Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
13. feb 2013

..dobrú noc!!!

leninka75
13. feb 2013

@denisneko..vidím ťa odklikávaš 😀 😀 😀

utka
13. feb 2013

@leninka75 ja Vikimu nedovolím krájať nožom...No trvá to, ale čo už? Chodili sme do rizikovej kvôli problémom, ktoré nastali pri pôrode, bol pridusený, mal nejaký zápal a čo ja viem čo všetko...
Dobrú noc.

denisenko
13. feb 2013

@leninka75 ved ja som tu......"skajpujem" s maminkou.... 😉

dobrú noc mamulky 😉

katka1819
13. feb 2013

@leninka75 tak také fotky budú ťažko ženy moje ....no mám len dobre uložené v hlave 😀 😀 😀
@denisenko moja ja som si akosi ani neuvedomila že je dnes pôst...až vy ste si tu o tom písali,tak preto gulášek
@utka tak už len pozitývne myslenie a čakanie na to či je v brušenku schovaná babuľa alebo chlapino 😀
@letty86 veru najpodstatnejšie je že sa ešte stále lúbite ako kone 😀 😀 😀 ako aj my sem tam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
13. feb 2013

idem aj ja spac za chvíľku papa zajtra baby moje 😉

utka
13. feb 2013

@katka1819 asi tak...

aninka29
13. feb 2013

dobrú nocku 🙂

utka
13. feb 2013

Manžel nastrúhal mrkvu s jablkom, pokvapkal citrónom a šiel za Vikim, nech si dá, že to papal ako bábo a je to zdravé. A Viki mu na to povedal: "Nech to papá mamina, nech je bábo zdravé!" Zlatko moje 😉.
Tak dobrú noc.

aninka29
14. feb 2013

krásne valentínske ráno 😵 🙂

leninka75
14. feb 2013

dobré ránko!!! 🙂 🙂 🙂 ...........už som aj jedno srdiečko dostala!! 😵 😵 😵 .......ráno od detí v škole 😀 😀 😀

.......krásneho valentína všetkým maminkám, detičkám, tatinkom 😵 😵 😵 .........a všetkým posielam obrovské srdiečko!!! 😵 😵 😵

jacka
14. feb 2013

ahojte-----.............

aj ja vám všetkým prajem krásneho valentína 😵 😵

jacka
14. feb 2013

@denisenko ..nevadíííí...........moj muž dostal za stopku pokutu....20e.... 😉

jacka
14. feb 2013

@utka teda je neviem...ale ja by som sa zbláznila kedy Maťulo ostal sám doma.....neviem či som inakšia....ale velmi by som sa bála......... ☹ ☹

jacka
14. feb 2013

ja už mám zas po víkende.................jáááj na nervy...... 😠 😠 😠 😠 ...........som si musela dnes vyriadiť...zajtra deťom navariť..........v pondelok zas variť...........fuj vobec tam nechcem ísť...... 😠 😠 😠 😠

leninka75
14. feb 2013

@jacka ..ach jo už zasa??!!! ☹ ☹ 😖 😖 😝 😝 ..budeme na teba myslieť nech ti to rýchlo ubehne 😉 ........

katka1819
14. feb 2013

čafte baby 😀 tak dnes všetko zaláskovanéééééé prajem 😉

jacka
14. feb 2013

@leninka75 veru už zase......... 😝 .........to tam neubehne rýchlo .......nuda jak v nemeckom filme........ 😠 sa bude čas vliecť...dúfam že aspon bude pekné počasie že vypadneme aspon na ihrisko........nech nevidím tie ksichty

katka1819
14. feb 2013

@jacka a kde to má byť nuda jak v nemeckom filme 🙂 ?

leninka75
14. feb 2013

@jacka .....keby ste aspoň slniečko mali.....inak som sa nechala tebou inšpirovať a robím moji zlatíčkam "valentínske" bábovčičky 🙂 .......robím do malých formičiek a plánujem poliať čoko alebo ružovou polevou a ozdobiť srdiečkami... 😵 😵 😵

leninka75
14. feb 2013

@katka1819 ..no čaf!!.....vyspinkaná do ružova? 😉

katka1819
14. feb 2013

@leninka75 Achooooj 😉 budem som si objednala Dormeo matrac tak taká budem za chvíľu povyspinkávaná 😀 😀 😀 ale teraz nič moc...

katka1819
14. feb 2013

@leninka75 dobrý nápad niečo upiecť také valentínske 😀

leninka75
14. feb 2013

@katka1819 ..vieš čo to budeš potom prespatá 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
14. feb 2013

@katka1819 ..moje drndule nemajú moc rady krémové koláče, skôr také sucháre ako bábovky, a pod 🙂

katka1819
14. feb 2013

@utka sa nerob že si tu neni moja 😀 😀 😀 ťa vidím

utka
14. feb 2013

Ahojte...
Aj ja vám prajem krásneho Valentína!

@jacka aj ja som sa ho bála nechať samého, ale nemala som to srdce ho ráno o šiestej budiť. Však bol sám cca 35 minút a susedovci o tom vedeli a aj on vedel všetky inštrukcie. Jasné, že som čakala ako na ihlách kedy mi Peťo dá vedieť, že už je doma a všetko je OK. Takže víkend u svokry ☹ ?
@leninka75 ty si tuším spomínala, že používaš koloidné striebro. Potrebujem poradiť. V lekárni nemajú, ale vraj keď im poviem presný názov, tak mi objednajú...

utka
14. feb 2013

@katka1819 si ma odhalila...a ja že budem tajnos agentos 😀

katka1819
14. feb 2013

@jacka tak už viem kde bude nuda jak v nemeckom filme u svokrýýýýýý 🙄 😀 snáď to nemáš ako ja, moja svokra sa vyjadrila že my keby sme boli dlhšie spolu tak jedna z nás to neprežije 😀 😠 😀

leninka75
14. feb 2013

@utka juj skúsim ti poradiť..mamina mi to kupuje u jedného akupunkturistu,ale jemu to robia v lekárni..takže mám tu fľašku a je na nej...Koloidné striebro, objem 300 ml, koncentrácia 50 ppm a dávkovanie..a vyzerá to ako voda z vodovodu.......sa divím, že o tom v lekárni nevedia...skús aj inde.....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre