• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

12. decembra 2017 
dostala som srdééééčko od Peťka malého a od Matulka veeeeeľkú valentínsku oslintanú pusku :grinning: :grinning: :grinning: a môj ocinko ma prekvapil ružičkou ....som zvedavá čo manželík vymyslel :wink: papa
14. feb 2013 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 takže tiež svokra nič moc :frowning2:
14. feb 2013 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko chjoj,potrápili ho :frowning2: a zajtra znovu? :confused:
@jacka prázdniny má východ od pondelka :wink: ..ideme,tam kde sme boli minulý rok....sorea....poznáme to tam,páčilo sa nám tam,supeer pre deti..... :slight_smile: ...idem ja so švagrinou a štyri dzeci :grinning: ...kedže naši chlapi nebudú doma.............moj odchádza v nedelu a domkov príde až 28 apríla.....jedna pecka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
14. feb 2013 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 fúúúto riadne neskoro príde.........teda :frowning2: :frowning2: .....a chodí stále do Holandska?....

@katka1819 čože vymyslel manželík :dizzy_face: :dizzy_face:
14. feb 2013 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 dakujem.....len neviem či mám ešte nejaké nervy na nu :grinning: :grinning:
14. feb 2013 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
sme boli predsa vonku..........ja viem som šiši....ale musím.......ja čerstvý vzduch potrebujem ako sol :grinning: :grinning: :grinning: .............mokrý až po kolená.....čo iné som mohla čakať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
14. feb 2013 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jacka v Holandsku už skončil...teraz sa ide slniť do teplých krajín :sunglasses: ..a nás tu necháva samé,opustené sirôtky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry:
ja som so Sabkou vonku nebola,nenormálny vetrisko fučí....
normálne som rozmýšlala,čo je dnes za deň....som v tom,že piatok :grinning:
14. feb 2013 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 ..zajtra znovu...ale ak nebude mať dobrú náladu, tak vraj radšej až budúci týžden.... :slight_smile:

som dostala Valentínsky darček...originálny..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...tatinko mi doniesol polovičku prasiatka..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..teda, okrem višní v čokoláde a ruže.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..správny chlap..že: ulovil som ti mamuta............ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. feb 2013 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@aninka29 do teplých krajín??? :confused:
14. feb 2013 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ty máš tiež Petríčka???.... :grinning: :grinning: :grinning: ...tak ja som svetlá výnimka...čo sa týka svokry.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....si sa minule pýtala...tak my bývame nad svokrovcami.....ale ako samostatná bytová jednotka....a máme veľmi dobré vzťahy, takže je to v pohode....kedže za posledný polrok mám toho naozaj dosť a manželík musí aj pracovať, tak som naozaj veľmi rada, že je tu ona.... :wink:
14. feb 2013 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ..nervy???? to čo je???....dám do "gúúúúúgla"...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...si nejaké náhradné objednám, ak niekde zoženiem........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. feb 2013 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :slight_smile: ...dobrého chlopa máš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. feb 2013 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..ved preto som si ho vzala.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. feb 2013 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko veru do teplých....do Karibiku
14. feb 2013 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka tak manželík nesklamal ružička,srdééééčková bonboška a pusinka k tomu a že ostatné keď deti zaspia :grinning: :grinning: :grinning:
@denisenko jemine tak to máš super takýto vzťah so svokričkou :slight_smile: ja tiež takto bývam v takom veeeeeľkom trojdome,hned vedľa mám mamu a z druhej strany bráchu :wink: mamina mi super pomáha s deťmi keď treba :dizzy_face:
14. feb 2013 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko dobre si sa vydala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....ved ani ja si nesťažujem :dizzy_face:
14. feb 2013 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@aninka29 hádam že manželík je profesionálny vodič...ale to dosť nadlho chodí od Vás preč :confused:
14. feb 2013 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29
@denisenko tak aby ste vedeli aj ja som si celkom dobre vybrala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: myslím manželíka :wink:
14. feb 2013 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@katka1819 nie je vodič :slight_smile: ....on je taký "pracovníček" v strojárine :slight_smile: ...........väčšinou chodieva na 3 týždne a na pár dni domkov..ale tentokrát je to dosť daleko,letenky sú drahééééééééé..tak preto na dlhšie..a domka bude 2 týždne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. feb 2013 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
idem ja baby moje :grinning: pekný večer prajeeeeeeeeem :grinning: :grinning: :grinning: pa zajtra
14. feb 2013 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819
@aninka29 .....to je super, že sme spokojné..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@katka1819 veru, najlepšie je to, že mám vždy kam odložiť deti, ked treba.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...a ešte...ja nie som z tohto mesta, takže poznám tu minimum ľudí, tak som rada, že si príde niekto so mnou pokecať na kávu..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. feb 2013 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@aninka29 tak to ti musím ešte odpísať :wink: aj môj je strojár :grinning: tak a máme niečo spoločné :slight_smile:
14. feb 2013 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 ...fúúú..tak to majú inú zakázku..... :frowning2:
14. feb 2013 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko a odkaaaaaaaľ si moja? Však sa nemmooooožem odtiaľto dostať :grinning: :grinning: :grinning:
14. feb 2013 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 no super :grinning:
14. feb 2013 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819
@aninka29 aj moj je strojár...vyučený, tuším 2 roky aj pracoval.....a odvtedy už radšej robil všetko možné...len nie strojárinu..... :grinning: :grinning: :grinning:
14. feb 2013 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a už fakt idem ! už to vypínam ! ale ja nekecááááááám ! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: papa
14. feb 2013 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko vidíš, a môj vyučený nie je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ani sám nevie,ako sa k tomu dostal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. feb 2013 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 ja so rodená "žochárka"...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Topoľčany.....potom som pár rokov robila v žiline, spoznala svoju najväčšiu lásku.....pár rokov sa túlala po svete....a nakoniec zakotvila v Rajci... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. feb 2013 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@katka1819 dobrú nocku... :wink: :wink: :wink:
14. feb 2013 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok