Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
18. feb 2013

Ahojte...

@aninka29 krásny výletík prajem...
Moji chlapi šli na kramáre-Viki na bronchoprovokačný test, len neviem, či mu ho urobia, lebo by mal byť aspoň 2 týždne zdarvý pred tým, čo on teda nie je...od decembra je stále chrchlavý a soplavý...
Poobede zbehneme na imuno-alergológiu, potom hudobná a krásny deň za nami...

utka
18. feb 2013

Viki je už v škole...Test neprebehol, lebo Viki má hraničný vek a nevie ešte tak dobre spolupracovať a dýchať do toho, ako je potrebné. Ale dr. vraj povedal, že on si myslí, že by nemal byť problém v pľúcach...skôr je to tým, že to ešte nevie...

katka1819
18. feb 2013

čafte 😀

utka
18. feb 2013

@katka1819 vitaj

jacka
18. feb 2013

ahojte............

no u striguni hrozne.....ako vždy......ale......som myslela že vám už nič nepoviem......toto musím......tak pri obedbe som dojedala po deťoch guláš........aby som nemusela ten jej........ona mi vám vzala tanier z pred nosa a vraj to mám nechať deťom.........dala ten grc guláš...........som nechápala.............muž ten hned tak toto ti nevyšlo 😀 😀 😀 ...........................ale čo ma zabolelo najviac..........nikto tam nevinšoval MAťkovi 😢 😢 😢 .....................moje zlatinko ☹ ☹

jacka
18. feb 2013

@leninka75 čo je s tebou???? 😕 😕

jacka
18. feb 2013

toto je ten vianočný darček čo som spomínala....

jacka
18. feb 2013

začína ma nejak hlava bolieť 😝 😝 ..............ale vonku to vyzerá na jar.... 😎 😎 😎 😎 krááása......... 😎 😎 😎

jacka
18. feb 2013

@denisenko vidím ťa 🙂

denisenko
18. feb 2013

@jacka .....a mužovi to chutí????..... 😕 ...no, možno mu ešte len zavinšujú....či? 😕 ....tá nočná košeľa mi silno niečo pripomína..... 😀 😀 😀 😀 😀 .....sa priznám...takú som dostala od mojej maminy, že na porodný stol.... 😀 😀 😀 len bola len nad kolená.....a v modrom..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
18. feb 2013

@jacka ..jar???...kde????

denisenko
18. feb 2013

@utka fíha, som nevedela, že na to treba nejaký vek.... 😕 😕 😕 😖 ..tak ste to len odložili, či úplne zrušili????

denisenko
18. feb 2013

...sakra....fakt neviem, ako to ten moja chlop robí....krb ma vyčistený za 5 minút....mne to trvalo pol hodinu..... 😝 😝 😝 😝

denisenko
18. feb 2013

@jacka ...som zabudla dopísať...tá cenovka tam nemá chybu.... 😀 😀 😀 😀 😀 ...to aby si vedela, kolko svokra na teba obetovala????? 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
18. feb 2013

@denisenko mužoví musí 😀 😀 😀 ................ale ked už je velmi zle......tak mi povie.....daj to psovi.....chudák pes 😀 ...............nie nezavinšuju.....................nabuduce ked sa tam pojde tak bude mať svokor aj švagor narodky....a to už zapadneme prachom 😉

jar .....u nááááás 😎 😎 ............perinky prezlečené........a sú vonku .....aby mi ešte viac vonali 😵 😀 😀 ........................u vás nič 😕

denisenko
18. feb 2013

@jacka u nás sivo, vlhko....ako v kobke.... 😝 😝 😝 😝

denisenko
18. feb 2013

idem...žehliť, pokým sa tu niekto aspon tvári že spí........ 😝 😝 😝 ...Denisko pojde dneska prvý krát sám zo školy domov...tak som zvedavá, či nebudem musieť okolo 13-tej volať policajtov, že sa mi stratilo dieťa..... 😀 😀 😀 😀

jacka
18. feb 2013

tak toto je náš...........deti asi priviažem..................a slniečko 😎 😎

jacka
18. feb 2013

@denisenko no pekne....tak si to tam nechajte..................................ako to má daleko....si odvážna....to akože úplne sám?? 🙂 ..........................................príd aj ku mne požehliť 😉

jacka
18. feb 2013

tak......neskoro 😀 😀 😀 😀

denisenko
18. feb 2013

@jacka aj mužíka máš doma???....sa pripravujú na leto.....kúpalisko...... 😀 😀 😀 😀 ...nechci vidieť ten náš výhľad..... 😝 😝 😝 😝 😝 ...Denisko to má asi kilometer....1 krát velká cesta...ale tú sme už nacvičovali dosť dlho, vždy som ho čakala za prechodom, aby sa naučil sám cezeň prejsť...potom ešte cez námestie a po chodníčku....ešte jedna väčšia cesta a zas po chodníčku....jedného dňa sa to musí naučiť..... 😉

denisenko
18. feb 2013

...dožehlené....včerajšie ešte neuschlo...tak len pár kusov zo dna predtým.... 🙂 🙂 🙂

denisenko
18. feb 2013

@jacka tak na to teraz kukám....vy máte prázdniny????

denisenko
18. feb 2013

....a sme vyspatý..... 😝 😝 😝 😝

jacka
18. feb 2013

@denisenko no mám muža doma.....poobede ide ........................som zvedavá ako dojde........to už bude velký chlapec...............a počuj....ste mu kúpili mobil? 😅 len tak zo zvedavosti 😉 poznáš ma 🙂..............................vieš čo ....desí ma ten prechod 😔 ....brrr.......................................no vidíš mna to ešte len čaká.....to žehlenie 😝 ...................nie nie.....prázdniny až buduci týžden...... 🙂 .....stredné Sk.................kolko spinkal?

denisenko
18. feb 2013

@jacka ...aj ja som zvedavá...vidíš..mobil...som mu ho zabudla ráno dať...neva..... 😅 nekúpili sme mu, má tatinkov starý...len tú detskú SIM kartu do neho.... 🙂 ..som sa na prázdniny pýtala, ked máš drobcov doma... 😕 aj my máme budúci týžden.... 🙂 spinkal..asi hodinu a čosi...ale aj tak vstal hore zadkom, zrejme sa prebral na niečo, čo nechcel...žeby zlé sny???? 😕 😕 😕

denisenko
18. feb 2013

...som bola zvedavá, čo v tej detskej robí...počuť odtial len také jemné ááá, áááá...a on sa vyteperil na Niskovu posteľ a ukladá si hlavičku na jeho vankúšik havka a mrnká si pri tom.... 😀 😀 😀

denisenko
18. feb 2013

@jacka ...prišiel...bežal celú cestu...drobec... 😵 😵 😵

denisenko
18. feb 2013

no paráda....v škole bolo dneska z 21 detí len 9.... 😔 😔 😔 😔

denisenko
18. feb 2013

....aj krúžky zrušili....do odvolania.....žeby im nakoniec ešte dali aj chripkové prázdniny....???

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre