• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
@leninka75 výsledky až 6.3. Som si povedla, že nedám 230€ za zrýchlené. Je to veľa :frowning2:.
13. feb 2013 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 kvoli železu....
13. feb 2013 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka uf...to toľko pýtajú???
13. feb 2013 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko veru...zdierači...
13. feb 2013 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko aj nám brávali krv kvôli železu do 6 mesiacov pri Matulovi a z hlavičky...strašné,keby tam nebol s nami aj tatík tak im tam takú tresnem...chudiatko malé ,Lenke som to už písala...v porodnici mu zle podviazali pupočnú šnúru,tá sa uvoľnila či čo a malý začal krvácať došli na to až keď mal perinku od krvy už :frowning2: som si myslela vtedy že ich tam všetkých ... :angry: :angry: :angry: aj som ich chcela normálne zažalovať amatérov v PB,ale našťastie do pol ročka ako keby sa mu nič nestalo :dizzy_face:
13. feb 2013 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ha ja keď som robila skúšky na vodičák ...taký mladý feši policajt bol pri mne to som bola ešte štíhlučkáááá a tááák ani neviem ako a mala som to vo vrecku :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2013 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 ...bože moj....sa stávajú veci....a to si vravia odborníci...a chcú vyššie platy..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..my ideme na kontrolný odber... :frowning2: naposledy mu brali z hlavičky v nemocnici...mal 2 neuspešné vpichy..modrinu na pol čela a nakoniec mu vzali z ručičky, kde mu pichli infuziu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tak sa desím zajtrajška.... :pensive:
13. feb 2013 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 Simonka si kľudne moze povedat, že sa k víťazstvu pretancovala :grinning: :wink:
@leninka75 ja napriklád granadír vobec nerobím..manžel ho neznáša a ani deti mi to nezjedia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@denisenko nevadíííí :wink: možem nam pekne krásne napísat, ze ako intenzívne sme ti palce drzali, hanba nám :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. feb 2013 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 tak ja som mala tetu policajtku.....50-tnička, tučnučká....ale inak príjemná.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2013 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@letty86 ..ale držali ste a poriadne..ved som písala, že aj inštruktor bol prekvapený, ako mi to išlo.... :wink: :wink: :wink: sa teraz vytešuje, že budú jazdy navyše.....potvora.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. feb 2013 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko
@katka1819 inak je vraj bratie z hlavičky pre dieťatko najmenej bolestivé..aj ked to tak nevyzerá...aj vikinke brali z hlávky, nastastie pekne napichli, ale ja som sa na to ani pozerať nemohla :pensive:
13. feb 2013 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 a u nás granadír tiež neprejde.... :confounded: :confounded: :confounded:
13. feb 2013 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 a tiež mala takú modrinu??? :confused:
13. feb 2013 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 som si nevšimla veru že zdvihli rodičovský a prídavky a o koľko centov tentokrát ?
13. feb 2013 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko škoda, že si ženskú vyfasovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som nechcela ísť prvá, tak som isla druhá, kočka predo mnou zaparkovala na parkovisku pri obchodnom centre :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja ani neviem, ako som vyšla, viedla ma vyššia moc, jednoznačne :grinning:
13. feb 2013 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka no ja verím že skorá jarná únava :slight_smile: ak to neprejde pojdem navštíviť doktora možno mi chýba nejaký vitamín :grinning:
13. feb 2013 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ...že vyššia moc..... :grinning: :grinning: :grinning: aj tak sa dá..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2013 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko nemala modrinku..
13. feb 2013 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 už som to kdesi čítala...neviem, či to dokopy robí 5 E..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2013 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ..no vidíš, Simonko mal od vrchu hlavičky až takmer po noštek...a ešte oškreté obidva spánky, čo ho tak silno držali...kravy... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
13. feb 2013 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko no jasne, ved ja som sa toooolko modlila, nech to dáááám :grinning: :wink: že som bola vyslišaná :wink:
13. feb 2013 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ja ťa vidíííím...kukuk :wink:
13. feb 2013 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 a tak to preto...ja som išla s tým, že isto nedám..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2013 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko jemine :cry: vikuske brali krvičku z hlávky, ked mala 3 mesiace a druhykrát mala okolo 5...tak bola menšia a až tak neprotestovala....tada plačkala, ale so simokom už museli mat viac roboty ho udrzať :confounded:
13. feb 2013 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko musíš im tam hneď povedať že si nepraješ aby mu brala krv nejaká neschopná osoba...ja som tam také poriadky urobila...doktor osobne mu krvičku potom bral a s mojím dozorom,lebo tie sestričky niektoré hotové masárky :rolling_eyes: :grinning:
13. feb 2013 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko no ty si :angry: to si sa hned odpísala..nabudúce si prosím zvol lepsiu mantru: dááááám to, dááám to, dááám to... :wink:
13. feb 2013 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ......jasné, že dám......ja som teraz hlavne chcela dať testy a cvičisko....a to mááááám...tak už len mesto.... :dizzy_face: takže 50/50 :wink:
13. feb 2013 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 ja som tam ani nebola, ked mu to brali....som sa nemohla pozerať....som plakala vedla na stoličke.... :pensive: :pensive: :pensive:
13. feb 2013 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko no kravy :rolling_eyes: :angry: :rolling_eyes: ale fakt ....môjmu malému keď dávali dole infúzku z hlavyčky tak mu tam tie kravy strhli spolu s leupoklastom aj toľko vlasov ...tak plačkal,zase som len nadávala tam...ja si nenechám :sunglasses:
13. feb 2013 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 no, my sme našťastie mali infuzku v ruke...ale chrastičku tam má doteraz..... :pensive: :pensive:
13. feb 2013 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok