• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
mám upratané,navarené,napečené a čo včul :grinning: ešte že je v telke Hery Poter :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2013 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ..nie..v sobotu pracuje....streda, štvrtok a nedeľa má voľné.... :slight_smile: ...ale aj tak tu bol.....stopil škvarky a šiel zas makať..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...krídla...zišli by sa....fuj....čistý hnus vonku..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@katka1819 ..míname....aspon sa baby nebudú sťažovať, že majú veľa čítania..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2013 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 ....tak príd k nám upratať.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2013 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ideeeeeeeeem Peťko ma tu ťahá za ruku ,že som mu sľúbila spoločné čistenie akvária :slight_smile: pa zas kuknem neskôr
16. feb 2013 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 tak joooooo...... :frowning2: :wink: ..idem aj ja....Denisko si zmyslel, že chce vyrábať robota..... :angry: :angry:
16. feb 2013 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
My budeme mať za chvíľu návštevu. Upiekla som jablkový koláč z lístkového cesta. tak rozvoniava. Dúfam, že bude dobrý.
@denisenko vidíš, skleróza. Ale však ja si nemusím pamätať, kedy robí tvoj muž, no nie? :grinning:
@katka1819 tak to je iná zábava čistiť akvárko...
16. feb 2013 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ved ja som ani nemyslela, že to vieš.... :wink: :wink: :wink: ...robila si štrúdlu, či niečo iné? :confused:

uf,,konečne mám ako tak spratané.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...upratovať kuchynu po chlapovi... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale aspon som pri tých hrncoch nemusela stáť ja..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...zlatý moj...mna nechal spať pred telkou..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. feb 2013 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
16. feb 2013 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..ten vyzerá super...taký nerobievam....celkom dobrý tip, žeby som spravila zajtra???? :wink: :wink: :wink:
16. feb 2013 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...bože, Denisko drhne ako starý hrniec..... :pensive: :pensive: :pensive:
16. feb 2013 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko aj Viki drhne...a ako soplí...kde sa tie sople berú toľké??? :frowning2:
Ten koláčik je super...vyskúšaj.
Ináč tú sviečkovú mi komentovala ex švagriná, ktorá teraz drží diétu...ale určite by si dala...hahaha...
16. feb 2013 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka jááj...sople....máme aj na rozdávanie..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....preto napísala kalorická bomba??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ešteže ja už nedietujem....kedysi v puberte som si tiež svoje s dietami užila..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. feb 2013 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko hej, hej...preto to napísala. Povedz, čo ideme s tými chorobami robiť? Pôjde Nisko do školy?
16. feb 2013 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ...no, asi hej....aby aspon niekto v triede bol...... :grinning: :grinning: :grinning: ..teplotu nemá, len soplí, tečie mu to do krku, tak kašle.... :angry: :angry: :angry: ..jáááj...vy máte prázdniny s nami???
16. feb 2013 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko my máme prázdniny poslední...od 4.3.
16. feb 2013 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ...som nevedela..... :confused: ..ako poznám Deniska, tak ešte tento týžden bude v škole...a ked budú prázdniny, tak bude ležať v posteli..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. feb 2013 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
achoooooooj tak z čistenia akvárka úplne zišlo :slight_smile: došiel brácho s rodinkou,hneď za ním ďalší brácho a za ním mamina....tak tu mám veselooooooo :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2013 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
zumba párty...ale stále nemám tie čo by som vám rada ukázala :grinning: musím si doniesť klúč na zumbu a stáhnuc si ich.... ja som tá celá v ružovom :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. feb 2013 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@katka1819 jéj, ale vás tam bolo..... :wink: :wink: :wink: ...uf..som práve domlela mäso...zajtra si isto ruku cítiť nebudem...ale už aspon viem, čo chcem na najbližší sviatok..... :angry: :angry: :angry: :angry: elektrický mlynček.... :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2013 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko a čo sú tie Winxky??? :confused: :grinning: nem rozumiem reči tvojho kmeňa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
my sme boli na tej romantickej obedovečeri :grinning: ..prežrala som sa ako čuník :stuck_out_tongue_closed_eyes: vlastne všetci sa prežrali......ale dobrôtky..aj domov som si zbytok vzala :grinning: ....a ako naschvál muža seklo v krížoch :frowning2: ..šli sme ešte na pohotovosť,nech mu niečo pichnú..ved zajtra odchádza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. feb 2013 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 ..seklo???...chudák..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..to už asi na romantiku nebude..... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: ....od zajtra si slamenná vdova??? :grinning: :grinning: :grinning: ...WinX...tie víly čarodejnice či čo sú to...Denisko to pozeráva.... :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2013 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 super zumba párty :dizzy_face: ..a povedz moja..ktorý je to ten v tých tangáááčoch,nech pokukám poriadne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
16. feb 2013 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 ...ked spomínaš tangáče.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...dneska mi moja polovička hovorí, že mi donesie špagát z pivnice...vraj aj tak nechápe, načo nosíme vobec také šnúročky..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..vtipálek...
16. feb 2013 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ani teraz neviem o čom točíš,ale nevadííííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....moje fičia na inom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
seklo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ako naschvál do frasa......................joooj,nejaká romantika byť musí......všetko sa dá,ked sa chce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2013 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko špagát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: šnúročky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..som sa dobre zasmiala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...jááááááj
aj ja nosím špagát :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2013 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@aninka29 ...a zas taká šikovná žienka ako ty...si iste poradíš..... :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2013 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko že váhaš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ved budem mať celibát ako dlho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....
16. feb 2013 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 ...tak potom....pekný večer..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...ja idem čakať na toho mojho..... :wink:
16. feb 2013 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko daaaakujem....nápodobne :wink: :dizzy_face:
16. feb 2013 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobrú nocku.... :wink:
16. feb 2013 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok