Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
14. feb 2013

OK baby nem mooooožem tu vysedkávať idem niečo aj ja porobkať 😉 papa neskôr .,

leninka75
14. feb 2013

@katka1819 ..fíha ty čo máš za svokru??? 😅 😅 😅 ..koľko ste boli spolu najdlhšie tak, že ste to obe prežili v zdraví??? 🙂

jacka
14. feb 2013

@katka1819 to máš dobre.... 😀 😀 😀 😀 ....dúfam že budeš víťaz 😀 😀 😀 .................ja tej mojej nerozumiem.....a ak náhodou tak mám dve uši..... 😀

jacka
14. feb 2013

@leninka75 ja len dúfam že nebývaju spolu 😀 😀 😀

jacka
14. feb 2013

@leninka75 nejdem ja nič piecť.......zajtra budem niečo ..neviem čo.......a piekla som v pondelok.......ale inak je to fajn nápad........ja si ich vystískam ako vždy...... 😵

utka
14. feb 2013

@leninka75 no na blízku mám len túto lekáreň...ale niečo vymyslím...ďakujem...

leninka75
14. feb 2013

@jacka ....čo budeš deťom variť na víkend??

jacka
14. feb 2013

@leninka75 ....Maťko chcela aby som mu urobila guláš....kedže tam jeme v kuse len ten istý obed.....a on nie.....tak chcem mať to isté..............a ešte hádam urobím palacinky..........ale ešte niečo musím ..... 😝

leninka75
14. feb 2013

@jacka ..ty tam chodíš riadne vybalená jedlom 😉 ..aj várnice máš? 😀

utka
14. feb 2013

@leninka75 volala som do jednej lekárne, takej celkom dobrej a mávajú otvorené každý deň. Tam mi poradili, že mi nič neporadili. Vraj mi to nemôžu objednať, lebo to sťahovali z trhu. Bolo v ňom niečo škodlivé. Takže tak. asi na to kašlem. Ale ak by sa ti dalo zohnať od toho vášho dodávateľa, tak by som ti poslala peniažky na účet+poštovné a mohla by si mi ho niekedy poslať...ale ak sa nedá, nevadí, nič sa nedeje!

jacka
14. feb 2013

@leninka75 ..obed...večera...ranajky........obed....a rýchlo domov 😀 😀 .....................inak by tam umreli hladom ......ale .....má to aspon jednu výhodu.............zabalím viac.....čo nezjedia je iba moje 😀 😀 😀 😀 😉
daj foto čo pečieš? 😵 😵

jacka
14. feb 2013

@utka ......niečo mi ušlo?....ty máš doma Vikiho?:??.................je chorý? 😕 😕

jacka
14. feb 2013

http://www.aktuality.sk/clanok/222974/homeopati...

ani nevieme čo zjeme 😝 ......................

leninka75
14. feb 2013

@utka ..opýtam sa mamy a dám ti vedieť....čo si pamätám, tak ku nemu pôjdu až o dva týždne..ak by ti to stačilo......

utka
14. feb 2013

@jacka hej, je doma chorý...V pondelok bol v škole, ale v noci mal zvýšenú teplotu a kŕče v brušku, trochu ho prehnalo, ale zase soplí a kašlisko má ako...už som zúfalá, ale asi zajtra pôjde do školy...uvidím

utka
14. feb 2013

@leninka75 jasné, že stačilo. Keď som ho doteraz nemala vôbec...

leninka75
14. feb 2013

@jacka ..... 😀 😀 😀 😀 ....sa rehlím na tebe 😀 😀 😀 ...že čo nezjedia je moje 😀 😀 😀 😀 .........
....o tých homeo som veru niečo také započula už dávnejšie 😒 ..........na čo sa dá v dnešnej dobe spoľahnúť???...tuším len na to čo si vypestuješ a vyrobíš doma ........

jacka
14. feb 2013

@leninka75 a nie....kto bude jesť ten blyvajz pre prasce 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉 ..................................toto by bolo na rozvod 😀 😀
radšej ani nevedieť,že?.... 😠 😉 ..................ktovie čo sa hnus dávaju do atb.... 😅 😅

utka
14. feb 2013

@jacka dobrý článok....

leninka75
14. feb 2013

@jacka ......prvvá dávka upečená 😵 .....neviem či ich idem zdobiť..možno len posypem cukrom a idem kuknúť či mám marcipán, vykrjom srdiečka a pripichem na vrch

leninka75
14. feb 2013

..naši majú dnes v rámci vyučka tvorivé dielne..mali by robiť obrázky z farebných pieskov 🙂 ...som zvedavá čo slečinka prinesie 😉

jacka
14. feb 2013

@leninka75 ...... 😵 😵 .................určite niečo peknučké 😵
a dáš aj fotočku?.... 🙂

aninka29
14. feb 2013

@jacka takže víkendy sú u vás po starom 😝 ......ty si už určite imúnna 😉 .....to zvládneš 😉
Sabku som dnes nechala doma,do škôlky pôjde až po prázdninách 😝 ......pre Simku idem zase až niečo po štvrtej..majú ten karneval......a počas vyučovania majú valentínsku súťaž......každá trieda dostane tolko bodov,kolko červenej farby narátajú na oblečení každého žiaka 😀 ..Sima je celá červená 😀 😀 😀

jacka
14. feb 2013

@aninka29 .....veru žiadna zmena.... 😝 ...ešte je to o to horšie že tam musím nosiť jedlo.........a v mrazáku nemožem mať nič....mi to povyhadzovala...takže nesmiem zabudnuť na chleba.......
celá červená......to je ako za jeden bod alebo ako? 😀 😀 😀 😉 ............ale inak super súťaž 😵 😵 .........vy už máte teraz prázdniny?.......kam to idete?...

jacka
14. feb 2013

kuk......nikto nikde?....
von sa nedá ísť...prší a čo je vonku je že ........ 😝 😝 😝 😝 😝 ................

denisenko
14. feb 2013

.....krásneho Valentína všetkým želám.... 😉 😉 😉

jááj, dnes už nemám náladu na nič, ani na koníka..... 😔 😔 😔 vstávali sme 4.30.....akože čo je moc, je moc..... 😔 😔 😔 a u doktorky tragédia.....3/4 hodiny sa snažili nájsť žilku, z ktorej by natieklo aspon pár kvapiek.....nula bodov..neúspešne....tak možno zajtra...alebo....neviem kedy....3/4 hodinu sme ho tam traja dospelí držali, chudatko moje....je mi z toho na nič.... 😔 😔 😔

jacka
14. feb 2013

@denisenko no moje zlatinko ste ho riadne vytrápili ☹ to mu načo brali krvičku?........ ☹ .........................pekne skoro ste vstávali.,.....len čo je pravda....kedy ti potom zas zaspinkal?...................Denisko je už doma,?

denisenko
14. feb 2013

@jacka ..potrebujú krvný obraz kvoli tomu železa.... 😔 zaspal..v aute hned ako sme od doktorky odišli...a spinkal celú cestu do žiliny, potom sa neprebudil, ani ked som ho dala do kočíka a ani 1,5 hodiny v poisťovni..... 😀 😀 😀 ...Denisko...domka je, domka...už aj úlohy máme popísané.... 😉 ...idete k striguli??? aspon tak mi to nejako vychádza, čo čítam.....ale dneska mi to vobec nepáli, tak nie som si istá..... 😀 😀 😀 nepáli mi, ale rožky na panvici som spálila.... 😀 😀 😀 😀

jacka
14. feb 2013

@denisenko páli ti to dobre...aj tie rožky 😀 😀 😀 😀 ......................veru k striguni 😝 😝 ...........sa teším na nedelu večer.......v teple domova....v čistom 😀 😀 😀 .....

katka1819
14. feb 2013

@leninka75 tak by si mi neverila,keď sme ešte len spolu chodili tááák to som bola Katuška najlepšia aj ona bola v pohode aj darčeky normálne! mi kupovala...ostala som tehotná,začali sme plánovať svadbu a tam sa začala ukazovať v pravom svetle a čím sme dlhšie spolu tým je to horšie...joj baby to by bolo na román 😀 no ja len tak 1 krát za 2-3 mesiace tam chodím na hoďku 😅 bo by som nožík z vrecka vyťahovala keby to bolo častejšie...ale za to mooooj drahúšik je maminkina ritka je tam do týždňa aj 4 krát nasáčkovaný 🙄 no ona nemôže prežiť že sa Petríček oženil a má svoju rodinu,so všetkým ho otravuje...no na nervy
@denisenko by som tam tiež nožíky vyťahovala z vrecka 😒 u tej doktorky
@jacka tak moja pevné nervy u svokruše 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre