Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
15. feb 2013

@utka aj ja si pamätám tú zvadu 😒
@leninka75 nadopovala som sa......aj teraflu popíjam...........ale zatial žiadna úľava..v hlave mi treští 😝 ...a to mám ísť na nákup..už teraz ma hlava bolí, čo všetko mi treba pre muža a pre nás na výlet 😝
@leninka75 a počuj moja.... cez čo si objednala tú pieskovú sadu?

aninka29
15. feb 2013

Sabka škrečí aj za dvoch 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ................

leninka75
15. feb 2013

@aninka29 ..si pekne píšeš sama sebe 😀 😀 😀 ........aj mne sa to už stalo 😀 😀

leninka75
15. feb 2013

@aninka29 ..neboj určite sa ti trošku uľaví.......kedy ti muž odchádza?.....pozriem ti link....

aninka29
15. feb 2013

@leninka75 dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 ...nech sa aj my trošku kreativujeme 😀
muž odchádza v nedelu

leninka75
15. feb 2013

@aninka29 ..tuto http://www.colorsand.sk/...potom klikni na výtvarnú techniku....nájdeš tam tie vecičky samostatne alebo aj ako základnú sadu........za málo!! 😉

aninka29
15. feb 2013

@leninka75 daaaakujem,super 🙂 🙂 ...hned idem objednať....... 🙂 ..ale ja iba tú sadu za 9 eur 😉 ...nech vyskúšame,či nám to pôjde 😉

leninka75
15. feb 2013

@aninka29 ..hej my sme si tú 🙂 ..s tým, že si možno doobjednáme doštičky, lebo toho piesku je tam dosť ...

aninka29
15. feb 2013

@leninka75 študujem to 😀

jacka
15. feb 2013

takže ja len kuk 😀 😀

aninka29
15. feb 2013

utekám pre Simu,muž nestíha 😝 ..dosť skoro mi to oznámil..vrrrrrrrrrrrrrrrrr

utka
15. feb 2013

@leninka75 teraz cez zimu chodíme tak raz za mesiac k našim, raz za mesiac do ZV. Keď je teplo, tak chodíme často, lebo u našich je veľká vinica a tam pomáhame a u svokrovcov sú zase včely a s tými je veľa roboty. A hlavne obidvoji bývajú v rodinných domoch, takže roboty je tam vždy.

utka
15. feb 2013

@leninka75 ja sa cítim dobre. Dnes som už aj riadne vysávala a zmývala podlahu, ale ináč nerobím nič. Však sa mám šetriť... 😀
Viki je už trochu lepšie...snáď cez víkend doliečime.

leninka75
15. feb 2013

@jacka ..kukučka 🙂 ......drž sa cez víkend nech ti to rýchlo ubehne 😉

..pá dievčence, pekný víkend!!!

utka
15. feb 2013

@jacka drž sa! Pevné nervy!
@leninka75 pekný víkend...

jacka
15. feb 2013

@leninka75
@utka dakujem........dievčatá........neviem či aj mne nepadol meteorit na hlavu ale nejaká som oblbnutá 😝 😀 😀 ............................

pojdeme ešte trochu von.....vykúpať sa..... 😝

utka
15. feb 2013

@jacka a kedy odchádzate? Zajtra?

aninka29
15. feb 2013

pa paaa dievčence..užite si víkendík 😵
@jacka ty si ho podla možností spríjemní 😉

letty86
15. feb 2013

krásny víkend, dievčatá 😉
@jacka nechci vedeiť, aký mokrý prisiel celý mokrý 😠 ani jednu mláku nevynechal...vikinka už isla k babke, tak bačujeme s matkom a čakáme na tatíka

jacka
15. feb 2013

@utka zajtra.....čím neskor tým lepšie.....a domov čím skor tým lepšie 😉
@aninka29 dakujem.....dúfam že bude aspon 😎 😎 aby som na nich nemusela kuk.....................tebe ako hlava....prešla?....vy to kedy idete ?

@letty86 aj my sme prišli......až po slipy mokrý.....ale neboli v kalužiach som ich vyhnala do záhrady......tam je sneh...lepšie zlo........gulali gule do potoka.... 😀 😀 zábava keby neboli také ťažké 😠 😉 😉 ..........tatik kedy príde?...Vikuš tam chodí každý víkend?

jacka
15. feb 2013

@denisenko a mám ťa....ako prváááá 😀 😀 😵

jacka
15. feb 2013

idem ich povyberať z vane......som musela ich trochu zohriať....nohy im už odpadávali 😀 😀 😉

letty86
15. feb 2013

@jacka som ináč skomolila tú vetu 😀 ale zvládla si to 😉 nám sa všade topi sneh, tak je kopu vody 😖 dúfam, že nebude z toho choručký..........tatík príde okolo 7mej...vikinka chodí skoro kazdý víkend

aninka29
15. feb 2013

@jacka je mi horšie ako bolo 😀 🙄 ................aj som chcela ísť niekam s deťmi ,ale nevlááááááááááádzem 😝 ..a tato zase niekam zmizol.....ten má vrtuľu v zadku,alebo čo 😠
pádime v pondelok...bude tam aj net,tak ak bude kuuuštik času tak vás skontrolujem 🙂 ..aby som toho zase moc nevymeškala 🙂

jacka
15. feb 2013

@letty86 to dosť neskoro príde..........Maťko kedy chodí spávať?.................ale nebude.........moji chodia pravidelne taký mokrý že žmýkam ponožky.......šupnem ich bude do vane alebo len nohy do lavora.......alebo len teplé ponožky a deka a tv....a je to 😵

denisenko
15. feb 2013

ahojte

🙂

jacka
15. feb 2013

@aninka29 veru skontroluj......treba nás.... 😀 😀 ........................to pojdeš aj ked budeš chorá????......máš aj teplotu?

aninka29
15. feb 2013

@denisenko ty kým všetko odklikáš,ja už aj spať budem 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
15. feb 2013

@denisenko že aká stručná aj ty dnes.,.....čo to s vami je??? 😅 😀 😀

denisenko
15. feb 2013

@jacka ...šikovná si.... 😅 😅 😅 😅 ...vás kým človek dočíta..... 😀 😀 😀 ale aj tak by som sa moc nempohla pripojiť...ani dieťa do školky, svokra sa vymyká z "normálu".....takže aspon...že vás pozdravím.... 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre