankať..... 😀 😀 😀 😀 a Deniskovi ešte asi palacinky, pochybujem že si toto dá..... 😝 😝 😝

leninka75
12. feb 2013

@jacka ..škoda, že bez rodičov ☹ ..ja som recept na koložvársku našla na nete,len už neviem kde..bolo to dávno ....

leninka75
12. feb 2013

@aninka29 ......však keď ju tancovanie nech sa ukáže aj na speváckej 😀 😀 😀 😀

leninka75
12. feb 2013

@denisenko ..vidíš na teba sme pozabudli, že máš fajný budík 😉 .......aj podlievaš tie cestoviny?..mne sa to zdá strašne suché také zapekané ☹ ......ako si to včera všetko zmanažovala??? ..a čo dnes????

denisenko
12. feb 2013

@leninka75 ...nie, nepodlievala som to....ale našla som tam ešte nejakú klobáskovú zmes, takže to pustilo šťavu, plus zeleninka a zaliala som to smotana+syr+ vajíčka..... 😀 😀 😀 😀 ..obžerstvo..... 😀 😀 😀 😀 ..včera..celkom fajn, Petrík bol pre Niska, ale dnes idem ja, svokra bude so Simčom a krúžky sa tento týžden jednoducho nekonajú..... 😀 lebo aj keby šiel, tak zas večer by musel písať úlohy a to je u nás dosť nemožné...večer už nevládze rozmýšlať.... 😝

leninka75
12. feb 2013

@denisenko ....mňňňáááááám, normálne mokrá klávesnica 😀 ..niekedy, keď budem zasa jesť také veci to skúsim 😵 😵 .......som vedela, že si šikovná a zadelíš úlohy 😀 😀 😀 😀 .....a čo v autoškole?

jacka
12. feb 2013

@denisenko ty si ešte aj kuchárka šikovná..........muž má s teba určite radosť 😵 😵 😵
aj ja som zvedavá ako v škole?....

jacka
12. feb 2013

@leninka75 veru mohli to robiť poobede.......aj kde mne je to jedno -............ale mohli volať rodičov...nie?... ☹ ......som zvedavá ako sa im páčilo 😀

leninka75
12. feb 2013

@jacka ..určite sa im páčilo 😵 ..už ich máš doma?

jacka
12. feb 2013

@leninka75 .....vysmiaty ako slniečko prišli 😎 🙂 🙂 ....................

leninka75
12. feb 2013

@jacka ..... ..a nevieš či sa Peťko nakoniec prezliekol?

leninka75
12. feb 2013

@jacka ..tú koložvársku si robila dnes?

jacka
12. feb 2013

@leninka75 viem....prezliekol..........a ešte aj v Maťkovej triede boli a tancoval...........ja by som ho tááák chcela vidieť.....moje......................nie nie...zajtra ju chcem robiť

utka
12. feb 2013

Ahojte...
Takže zajtra idem na tú amnio. Tak dnes to bolo o držku ísť autom na Kramáre...nikdy viac v takomto počasí 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre