Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
28. jún 2009

...a čo robil drobček, že si oškrel nôžku???

denisenko
28. jún 2009

to vieš, musí chodiť po vyvýšených obrub níkoch a aj ked som ho držala, spadol a oškrel sa. ale 2 dni predtým sa ponáhlal dolu kopcom, lebo on naozaj nevie chodiť pomaly a rozbil si kolienko 😢 😢 😢 ja už to ani neprelepujem, nemámkde 🙄 stále ma tie nožičky modrinové a dobité, ale stále tvrdí že to nič nie je , to sa zahojí a ani raz neplakal. skor bude plakať mama ako on, taký malý hrdina 😀 😀

jacka
28. jún 2009

teda..vy kecalky dve 😉

deniseko držím palce..potom daj vediet..ja by som revala týžden vopred a mesiac potom 😝 ..ale raz to pride aj na nás ☹

anin...no kam to ideš...si sa nepochválila 😅

jacka
28. jún 2009

idem do hajan...ráno bude zas budíček o 6h... 😝

dobru noc.... 😔

denisenko
28. jún 2009

jacka, ja asi nebudem zajtra revať, ale hned vedla skolky je také super detské ihrisko tak si tam sadnem a budem čakať, či nezavolaju že je mu smutno.... alebo radšej nie, asi by bolo smutno mne, ked jemu tam bude fajn. sebecká mama som ja 😖 😖

aninka29
28. jún 2009

aj my už spíme 🙂 🙂 🙂
jacka kde je tá búrka?????????prosím,lebo umrem 😝 😝 😝

ahoj deni 🙂 ..........nooooo dlho si nebola....máš veľké AAAAAAAAAAAAAAAA 😉 ...............zajtra držíme všetky pršteky 😵 ........Denisenko to iste zvládne 🙂 😵

utka zajtra mám prvú jazdu 😉 konečne........neviem ako dlho to bude trvať,a potom ešte chcem pochodiť po meste,teda ak nebude horúco 😉

jacka
28. jún 2009

super denisenko....dobre si to vymyslela... 😉

aninka29
28. jún 2009

mamky idem 🙂 chcem kukať erotiku 😀 😀 😀

dobrú nocku 😉 a zajtra sa please vyhýbajte veľkým oblúkom Košiciam 😀 😀

denisenko
28. jún 2009

ja viem , na vymýšlanie na to sme! 😀
aninka, robíš autoškolu s bruškom? tak to potom klobuk dole, no vážne! obdivujem každu babu ktorá sa do šoferovania rozumie.... možno, jedného dna.... tak asi v 5O-tke, ešte mám čas 😀 😀 😀 sa pustím do toho, ked dieta vyrastie 😀 😀 😀

utka
28. jún 2009

aninka, dobrú nôcku a neboj, bude to supeeer...ty si šikovná. A vôbec by som sa nebála chodiť po KE 😉

denisenko
28. jún 2009

aj ja jedným očkom poškulujem po erotike, staré filmy su na nezaplatenie a satelit super vec! ešte že do košíc to mám naozaj daleko, ale verím že všetci prežijú 😀 😀 😀 😀 mamičky su schopné!!!!!a zvládnu všetko, ja som automechanik 😀 😀 tak dobru noc aj tebe, ani

bubba
28. jún 2009

ahojte lasky 😵

utka
28. jún 2009

Ahoooj bubbka 😉. Ty aj žiješ? O chvíľu som tu. idem do vane...

denisenko
28. jún 2009

ja sa už s vami lučím, nejako ma ta erotika chytila..... 😀 😀 😀 😀 zajtra poviem ako sme to všetko zvládli, pekné sníčky a dufam, že sa už konečne vyspím aj ja 😅 iba ak by som kocura vyhodila na vohlady a to nehrozí, však nechceme nejaké bacily domov doniesť. tak až potom... 😝 pá

utka
28. jún 2009

denisenko, dobrú noc 😉

denisenko
28. jún 2009

dobru, bábiky

utka
28. jún 2009

bubba, kde si zdrhla???

utka
28. jún 2009

Tak dobrú nôcku 😉

jacka
29. jún 2009

dobré ránko.... 😉

leni ahoj....aký ste mali víkendík 🙂

leninka75
29. jún 2009

Ránečko!!!.......ahoj jacka!! 🙂 .............víkend bol super!!!.......V piatok v lešnej som myslela, že mi dieťa niekto vymenil!!!!!!!!.........Taká bola dobrá, žiadna scéna.......a dokonca sme si kávu v kľude vypili lebo v tej reštike čo sme boli bolo aj také 4-ročné české dievčatko, to nám lilku hneď uchmatlo a behali tam a lietali, obzerali vtáky v klietkach, no pohodička!! 🙂 ..........v sobotu sme sa prežierali u našich, oslavovalis a narodky a meniny, takže grilovačka, guľášik, ešte v nedeľu som to cítila až kdesi v krku!!! 😝 😝 😝 ..........a včera ma išlo poraziť z toho počasia!! 😠 .........od rána do skoro druhej pršalo a potom bol neskutočný hic a večer zasa lejak!!! 😖 ...........a ty jacka, ako???? 😉

leninka75
29. jún 2009

no teda ste sa činili!!!!..........čo má dnes aninka, že príde až večer???
ivell, posielam gratulácie!!! 🙂
deni, držte sa!!! 😉

leninka75
29. jún 2009

kde ste?????? 😕

leninka75
29. jún 2009

ma neštvite lebo začnem čosi robiť!!! 😀 😀 😀

utka
29. jún 2009

leninka, ahojkyyyyy

utka
29. jún 2009

A aj všetky júlovky ahojteee!!!
leni, tak ste mali super víkned. no aj u nás pršalo, ale dnes je 😎 , tak dúfam, že to vydržíííí

utka
29. jún 2009

ivella už ide dnes domov z pôrodnice 😉. Dúfam, že sa ozve 🙂

leninka75
29. jún 2009

ahoj utka!!!........práve som teba potrebovala, čítaš myšlienky!!! 🙂 ........chcem sa opýtať, ako sa ti darí s delenou a ešte kde patrí v delenej melón????........to som nikdy nevedela či do ovocka či do zeleniny?? 😨

utka
29. jún 2009

No s delenou sa mi darí 😉. Dúfam, že nepoľavým. Melón by mal byť samostatný, vraj ako mlieko... Ke´d ješ melón, nemala by si nič iné. Ale ja ho jem ako ovocie 😀

utka
29. jún 2009

Dúfam, že som ti paradila...
Idem zobudiť detičky a zavolať mužíčkovi, lebo má ddnes narodeninky 😉.

leninka75
29. jún 2009

Díkes utka!!!........ale počkaj, počkaj mlieko samostatné??? 😕 ........nepatrí do živočíšnej skupiny???.......ja sa riadim delenou kde sú potraviny rozdelené do živočíšnej, rastlinnej, ovocnej a zeleninovej skupiny.....už si niečo schudla??................ mužíčkovi všetko naj, naj!!! 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre