• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
@leninka75 hotovo.............už tu pol hodku čakám na bábovku :dizzy_face:
15. feb 2013 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 další mamičkin :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........vitaj v klube :slight_smile: :slight_smile:
šikovná ......Vikuška.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...............tak sa teší......do družiny.........čo tam budu robiť?
15. feb 2013 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ..niekto ju šlohol cestou :angry: :grinning:
15. feb 2013 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ked je vonku dobré počasie, chodia von, ak dnu, tak niečo robia, dúúfam :grinning:
15. feb 2013 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nám tu padá sneh zo strechy.......strašný zvuk.....si neviem predstaviť ako hučí lavína..................brrrr
15. feb 2013 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86..aj u nás je to tak so škôlkou..ja dúfam, že mi ju nevezmú a svokra bude nútená sa mi o ňu postarať :grinning: :grinning: :grinning: ...som hnusná, ale inak to s tou mojou svokrou nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. feb 2013 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@leninka75 .......asi aninka :grinning: :grinning: :wink: ....................len či si dobre mierila :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2013 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ved uvidíš čo vás čaká........................Maťko bude mať školku niekdy blízko školy?
15. feb 2013 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ha dalšia čo lubi svokru :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: .............................a ked ti ju nevezmu ona vie čo ju čaká?......tak ju tam nedaj a rovno jej povedz čo a ako..................................prečo ju tam vlastne nechceš dať?....
15. feb 2013 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 a lolka moze svokru? :grinning:
15. feb 2013 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka máme to blízko, skolku pod oknom a skolu 5 minút
15. feb 2013 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 zatial je malá.....to musí :grinning: :grinning: :grinning: .....................................................ale nič v zlom leni :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink:
15. feb 2013 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 dáš ho tam na celý den?..........ty pojdeš na úrad?......lebo možeš byť na predlženej neplatenej D........
15. feb 2013 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja neviem, čím som zasluzila takú dobrú svokru :confused: ...alebo som ja taká ideálna nevesta? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2013 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@letty86 bud rada ...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .................................ked je dobrá ona tak si aj ty.... ideálna....nie :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2013 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka :wink:
v rámci zachovania duševnej rovnováhy by som chcela ist do páce, do kolektívu :wink: no uvidíme, ja som sa rozhodla myslieť v tomto smere pozitívne...čo iné ostáva :grinning: :wink:
15. feb 2013 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
čafce baby :grinning:
15. feb 2013 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
dnes som bola kuknúť u doktorka a vraj tá slabosť čo cítim je anémia tak mám nejakééé vitamínos papkať :slight_smile:
15. feb 2013 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................duševná rovnováha........... :grinning: :grinning: :grinning: ............tak ja som už pod latkou :grinning: :grinning: :grinning: .....................................treba myslieť.....prospieva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......................
15. feb 2013 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..zdá sa mi taká maličká na škôlku :frowning2: ..a keďže je novembrová, tak bude chodiť dlho do škôlky, nech si ešte užije doma :wink: ........a keď som videla ako u nás učky jednajú s detičkami, ktoré sú v škôlke nové a plačkajú, tak mi až zle prišlo...tie malé chúďatká sú ponechané samy na seba a učky mykajú plecom, že no a však sú nové tak nech si poplačú :angry: :angry: :angry: :angry: .......ja by som ich normálne, že zbila do krvi :angry: :angry: :angry: :angry:
15. feb 2013 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 že kuknúť u dr........... :grinning: :grinning: .............
15. feb 2013 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ..jasnačka svokra s Lolkou si rozumejú..len svokra nie je materský typ....ona nám lolku postráži, ale vždy len chvíľku 2-3 hoďky max....sa divím, že vôbec mala dve deti :angry:
15. feb 2013 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 bic to treba :rolling_eyes: myslím tie učky
15. feb 2013 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 ..aj ti bral krv?.....či to len kukol a vysypal diagnózu z rukáva? :sweat_smile: ..inak si tak vtipne opýsala svoj vzťah o svokrou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2013 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 moj svokra ešte nikdy moje deti nestrážila :rolling_eyes: a ani by som jej ich nedala :grinning:
15. feb 2013 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 ..vieš aká som bola zúrivá??!!!..a keď som si pomyslela, že toto budú robiť s mojou :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: :confounded: :confounded: :cry: :cry:
15. feb 2013 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...........aj moj Peťulo je septembrový........bude dllho.....ale vlastne aj Matko bol o rok dlhšie v školke...............................fuuuj učky mi ani nespomínaj............mali by zmeniť zamestnanie :angry: :angry: :angry: :angry: .................vystresovať dieťa a zhnusiť mu školku :angry: :angry: :angry: ..........................ved ked máš možnosť tak ju nechaj......ale zas na druhej strane možno sa jej tam bude páčiť....:wink:
15. feb 2013 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 ..to fakt??....ani si ich nikdy nepýtala?.....ozaj a taká rypácka otázočka nevadí ti, že drahý tak často chodí ku mamičke??? :pensive: :zipper_mouth:
15. feb 2013 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 ani moja....ani nikdy s nimi nebola vonku................ani si ich nevšimne...............a furt chce aby sme tam liezli :angry: :angry: :angry: .......ale tiež by som ich nikdy nenechala ...... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. feb 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 to fakt :pensive: :angry: ja som bola s učitelkami spokojná a ten prvý rok boli super tie učitelky, hlavne jedna :dizzy_face: vikus mala kazdý rok nové učky, tak už 6 poznám....teraz majú akurát tie učky predskolákov, ktoré poznam len z videnia :confounded: ...ja by som bola taaak rada, keby mal tie učitelky, ktoré vikuska v prvý rok :pensive: ale neviem, či to je raálne...skor nie...
15. feb 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok