Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
12. feb 2013

@jacka ....juj veľká škoda, že si ich nemohla vidieť ☹ ....a doma ti to nechcú zopakovať? 😉

leninka75
12. feb 2013

@utka....aj dnes si bola u nejakého Dr.?..vraj zasa máte kalamitu......

jacka
12. feb 2013

@utka kde si bola?...

jacka
12. feb 2013

@leninka75 .....veru škoda tak rada by som ho videla.... ☹ ☹ ☹ ☹ ....................čosi ani omylom....vraj nemáme doma takú hudbu.....a ani kamošov......jáááj deti moje 🙂 🙂 ........................vy kedy máte?

jacka
12. feb 2013

@denisenko Simonko nemá chybu......ako krásne si brúsy zubky.....to na koho...alebo na čo?.................aj moj Maťko to robil..... 😵 😵 😵 😵 zlaté časy 😵 😵 😵

aninka29
12. feb 2013

tak Simi úspešne zvládla s kámoškami tanec so starou choreografiou na novú pieseň v speváckej súťaži 😀 😀 😀 😀 ...manža tam bol kuk na tajnáša 😉 ....a odmietla ísť domov..chce tam zostať až do konca.....príde domov večer 😝
baby čo máte školákov,aké krúžky navštevujú vaše deťúrence?.......

aninka29
12. feb 2013

utekám si ja pre druhorodenú.......páčko neskôr 😉

utka
12. feb 2013

@leninka75
@jacka bola som u Dr., tá mi urobila UZV a povedala, že zajtra ideme na to. Dnes saom tam už bola 3.krát.
Veru kalamita. Ten kopec k nemocnici na Kramáre bol katastrofálny. Išlo sa krokom, všade plno snehu. Ale zvádla som to. Som normálne na seba hrdá. Zajtra ma zavezie manžel. Ráno o 7:00 tam už musím byť.
Len neviem, čo s Vikim. Je zase chorý ☹. V noci mal zvýšenú teplotu a aj ho bolelo bruško. Mal kŕče. Ale potom sa mu podarilo asi na 3. krát vykakať. A ten kašel...katastrófa. Asi poprosím susedu, nech ho chodí pozerať, kým sa Peťo vráti. Snáď do pol hodky bude nazad. Ja tam vraj budem do nejakej 14-tej.

denisenko
12. feb 2013

Ahojte😀 dnes zatial posledna jazda,uvidime zajtra či sa niečo okrem inštruktora na mna nalepilo😀

denisenko
12. feb 2013

@aninka29 denisko chodi na futbal a šach. A od marca zas chceme ešte plavecky a vytvarný,ale to už asi je dosť neskoro

utka
12. feb 2013

@aninka29 Viki chodí v škole v rámci ŠKD na Šikovné ruky a Malého ekológa. Potom chodí do hudobnej. Bude hrať na gitaru. A chodil na plávanie, ale teraz má pauzu.

katka1819
12. feb 2013

achoj achooooooj 😀 dnes mal aj Peťko karneval v školke...je mi akosi naprd ani písať sa mi nechce baby moje...nejaká zvláštna únava na mňa ide...slabá som hlava sa mi sem tam zatočí a akoby ma odmietali nožičky poslúchať 😕 ...no hotovo,papaaaaaaaaaaa 🙂

aninka29
12. feb 2013

@denisenko @utka vďaka žienky za odpovede 🙂 ..Simka chodí do tanečnej a na francúzštinu,a v rámci ŠKD má tvorivé dielne....a chystáme sa na prijímačky na klavír.....ale to začne až od septembra 😉 ....

utka
12. feb 2013

@katka1819 a to čo? Chrípka, či jarná únava?

leninka75
12. feb 2013

@jacka ..podarení tie tvoje zaltíčka!!..pekne ťa odpísali 😀 😀 😀 ......u nás sa o karnevale zatiaľ nehovorí a tipujem, že teraz cez pôst ho nedajú...žeby na MDD? 😨 ......ale dnes vyhlásili pre druhý stupeň ZŠ chrípkové prázdniny ☹ ☹ ☹

leninka75
12. feb 2013

@aninka29 ....karolínka chodí len do ŠKD, ale tam je každý deň iné zameranie, takže v podstate 5 rôznych krúžkov.........

leninka75
12. feb 2013

@denisenko ...o koľkej to zajtra máš?::::držím palce, silnoooooooooooooo 🙂 🙂 🙂

leninka75
12. feb 2013

@utka ..držíme zajtra palce!!!! ....nech to dobre dopadne!!.....a Vikimu prajem skoré uzdravenie.....

leninka75
12. feb 2013

@katka1819 ....nech ti mužík uvarí veľa čajíku a šup do postielky 😉 ....dúfam, že to nebude nič vážne....

leninka75
12. feb 2013

.....dobrú noc! 😔

denisenko
12. feb 2013

@leninka75 ...7,30...veru držte...poriadne...potom to budem mať na koho zvaliť, že ste to flákali..... 😀 😀 😀 😀 ...ale nie...ja len v dobrom....idem aj ja....som prišla na to, že čím viac do toho kukám, tým menej viem.... 😖 😖 😖

denisenko
12. feb 2013

dobrú nocku

denisenko
12. feb 2013

@utka ..zajtra nech ti to čo najlepšie dopadne....a hlavne oddychuj.....držím ti všetky palčeky.... 🙂

aninka29
12. feb 2013

@denisenko @utka aj ja vám obom držím prsty 🙂 🙂 🙂

dobrú nocku 😔

utka
12. feb 2013

Veľmi pekne ďakujemeee!!!
@denisenko aj ty sa zajtra drž 😉.

jacka
12. feb 2013

@denisenko
@utka ............baby zajtra ma vás budeme myslieť........silno držať palčeky...........aby vám to dopadlo čo super najlepšie 😵 😵 😵

jacka
12. feb 2013

@leninka75 čo ma čaká o pár rokov....tie výhovorky.......aby som si nejaký pancier zohnala.......... 😀 😀 😀

@aninka29 ako Simka......vytancovaná 😵 😵

jacka
12. feb 2013

@katka1819 akú mal masku?...........radšej tá jarná únava......aj ked je ešte daleko.............ako nejaká hnusná choroba......ked si nemožeš trošku oddýchnuť 🙂

jacka
12. feb 2013

@letty86 teba som tu dneska nevidela ....kdeže si?...... 😵 😵

jacka
12. feb 2013

dobrú nocku prajem 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre