• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
Ahojte...

@aninka29 krásny výletík prajem...
Moji chlapi šli na kramáre-Viki na bronchoprovokačný test, len neviem, či mu ho urobia, lebo by mal byť aspoň 2 týždne zdarvý pred tým, čo on teda nie je...od decembra je stále chrchlavý a soplavý...
Poobede zbehneme na imuno-alergológiu, potom hudobná a krásny deň za nami...
18. feb 2013 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Viki je už v škole...Test neprebehol, lebo Viki má hraničný vek a nevie ešte tak dobre spolupracovať a dýchať do toho, ako je potrebné. Ale dr. vraj povedal, že on si myslí, že by nemal byť problém v pľúcach...skôr je to tým, že to ešte nevie...
18. feb 2013 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte :grinning:
18. feb 2013 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
18. feb 2013 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte............

no u striguni hrozne.....ako vždy......ale......som myslela že vám už nič nepoviem......toto musím......tak pri obedbe som dojedala po deťoch guláš........aby som nemusela ten jej........ona mi vám vzala tanier z pred nosa a vraj to mám nechať deťom.........dala ten grc guláš...........som nechápala.............muž ten hned tak toto ti nevyšlo :grinning: :grinning: :grinning: ...........................ale čo ma zabolelo najviac..........nikto tam nevinšoval MAťkovi :cry: :cry: :cry: .....................moje zlatinko :frowning2: :frowning2:
18. feb 2013 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 čo je s tebou???? :confused: :confused:
18. feb 2013 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
toto je ten vianočný darček čo som spomínala....
18. feb 2013 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
začína ma nejak hlava bolieť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............ale vonku to vyzerá na jar.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: krááása......... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
18. feb 2013 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko vidím ťa :slight_smile:
18. feb 2013 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....a mužovi to chutí????..... :confused: ...no, možno mu ešte len zavinšujú....či? :confused: ....tá nočná košeľa mi silno niečo pripomína..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....sa priznám...takú som dostala od mojej maminy, že na porodný stol.... :grinning: :grinning: :grinning: len bola len nad kolená.....a v modrom..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2013 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ..jar???...kde????
18. feb 2013 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka fíha, som nevedela, že na to treba nejaký vek.... :confused: :confused: :confused: :confounded: ..tak ste to len odložili, či úplne zrušili????
18. feb 2013 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...sakra....fakt neviem, ako to ten moja chlop robí....krb ma vyčistený za 5 minút....mne to trvalo pol hodinu..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. feb 2013 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jacka ...som zabudla dopísať...tá cenovka tam nemá chybu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...to aby si vedela, kolko svokra na teba obetovala????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2013 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko mužoví musí :grinning: :grinning: :grinning: ................ale ked už je velmi zle......tak mi povie.....daj to psovi.....chudák pes :grinning: ...............nie nezavinšuju.....................nabuduce ked sa tam pojde tak bude mať svokor aj švagor narodky....a to už zapadneme prachom :wink:

jar .....u nááááás :sunglasses: :sunglasses: ............perinky prezlečené........a sú vonku .....aby mi ešte viac vonali :dizzy_face: :grinning: :grinning: ........................u vás nič :confused:
18. feb 2013 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka u nás sivo, vlhko....ako v kobke.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. feb 2013 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
idem...žehliť, pokým sa tu niekto aspon tvári že spí........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...Denisko pojde dneska prvý krát sám zo školy domov...tak som zvedavá, či nebudem musieť okolo 13-tej volať policajtov, že sa mi stratilo dieťa..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2013 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
tak toto je náš...........deti asi priviažem..................a slniečko :sunglasses: :sunglasses:
18. feb 2013 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko no pekne....tak si to tam nechajte..................................ako to má daleko....si odvážna....to akože úplne sám?? :slight_smile: ..........................................príd aj ku mne požehliť :wink:
18. feb 2013 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak......neskoro :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2013 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jacka aj mužíka máš doma???....sa pripravujú na leto.....kúpalisko...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...nechci vidieť ten náš výhľad..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...Denisko to má asi kilometer....1 krát velká cesta...ale tú sme už nacvičovali dosť dlho, vždy som ho čakala za prechodom, aby sa naučil sám cezeň prejsť...potom ešte cez námestie a po chodníčku....ešte jedna väčšia cesta a zas po chodníčku....jedného dňa sa to musí naučiť..... :wink:
18. feb 2013 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
...dožehlené....včerajšie ešte neuschlo...tak len pár kusov zo dna predtým.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. feb 2013 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tak na to teraz kukám....vy máte prázdniny????
18. feb 2013 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
....a sme vyspatý..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. feb 2013 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko no mám muža doma.....poobede ide ........................som zvedavá ako dojde........to už bude velký chlapec...............a počuj....ste mu kúpili mobil? :sweat_smile: len tak zo zvedavosti :wink: poznáš ma :slight_smile:..............................vieš čo ....desí ma ten prechod :pensive: ....brrr.......................................no vidíš mna to ešte len čaká.....to žehlenie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...................nie nie.....prázdniny až buduci týžden...... :slight_smile: .....stredné Sk.................kolko spinkal?
18. feb 2013 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...aj ja som zvedavá...vidíš..mobil...som mu ho zabudla ráno dať...neva..... :sweat_smile: nekúpili sme mu, má tatinkov starý...len tú detskú SIM kartu do neho.... :slight_smile: ..som sa na prázdniny pýtala, ked máš drobcov doma... :confused: aj my máme budúci týžden.... :slight_smile: spinkal..asi hodinu a čosi...ale aj tak vstal hore zadkom, zrejme sa prebral na niečo, čo nechcel...žeby zlé sny???? :confused: :confused: :confused:
18. feb 2013 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
...som bola zvedavá, čo v tej detskej robí...počuť odtial len také jemné ááá, áááá...a on sa vyteperil na Niskovu posteľ a ukladá si hlavičku na jeho vankúšik havka a mrnká si pri tom.... :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2013 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...prišiel...bežal celú cestu...drobec... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. feb 2013 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
no paráda....v škole bolo dneska z 21 detí len 9.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
18. feb 2013 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
....aj krúžky zrušili....do odvolania.....žeby im nakoniec ešte dali aj chripkové prázdniny....???
18. feb 2013 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok