• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

22. mája 2017 
@utka aj ja si pamätám tú zvadu :unamused:
@leninka75 nadopovala som sa......aj teraflu popíjam...........ale zatial žiadna úľava..v hlave mi treští :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a to mám ísť na nákup..už teraz ma hlava bolí, čo všetko mi treba pre muža a pre nás na výlet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@leninka75 a počuj moja.... cez čo si objednala tú pieskovú sadu?
15. feb 2013 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Sabka škrečí aj za dvoch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................
15. feb 2013 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@aninka29 ..si pekne píšeš sama sebe :grinning: :grinning: :grinning: ........aj mne sa to už stalo :grinning: :grinning:
15. feb 2013 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 ..neboj určite sa ti trošku uľaví.......kedy ti muž odchádza?.....pozriem ti link....
15. feb 2013 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeem :dizzy_face: ...nech sa aj my trošku kreativujeme :grinning:
muž odchádza v nedelu
15. feb 2013 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 ..tuto http://www.colorsand.sk/...potom klikni na výtvarnú techniku....nájdeš tam tie vecičky samostatne alebo aj ako základnú sadu........za málo!! :wink:
15. feb 2013 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 daaaakujem,super :slight_smile: :slight_smile: ...hned idem objednať....... :slight_smile: ..ale ja iba tú sadu za 9 eur :wink: ...nech vyskúšame,či nám to pôjde :wink:
15. feb 2013 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 ..hej my sme si tú :slight_smile: ..s tým, že si možno doobjednáme doštičky, lebo toho piesku je tam dosť ...
15. feb 2013 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 študujem to :grinning:
15. feb 2013 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže ja len kuk :grinning: :grinning:
15. feb 2013 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
utekám pre Simu,muž nestíha :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..dosť skoro mi to oznámil..vrrrrrrrrrrrrrrrrr
15. feb 2013 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 teraz cez zimu chodíme tak raz za mesiac k našim, raz za mesiac do ZV. Keď je teplo, tak chodíme často, lebo u našich je veľká vinica a tam pomáhame a u svokrovcov sú zase včely a s tými je veľa roboty. A hlavne obidvoji bývajú v rodinných domoch, takže roboty je tam vždy.
15. feb 2013 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ja sa cítim dobre. Dnes som už aj riadne vysávala a zmývala podlahu, ale ináč nerobím nič. Však sa mám šetriť... :grinning:
Viki je už trochu lepšie...snáď cez víkend doliečime.
15. feb 2013 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ..kukučka :slight_smile: ......drž sa cez víkend nech ti to rýchlo ubehne :wink:

..pá dievčence, pekný víkend!!!
15. feb 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka drž sa! Pevné nervy!
@leninka75 pekný víkend...
15. feb 2013 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75
@utka dakujem........dievčatá........neviem či aj mne nepadol meteorit na hlavu ale nejaká som oblbnutá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ............................

pojdeme ešte trochu von.....vykúpať sa..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. feb 2013 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka a kedy odchádzate? Zajtra?
15. feb 2013 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa paaa dievčence..užite si víkendík :dizzy_face:
@jacka ty si ho podla možností spríjemní :wink:
15. feb 2013 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
krásny víkend, dievčatá :wink:
@jacka nechci vedeiť, aký mokrý prisiel celý mokrý :angry: ani jednu mláku nevynechal...vikinka už isla k babke, tak bačujeme s matkom a čakáme na tatíka
15. feb 2013 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka zajtra.....čím neskor tým lepšie.....a domov čím skor tým lepšie :wink:
@aninka29 dakujem.....dúfam že bude aspon :sunglasses: :sunglasses: aby som na nich nemusela kuk.....................tebe ako hlava....prešla?....vy to kedy idete ?

@letty86 aj my sme prišli......až po slipy mokrý.....ale neboli v kalužiach som ich vyhnala do záhrady......tam je sneh...lepšie zlo........gulali gule do potoka.... :grinning: :grinning: zábava keby neboli také ťažké :angry: :wink: :wink: ..........tatik kedy príde?...Vikuš tam chodí každý víkend?
15. feb 2013 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko a mám ťa....ako prváááá :grinning: :grinning: :dizzy_face:
15. feb 2013 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
idem ich povyberať z vane......som musela ich trochu zohriať....nohy im už odpadávali :grinning: :grinning: :wink:
15. feb 2013 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka som ináč skomolila tú vetu :grinning: ale zvládla si to :wink: nám sa všade topi sneh, tak je kopu vody :confounded: dúfam, že nebude z toho choručký..........tatík príde okolo 7mej...vikinka chodí skoro kazdý víkend
15. feb 2013 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka je mi horšie ako bolo :grinning: :rolling_eyes: ................aj som chcela ísť niekam s deťmi ,ale nevlááááááááááádzem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..a tato zase niekam zmizol.....ten má vrtuľu v zadku,alebo čo :angry:
pádime v pondelok...bude tam aj net,tak ak bude kuuuštik času tak vás skontrolujem :slight_smile: ..aby som toho zase moc nevymeškala :slight_smile:
15. feb 2013 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 to dosť neskoro príde..........Maťko kedy chodí spávať?.................ale nebude.........moji chodia pravidelne taký mokrý že žmýkam ponožky.......šupnem ich bude do vane alebo len nohy do lavora.......alebo len teplé ponožky a deka a tv....a je to :dizzy_face:
15. feb 2013 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte

:slight_smile:
15. feb 2013 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@aninka29 veru skontroluj......treba nás.... :grinning: :grinning: ........................to pojdeš aj ked budeš chorá????......máš aj teplotu?
15. feb 2013 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ty kým všetko odklikáš,ja už aj spať budem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2013 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko že aká stručná aj ty dnes.,.....čo to s vami je??? :sweat_smile: :grinning: :grinning:
15. feb 2013 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...šikovná si.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...vás kým človek dočíta..... :grinning: :grinning: :grinning: ale aj tak by som sa moc nempohla pripojiť...ani dieťa do školky, svokra sa vymyká z "normálu".....takže aspon...že vás pozdravím.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2013 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok