• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

9. decembra 2016 
@jacka uvidíme podla detičiek...a táááák :slight_smile:
14. feb 2013 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@aninka29 ved jasné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. feb 2013 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
idem na nervy tento lekvár :angry: :angry: :angry: :angry:
14. feb 2013 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
pomalý je ten koňoš..idem sa ja zvaliť :slight_smile: ..dobrúúú nocku :wink:
14. feb 2013 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@aninka29 dobrú :slight_smile: :slight_smile:
14. feb 2013 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ale ste toho popísali...ja tiež nebudem mať romantiku. Po amnio nemôžem min. týždeň nič...
Ja som dostala od Vikiho obrázok a od tatinka bonboniéru Mon cheri a naušničky.
Dobrú noc.
14. feb 2013 o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
ahojte :slight_smile:
@jacka @utka si tú romantiku vynahradíte potom :slight_smile:
15. feb 2013 o 06:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
ahojte.......

@aninka29 kde myslíš :dizzy_face: :dizzy_face: ..................teba čím prekvapil :slight_smile: :slight_smile:
15. feb 2013 o 07:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
dobré ráno..........
15. feb 2013 o 07:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ja som od drahého dostala bonbonieru,šladkú pušu..a potom romantiku :grinning: .......a v sobotu vraj pôjdeme na romantickú večeru :dizzy_face: ale aj s deťmi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......
15. feb 2013 o 08:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
dnes mi je nejak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: ......škriabe ma v krku,bolí ma celý človek...hlava neskutočne :rolling_eyes:
idem poriešiť Sabku a odskočíme si na kafé
15. feb 2013 o 08:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 to si aký koláčik robila?
15. feb 2013 o 08:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aninka29 tak to si neviem predstaviť romaticku večeru z deťmi :grinning: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: .........ale aspon budete spolu :dizzy_face: :dizzy_face:
15. feb 2013 o 08:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jacka inak to nejde :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2013 o 08:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@aninka29 žeby na teba niečo hnusné liezlo? :frowning2: :frowning2: ..............jáj Sabka je doma..... :dizzy_face:
15. feb 2013 o 08:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aninka29 ved nevadí......... :grinning: :grinning: :grinning: ................ved aj detičky lubite :slight_smile: :dizzy_face:
15. feb 2013 o 08:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jacka už som si tak nejak zvykla,že tie naše prísavky sú stále s nami :wink: :slight_smile:
15. feb 2013 o 08:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@aninka29 ved už by nám aj chýbali....že :grinning: :grinning:
15. feb 2013 o 08:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 ty čo taká stručná :confused: :slight_smile:
pekné foto si dala :dizzy_face: :dizzy_face:
15. feb 2013 o 08:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
ahojte :wink:
15. feb 2013 o 09:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@letty86 aha dalšia stručná :dizzy_face: :slight_smile:
15. feb 2013 o 09:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ste sa taaak rozpísali, že neviem, čoho sa chytiť ...a tých 5 strán čítať :confused: :grinning: :grinning:

my sme mali včera pekný den, matulko bol doobedu s babkou a my sme sli na kávičku a nákupy...takze som si pár valentíniek vybrala :grinning: :grinning: :grinning:
a prisli včera rusiiiiii :grinning: :grinning: :grinning: moj muž povedal, že také načasovanie sa moze len mne stat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vzdy zvyknú príst o 1 či 2 dni skor, alebo neskor.....už dávno sa nestalo, že presne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dnes som bola odniesť matkovu prihlásku do skolky :confused:
15. feb 2013 o 09:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@letty86 ....juj takže už aj Maťko bude školkár.......pekne to letí.... :frowning2: :frowning2: aký máš s toho pocit?........

no vidíš mne prišli rusi o 6 dní skor....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...zachvílu ich budem dostávať každých 20 dní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............................veru dobre načasované.......ale ved valentína si možete urobiť hocikedy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............................Vikuška ako v škole?.... :slight_smile:
15. feb 2013 o 09:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka .,...to bolo obyčajné bábovkové cesto v malých formičkách, ale všetkým chutilo...už dávno sme nemali bábovku tak preto :grinning: :grinning:
15. feb 2013 o 09:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@aninka29 ...tie hnusné choroby :frowning2: ..už to chce jar a slniečko a teplo nech to ide všetko do kelu.....do akého hotela to idete?....teda vlastne skôr do akej oblasti...
15. feb 2013 o 09:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@letty86 ...juj, že prihlášku do škôlky :frowning2: ..až mi zimomriavky nabehli...ja to odkladámna poslednú chvíľu..nechcééééém :cry: :cry: :cry:
15. feb 2013 o 09:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka taký čudný :cry: on je taký mojkoško moj :dizzy_face: :dizzy_face:
Vikinka fajn, už dovstáva jednotky na tretiu starnu v ziackej knižke :grinning: v triede vedie, tak sa tesí a mali hviezdoslavov kubín a postúpila :sweat_smile:

a zabudla by som...od marca moze ist do družiny...tak odrátava dni
15. feb 2013 o 09:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@jacka ..ako si na tom s varením?
15. feb 2013 o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 to som povodne aj ja chcela ...... :grinning: :grinning: :grinning: ...........ale bolo to fajné aj z bublaniny :grinning: :grinning: :wink: .......................
fakt ved už aj vy pojdete do školky..............hrozne to uletelo....... :cry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ............................asi ma s toho času chytí depka...... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. feb 2013 o 09:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@leninka75 neviem, ako u vás, ale u nás je vela detičiek a málo miesta :pensive: ....a hlavne musí prijat tie staršie, až potom tie menšie...takže ešte ani nevie, kolko detí prijme a nič neslubuje :confounded: že prijme
15. feb 2013 o 09:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok