Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
15. feb 2013

@katka1819 len aby 😀 😀 😀 ....................moji už dávno odfukuju aj som zabudla že ich mám 😀 😀 😀

jacka
15. feb 2013

už tu fakt nie som 😀 😀

katka1819
15. feb 2013

@jacka ani ja 😀 😀 😀

utka
15. feb 2013

Tak dobrúúúúú...

denisenko
15. feb 2013

@jacka a ja som hladala, že kde nám zmizli kúžele z cvičiska....už viem.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
15. feb 2013

@jacka
@utka
@katka1819 ved ešte ostante.... 😉

jacka
15. feb 2013

@denisenko no vidíš.... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
15. feb 2013

@utka aj tebe dobrú------

jacka
15. feb 2013

@denisenko ja som tu a ty si kde???

denisenko
15. feb 2013

@jacka ..túúúúúúú......robila som operáciu.... 😀 😀 😀 ale nie, len som prehadzovala fotky z formátu PNG do formátu JPG...chápeš.... 😉

jacka
15. feb 2013

@denisenko strašne je kráásny.... 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
15. feb 2013

@denisenko chápem chápem 🙂

denisenko
15. feb 2013

@jacka ...potvorka je to.... 🙂 🙂 🙂 ...to sú fotky, čo mi robieva mamina na skype...tak kvalita nič moc..

jacka
15. feb 2013

@denisenko kašlať na kvalitu........je tam vidno čo treba..... 😵 😵 😵 .......juj krásny ste 🙂 🙂

denisenko
15. feb 2013

@jacka ...no ja sa vždy smejem, že aké momentky.... 😀 😀 😀 😀 .....už spinkáte? nepozeráte Dinosaurov???

jacka
15. feb 2013

@denisenko akých dinosaurov?..................spinkaju.... 😵 😵 😵 .......

jacka
15. feb 2013

@denisenko pekné fotky.... 🙂 ........Simonko je tam spokojný

denisenko
15. feb 2013

@jacka na CT2 je putovanie s dinosaurmi....Denisko je do "dinošov" celý paf.... 😀 ale tiež spí....aj zajtra to opakujú..podvečer... 🙂 ....spokojný....on je zvyknutý od narodenia skypeovať s babkou...ešte ju len zbadá a už sa rehlí..... 😀 😀 😀

jacka
15. feb 2013

@denisenko akých dinov.....?.....Maťko by si rád kuk...ale už spinká 🙂

denisenko
15. feb 2013

@jacka tak zajtra to opakujú o 16.55 , len neviem, je to na CT2.....

jacka
15. feb 2013

@denisenko super že to opakujú..........do kelu ved zajtra nebude vidieť....... ☹ nie sme medzi ludmi ☹ ☹ ☹ ........................čo potom robí ked ju vidí na živo? 🙂

denisenko
15. feb 2013

@jacka ...je zaťažený na okuliare...moja mamina a svokor...to sú jeho ľudia...... 😀 😀 😀

jacka
15. feb 2013

@denisenko muž kúpil samolepky s dinosaurami.....boli všade........ 😀 😀 😀................aj knihu v školke sme museli kúpiť....😀

denisenko
15. feb 2013

@jacka ...aj na vypínačoch???...my tam máme vláčika tomáša...... 😀 😀 😀 😀

jacka
15. feb 2013

@denisenko tak ked ku nám prídeš na aute...tak si aj aj zoženiem 😀 😀

denisenko
15. feb 2013

@jacka inak, to poznám...Denisko teraz podostával nejaké knižky na Vianoce, tiež dinovia....ale zas za to možu Samko s Davidkom...on ked chodí na prázdniny a tiež sú tam, tak všetko od nich odkuká...ja ked vidím, ako rozpráva, ako kreslí, presne ako Samko....

jacka
15. feb 2013

@denisenko vidíš tam nie........ale na posteli po skrini.....po ladičke......na hračkách...............no proste všade.... 😝 😀 ........ešte aj na bazén chcel nalepiť.....aj na boby si dal.......čo ti budem hovoriť 😀 😀

utka
15. feb 2013

Ja som tiež tuuuuu

denisenko
15. feb 2013

@jacka.... 😀 😀 😀 😀 no aby si ešte nebola prekvapená...... 😀 😀 😀 😀 radšej maj nejaké v zálohe..... 😀 😀 😀 😀

jacka
15. feb 2013

@denisenko aspon má v nich vzor..... 🙂 🙂 😵 ...........................na prázdniny tam idete že....dobre si pamätám čo si písala..... 😉

utka
15. feb 2013

Mne sa snívalo, že sme mali my baby z nšej témy stretko...u jacky. Aj s rodinami. Ale tie tváre boli úplne iné...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre