• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
@jacka ....juj veľká škoda, že si ich nemohla vidieť :frowning2: ....a doma ti to nechcú zopakovať? :wink:
12. feb 2013 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka....aj dnes si bola u nejakého Dr.?..vraj zasa máte kalamitu......
12. feb 2013 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka kde si bola?...
12. feb 2013 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 .....veru škoda tak rada by som ho videla.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ....................čosi ani omylom....vraj nemáme doma takú hudbu.....a ani kamošov......jáááj deti moje :slight_smile: :slight_smile: ........................vy kedy máte?
12. feb 2013 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko Simonko nemá chybu......ako krásne si brúsy zubky.....to na koho...alebo na čo?.................aj moj Maťko to robil..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zlaté časy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. feb 2013 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak Simi úspešne zvládla s kámoškami tanec so starou choreografiou na novú pieseň v speváckej súťaži :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...manža tam bol kuk na tajnáša :wink: ....a odmietla ísť domov..chce tam zostať až do konca.....príde domov večer :stuck_out_tongue_closed_eyes:
baby čo máte školákov,aké krúžky navštevujú vaše deťúrence?.......
12. feb 2013 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
utekám si ja pre druhorodenú.......páčko neskôr :wink:
12. feb 2013 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75
@jacka bola som u Dr., tá mi urobila UZV a povedala, že zajtra ideme na to. Dnes saom tam už bola 3.krát.
Veru kalamita. Ten kopec k nemocnici na Kramáre bol katastrofálny. Išlo sa krokom, všade plno snehu. Ale zvádla som to. Som normálne na seba hrdá. Zajtra ma zavezie manžel. Ráno o 7:00 tam už musím byť.
Len neviem, čo s Vikim. Je zase chorý :frowning2:. V noci mal zvýšenú teplotu a aj ho bolelo bruško. Mal kŕče. Ale potom sa mu podarilo asi na 3. krát vykakať. A ten kašel...katastrófa. Asi poprosím susedu, nech ho chodí pozerať, kým sa Peťo vráti. Snáď do pol hodky bude nazad. Ja tam vraj budem do nejakej 14-tej.
12. feb 2013 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte:grinning: dnes zatial posledna jazda,uvidime zajtra či sa niečo okrem inštruktora na mna nalepilo:grinning:
12. feb 2013 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@aninka29 denisko chodi na futbal a šach. A od marca zas chceme ešte plavecky a vytvarný,ale to už asi je dosť neskoro
12. feb 2013 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 Viki chodí v škole v rámci ŠKD na Šikovné ruky a Malého ekológa. Potom chodí do hudobnej. Bude hrať na gitaru. A chodil na plávanie, ale teraz má pauzu.
12. feb 2013 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
achoj achooooooj :grinning: dnes mal aj Peťko karneval v školke...je mi akosi naprd ani písať sa mi nechce baby moje...nejaká zvláštna únava na mňa ide...slabá som hlava sa mi sem tam zatočí a akoby ma odmietali nožičky poslúchať :confused: ...no hotovo,papaaaaaaaaaaa :slight_smile:
12. feb 2013 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko @utka vďaka žienky za odpovede :slight_smile: ..Simka chodí do tanečnej a na francúzštinu,a v rámci ŠKD má tvorivé dielne....a chystáme sa na prijímačky na klavír.....ale to začne až od septembra :wink: ....
12. feb 2013 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 a to čo? Chrípka, či jarná únava?
12. feb 2013 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..podarení tie tvoje zaltíčka!!..pekne ťa odpísali :grinning: :grinning: :grinning: ......u nás sa o karnevale zatiaľ nehovorí a tipujem, že teraz cez pôst ho nedajú...žeby na MDD? :fearful: ......ale dnes vyhlásili pre druhý stupeň ZŠ chrípkové prázdniny :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. feb 2013 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 ....karolínka chodí len do ŠKD, ale tam je každý deň iné zameranie, takže v podstate 5 rôznych krúžkov.........
12. feb 2013 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ...o koľkej to zajtra máš?::::držím palce, silnoooooooooooooo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. feb 2013 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..držíme zajtra palce!!!! ....nech to dobre dopadne!!.....a Vikimu prajem skoré uzdravenie.....
12. feb 2013 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ....nech ti mužík uvarí veľa čajíku a šup do postielky :wink: ....dúfam, že to nebude nič vážne....
12. feb 2013 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
.....dobrú noc! :pensive:
12. feb 2013 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ...7,30...veru držte...poriadne...potom to budem mať na koho zvaliť, že ste to flákali..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ale nie...ja len v dobrom....idem aj ja....som prišla na to, že čím viac do toho kukám, tým menej viem.... :confounded: :confounded: :confounded:
12. feb 2013 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobrú nocku
12. feb 2013 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..zajtra nech ti to čo najlepšie dopadne....a hlavne oddychuj.....držím ti všetky palčeky.... :slight_smile:
12. feb 2013 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko @utka aj ja vám obom držím prsty :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

dobrú nocku :pensive:
12. feb 2013 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veľmi pekne ďakujemeee!!!
@denisenko aj ty sa zajtra drž :wink:.
12. feb 2013 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko
@utka ............baby zajtra ma vás budeme myslieť........silno držať palčeky...........aby vám to dopadlo čo super najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. feb 2013 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 čo ma čaká o pár rokov....tie výhovorky.......aby som si nejaký pancier zohnala.......... :grinning: :grinning: :grinning:

@aninka29 ako Simka......vytancovaná :dizzy_face: :dizzy_face:
12. feb 2013 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 akú mal masku?...........radšej tá jarná únava......aj ked je ešte daleko.............ako nejaká hnusná choroba......ked si nemožeš trošku oddýchnuť :slight_smile:
12. feb 2013 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 teba som tu dneska nevidela ....kdeže si?...... :dizzy_face: :dizzy_face:
12. feb 2013 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobrú nocku prajem :dizzy_face:
12. feb 2013 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok