• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. mája 2017 
..dobrú noc!!!
13. feb 2013 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisneko..vidím ťa odklikávaš :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2013 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ja Vikimu nedovolím krájať nožom...No trvá to, ale čo už? Chodili sme do rizikovej kvôli problémom, ktoré nastali pri pôrode, bol pridusený, mal nejaký zápal a čo ja viem čo všetko...
Dobrú noc.
13. feb 2013 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ved ja som tu......"skajpujem" s maminkou.... :wink:

dobrú noc mamulky :wink:
13. feb 2013 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 tak také fotky budú ťažko ženy moje ....no mám len dobre uložené v hlave :grinning: :grinning: :grinning:
@denisenko moja ja som si akosi ani neuvedomila že je dnes pôst...až vy ste si tu o tom písali,tak preto gulášek
@utka tak už len pozitývne myslenie a čakanie na to či je v brušenku schovaná babuľa alebo chlapino :grinning:
@letty86 veru najpodstatnejšie je že sa ešte stále lúbite ako kone :grinning: :grinning: :grinning: ako aj my sem tam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2013 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
idem aj ja spac za chvíľku papa zajtra baby moje :wink:
13. feb 2013 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 asi tak...
13. feb 2013 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nocku :slight_smile:
13. feb 2013 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Manžel nastrúhal mrkvu s jablkom, pokvapkal citrónom a šiel za Vikim, nech si dá, že to papal ako bábo a je to zdravé. A Viki mu na to povedal: "Nech to papá mamina, nech je bábo zdravé!" Zlatko moje :wink:.
Tak dobrú noc.
13. feb 2013 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
krásne valentínske ráno :dizzy_face: :slight_smile:
14. feb 2013 o 06:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
dobré ránko!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...........už som aj jedno srdiečko dostala!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......ráno od detí v škole :grinning: :grinning: :grinning:

.......krásneho valentína všetkým maminkám, detičkám, tatinkom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .........a všetkým posielam obrovské srdiečko!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. feb 2013 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte-----.............

aj ja vám všetkým prajem krásneho valentína :dizzy_face: :dizzy_face:
14. feb 2013 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ..nevadíííí...........moj muž dostal za stopku pokutu....20e.... :wink:
14. feb 2013 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka teda je neviem...ale ja by som sa zbláznila kedy Maťulo ostal sám doma.....neviem či som inakšia....ale velmi by som sa bála......... :frowning2: :frowning2:
14. feb 2013 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ja už mám zas po víkende.................jáááj na nervy...... :angry: :angry: :angry: :angry: ...........som si musela dnes vyriadiť...zajtra deťom navariť..........v pondelok zas variť...........fuj vobec tam nechcem ísť...... :angry: :angry: :angry: :angry:
14. feb 2013 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..ach jo už zasa??!!! :frowning2: :frowning2: :confounded: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..budeme na teba myslieť nech ti to rýchlo ubehne :wink: ........
14. feb 2013 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte baby :grinning: tak dnes všetko zaláskovanéééééé prajem :wink:
14. feb 2013 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 veru už zase......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........to tam neubehne rýchlo .......nuda jak v nemeckom filme........ :angry: sa bude čas vliecť...dúfam že aspon bude pekné počasie že vypadneme aspon na ihrisko........nech nevidím tie ksichty
14. feb 2013 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka a kde to má byť nuda jak v nemeckom filme :slight_smile: ?
14. feb 2013 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....keby ste aspoň slniečko mali.....inak som sa nechala tebou inšpirovať a robím moji zlatíčkam "valentínske" bábovčičky :slight_smile: .......robím do malých formičiek a plánujem poliať čoko alebo ružovou polevou a ozdobiť srdiečkami... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. feb 2013 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@katka1819 ..no čaf!!.....vyspinkaná do ružova? :wink:
14. feb 2013 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 Achooooj :wink: budem som si objednala Dormeo matrac tak taká budem za chvíľu povyspinkávaná :grinning: :grinning: :grinning: ale teraz nič moc...
14. feb 2013 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 dobrý nápad niečo upiecť také valentínske :grinning:
14. feb 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ..vieš čo to budeš potom prespatá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. feb 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ..moje drndule nemajú moc rady krémové koláče, skôr také sucháre ako bábovky, a pod :slight_smile:
14. feb 2013 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka sa nerob že si tu neni moja :grinning: :grinning: :grinning: ťa vidím
14. feb 2013 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte...
Aj ja vám prajem krásneho Valentína!

@jacka aj ja som sa ho bála nechať samého, ale nemala som to srdce ho ráno o šiestej budiť. Však bol sám cca 35 minút a susedovci o tom vedeli a aj on vedel všetky inštrukcie. Jasné, že som čakala ako na ihlách kedy mi Peťo dá vedieť, že už je doma a všetko je OK. Takže víkend u svokry :frowning2: ?
@leninka75 ty si tuším spomínala, že používaš koloidné striebro. Potrebujem poradiť. V lekárni nemajú, ale vraj keď im poviem presný názov, tak mi objednajú...
14. feb 2013 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 si ma odhalila...a ja že budem tajnos agentos :grinning:
14. feb 2013 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tak už viem kde bude nuda jak v nemeckom filme u svokrýýýýýý :rolling_eyes: :grinning: snáď to nemáš ako ja, moja svokra sa vyjadrila že my keby sme boli dlhšie spolu tak jedna z nás to neprežije :grinning: :angry: :grinning:
14. feb 2013 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka juj skúsim ti poradiť..mamina mi to kupuje u jedného akupunkturistu,ale jemu to robia v lekárni..takže mám tu fľašku a je na nej...Koloidné striebro, objem 300 ml, koncentrácia 50 ppm a dávkovanie..a vyzerá to ako voda z vodovodu.......sa divím, že o tom v lekárni nevedia...skús aj inde.....
14. feb 2013 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok