Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
12. feb 2013

Dobrúúúú...

aninka29
13. feb 2013

dobré ránko 🙂 ....ranná kávička dopitá,.....chcelo by to asi ešte jednu................dnes obchod nehrozí 😝

jacka
13. feb 2013

ahojte....

pánečku.....stále druhá 😀 😀 😀

@aninka29 prečo obchod nehrozí 🙂 .....................zlá noc 😉

leninka75
13. feb 2013

ránečko!!! 😝 ....zas nakydalo 😠 😠 😠

@utka @denisenko...držte sa!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

aninka29
13. feb 2013

@jacka piekla som chlieb 😀
pánabeka,5 detí v škôlke.........ja už asi od zajtra Sabču do škôlky nedám..nech mi neochorie pred výletom 😒 .....Simka sa držíííííííííííí 🙂

katka1819
13. feb 2013

achoooooooojte 😀

jacka
13. feb 2013

@aninka29 tak ty máš doma pekárničku a chodíš pre teplé rožky?....to mi niekoho pripomína 😀 😀 ............a že som zvedavá...ved ma poznáš že som......ty nechodíš do roboty?......
@leninka75 u zas prší 😝 😝

leninka75
13. feb 2013

@jacka .....brrrr 😝 .......už nech to skončí .....
..všimli ste si aké budeme zasa prachaté??:....zdvihli rodičovský a prídavky 😅 😅 😅 😅 😅

aninka29
13. feb 2013

@jacka vieš ako to je...nebudem sa hrať na pekárku každý deň 😀 ..moc náročná práca 😉
ved aj ja som zvedavá..od prírody 😀 ........nie,nechodím....zatial kysnem domka

leninka75
13. feb 2013

..ozaj žubrienky, dodržujete dnes pôst???...varíte bez mäska???......

letty86
13. feb 2013

ahojte 😉
@aninka29 vikinka má krúžok Ukáz, co vies- je to tak trošku canisterapia + tvorenie...majú tam dvoch psíkov,ktorým sa venujú+niečo tvoria---minule robili odznaky,proste rozne tvorivé veci 😉 a 3.rok chodí na tanečnú---ale to nie v škole, ale v CVČ

ináč aj ja som ranostajko 😀 😀 😀 😀 vstávam o siedmej 😀 😀 😀 ...konečne nastali tie časy 😅
@leninka75 my pôstime...máme rybky, zemiakovú kasu a zelen.salát...ale deti nie, tie majú zo včera masko s parad. omáčkou

aninka29
13. feb 2013

@leninka75 ja som si ukuchtila granadír 😝 ...pre detičky pôst neplatí,takže majú ešte mäsko....a manža tvrdí,že je tiež dieťa.....takže tak 😉

aninka29
13. feb 2013

idem ja....kam ma kolesá dovedú 🙂

jacka
13. feb 2013

@aninka29 😀 😀 😀 😀 tak to som zvedavá kam ťa dovedú 😀 😀

jacka
13. feb 2013

@aninka29 si na predlženej rodičovskej?.....či ako si.....či len si 😉

jacka
13. feb 2013

@leninka75 ja som aj zabudala...robila som koložvárksu tam mäsko nevidno 😉 😉 😉

letty86
13. feb 2013

@jacka vidím ťa 😀 😉

utka
13. feb 2013

Ahojte...
Tak som doma. Prebehlo to celkom v pohode...Ráno o siedmej som tam už bola. Bolo nás 7, ale začali až o desiatej. Najhoršie bolo to čakanie. Ja som šla prvá. Nebolelo to, len trošku nepríjemné...celé to trvala cca 5min. O 10:45 sme boli všetky hotové...a o jedenástej nás prepustili. Teraz oddychujem pred telkou.

utka
13. feb 2013

Ozaj, včera ma /moje autíčko/ bolo vidieť 2x vo večerných správach na markíze, keď ukazovali tú kalamitu. Keď som bola na Kramároch.

aninka29
13. feb 2013

@utka tak super,že to dopadlo dobre 🙂
@jacka nie som na predlženej..ja len som 😀 😀 😀 😀

predstavte si,tak Simonka získala druhé miesto v speváckej súťaži s tancom 😀 😵 😵 😵 😵

denisenko
13. feb 2013

ahojte žienky..... 🙂 ...už som doma...celá...opravné skúšky sú 4. marca.... 😀 testy na 55, cvičisko s odretými ušami, tak mi za trest dali zabrať po meste...všetko dobre a na poslednej križovatke som zabudla STOP-ku.... 😝 😝 ale na mna je to až super výkon, ešte aj moj inštruktor vravel, že vie, ako som sa zlepšila, ale že bol veľmi milo prekvapený, ako som to zvládla...až na ten koniec..... 😀 😀 😀 ....a ja som aj tak rada, lebo sa poznám a viem, že ešte jazdy potrebujem...všetko zlé je na niečo dobré.... 😉

aninka29
13. feb 2013

@denisenko nevadí..aj tak dobre 🙂 🙂 🙂 🙂 .....opraváky zvládneš,ľavou zadnou 😵

utka
13. feb 2013

@denisenko no super. Ale však keď vieš, že si ty urobila chybu a necítiš sa, tak je to dobre...Ale STOP-ku ste tuším spomínali....
@aninka29 no šikulka. Gratulijem.

denisenko
13. feb 2013

@utka Stop-ka...sa mi vypomstila..... 😀 😀 😀 ja už som bola mysľou doma..... 😀 😀 😀 ale neva, ja fakt ešte potrebujem pár jázd, aby som sa nebála sama jazdiť.... 😉
@aninka29 😉 😉 😉 😉 ...no ved musíííííím....... 😉 😉 😉

denisenko
13. feb 2013

...jááj..a zajtra ráno so Simčom na krv..... 😔 😔 😔 😔 😔

leninka75
13. feb 2013

@aninka29 ...prečo si dala na granadír 😝 ...nemáš rada?? 😨 ......mám pocit, že tu bude viacej manželov čo sa rátajú medzi deti 😀 😀 😀 ..to je gól, že druhá s tancom na speváckej súťaži 😅 😅 😅 ..ale ja tak gratulujem!!! 🙂

leninka75
13. feb 2013

@jacka ..koložvárska chutila?? 🙂 ...to si mäso nedala vôbec, či tak málo? 😉

leninka75
13. feb 2013

@letty86 ...aj ja som chcela rybku, ale nakoniec bol karfiol 🙂

leninka75
13. feb 2013

@utka ..fíha, to tam išlo ako na bežiacom páse......výsledky budú kedy?...

leninka75
13. feb 2013

@denisenko ..no čo už s tebou 😀 😀 😀 ......ale dúfam, že v marci to dáš!! 🙂 🙂 🙂 ...prečo idete na krv?....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre