• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. februára 2017 
@aninka29 má čo robiť...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ale už je tu.......pani :dizzy_face: :dizzy_face:
15. feb 2013 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka teplotu nemám našťastie :slight_smile: ....ja dúfam,že do pondelka sa dám ako tak dokopy..to by som deťom nemohla urobiť...........nevedia sa dočkať..hlavne na tú cestu vlakom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2013 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka do 8mej už spinká :wink: ...mal ich ako ľad...ale tá radosť, keď sa tam capol :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@aninka29 len sa pekne vylieč, nech si výletik užiješ.....my ideme v stredu k svokre....ja sa už taaaak teším :dizzy_face: :grinning: ...znie to čudne, ale teším :dizzy_face:
15. feb 2013 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 jáááj, moja....ja rýchlo čítam.....sa chystáš spinkať so sliepkami???? :confused: :confused: :confused: :confused:
15. feb 2013 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko neboj aj to bude....že pojde do školky....sa ani nenazdáš :frowning2: :wink: .................no bud rada že máš taku svokru.......ja budem tiež taká a ešte lepšia :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink:
15. feb 2013 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka že "pani".... :angry: :angry: :angry: :angry: no čo som ti urobila???? :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2013 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka no vidíš, keby si mala babu, beriem ťa za svatku.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2013 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ved aninka keby bol chlap tak umiera :grinning: :grinning: .....chvalabohu nie je :slight_smile:
15. feb 2013 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 si jedna z mála :wink: :grinning:
@denisenko si čítala medzi riadkami,že :grinning: :wink:
15. feb 2013 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
som išla o polnoci spať.....ráno Simčo budíček ako vždy....tak sa celý den len motám po dome.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ani som net nezapla, lebo to by som už ani nenavarila..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2013 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
15. feb 2013 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 jasné...aj riadky , aj medzi..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2013 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...že umiera..... :grinning: :grinning: :grinning: tak to ja už by som musela mať dneska závet napísaný, aj notárom overené podpisy...tak akútne ma hlava bolela.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2013 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: len potom tá tvoja interpretácia prečítaného sa môže líšiť od skutočnosti :grinning:
15. feb 2013 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka a ty si náhodou nemala vobec nič robiť??? :confused: :confused: :confused:
15. feb 2013 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nebooooj..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2013 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 však nevadí...ako tak je deni v obraze :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2013 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko nič moja..... :dizzy_face: :dizzy_face: ved ja v dobrom....?:..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. feb 2013 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko
@aninka29 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na deni je spoľah
15. feb 2013 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
15. feb 2013 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
inak, mamky...dneska som bola pre Deniska v škole...že prídem do triedy, lebo sa platia nejaké pracovné zošity už pre druhý ročník...a tam nejako málo setí...tak na drzovku som sa spýtala učiteľky, že kde sú ostatné......tak dneska jej chýbalo 7 detí a 3 boli na tom v triede horšie ako zle....vraj čaká, že v pondelok príde do triedy a žiakov tam nebude.... :pensive: :pensive: :pensive: sa mám na čo tešiť...a ja som sa dnes ráno čudovala, čo Niskovi zas začalo tiecť z nosa..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
@denisenko u nás je to taky tak :unamused: ale Simka sa našťastie drží.......a u vás sú kedy jarné prázdniny?
15. feb 2013 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko no pekne.....tak už aj u vás zúri choroba........jáj pošli to niekde na severný pol.....nech to ku nám nedojde :wink:
15. feb 2013 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko vikuska mi tiež pokaslieva......od včera jej dávam stodal...ešte tento zázrak nemám už aj tak v preplnenej lekárničke, tak vyskúšame
15. feb 2013 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko a spísala si si závet na horšie časy.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
15. feb 2013 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
doprala práčka..idem vešať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. feb 2013 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 celkom jasne som v obraze....Laurika s Maťkom sa chystajú do školky, tvoj manža neurobil fotky a v nedeľu ide na dovču, vy na prázdniny, coldrex nezabral, Maťko s Peťkom sa ako vždy vykúpali v snehu, Viki postupuje na Hviezdoslavov kubín, Zuzi miesto oddychovania upratovala, Maťke s Jankou prišli rusi a všetky svokry stoja za prd...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...stačí....????
15. feb 2013 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@aninka29 prázdniny máme o týžden...spolu sop sestrinými deckami....tak sa chystáme k našim...maminka je doma už 3/4 roka na PN, tak jej ideme píliť nervy...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2013 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobrááááá...budeš dvorný rešeršista...ale moment, moju svokru k prdom nezaradujeme...tá má výnimku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2013 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok