Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
18. feb 2013

@denisenko nie nemaju prázdniny...chodia domov na obed...... 🙂 .....píliť mi nerv 😀 😀 😀 ......................musí byť podarený 🙂 🙂 🙂 ....škoda že ho nepočujem...nevidím......... 😉 😉 ..............................a vám nič nie je?....zdraví ste?........................čo vravel ked prišiel domov.....zážitky a tak..............fakt bežkal.....drobec velký...... 😵 😵 😵 ..............kolko mu to trvalo....?............................tu zatial nie sú pozatvárané školy......teda aspon o nich neviem 🙂

denisenko
18. feb 2013

@jacka ...pília, pília??... 😀 😀 😀 ...my..no Denisko soplí a kašle....uvidíme dokedy vydrží.....teplotu nemal, tak bol v škole..... 😖 ......bežkal, sa vytešuje, že to zvládol...ma už prehováral týžden, aby som ho samého pustila...

katka1819
18. feb 2013

Achooooooooooj kočeny dnes nemám čas tu s Vami pokecať 😖 idem na pohreb,zomrel mi strýko 😢 😢 😢 papa možno podvečer....

jacka
18. feb 2013

@denisenko zatial nepília......ale už je po sieste........bežíme von 😎 😎 😎 .........tak začnú 😀 😀 .................................sám chcel ísť....sa nezdá 😵 😵 😵 velký chalan je z neho.............statočný že to zvládol.... 🙂 🙂 ...... 😵 😵 😵 .....sa teším sním 🙂 ......................Simonkovi je ako?

jacka
18. feb 2013

@katka1819 úprimnú sústrasť 😔 😔 ☹ ☹ ☹

utka
18. feb 2013

@katka1819 úprimnú sústrasť.
@jacka asi mi niečo ušlo...k čomu mali Maťkovi gratulovať?
@denisenko neviem, či pôjde na ten test neskôr. boli sme u alergologičky, tak ideme v stredu ešte k nejakej dr. do Podunajských Biskupíc...Aj naším zrušili krúžky kvôli chorobe. Nisko je šikovný. Aj Viki by chcel chodiť sám domov a to nemá ani takú veľkú cestu...Ja som mu povedala, že až v druhom ročníku. Ale dala si mi chrobáka do halavy...možno teda aj skôr 😉.

denisenko
18. feb 2013

@katka1819 ..úprimnú sústrasť... 😔 😔 😔
@jacka ..veľký chalan veru.... 🙂 🙂 ..som povedala, že zajtra pojdem pre neho...sa na mna oboril,že prečo, ved on už bude len sám..... 😀 😀 😀
@utka tak veľké mesto je predsa len o niečom inom.... 😨
@leninka75 .... 😕 😕 😕 😕 kam si sa stratila?????

denisenko
18. feb 2013

@letty86 vidíííííííííííím, vidííííííííím..... 😀 😀 😀 😀

letty86
18. feb 2013

ahojte 😉
my máme prazdniny...dnes sme boli u mamky na pirohy, že mnaaaam 😵
@denisenko a dúfam, že ma aspon pjeknúúúú vidíš...ked dovidiš 😀
@jacka som čakala horšiu katastrofu...to pyzamko...ale nechcem...neposielaj 😀 az tak velmo sa mi nepáči 😀 ...a tá cenovka...odpadla som 😅 😝

denisenko
18. feb 2013

@letty86 pjeknú, pjeknú...... 😅 ....tak vy už prázdninujete?...a ako ste na tom s bacilami??...že sa tak blbo pýtam.... 🤐 🤐 🤐 🤐

letty86
18. feb 2013

@denisenko no tým vyrehleným smajlom si ma teda vyviedla z miery 😀 😀 no, ale tak verím ti, čo tam po smajlovi 😅 ....vikuske dávame už pár dní stodal, zdá sa mi, že zatial fajn....matko sa zatial drzi...by vám bodli teraz prázdniny

denisenko
18. feb 2013
denisenko
18. feb 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to bolo, že som ťa odhalila...tak som sa vytešovala..... 😉 ....Stodal...to je ale od kašlu, že?...Deniskovi sa lejú potoky z nosa...myslím, že dnes je kríza...hádam už zajtra to bude lepšie....som mu dala dithiaden...tak uvidíme....

letty86
18. feb 2013

@denisenko ja myslím toho smajla 😅 za slovom pjekná 😅 ....mne mudra káze dávať morskú sol, ked tečú sople...a dithiaden, alebo fenistil...stodal je od kaslu....este sme to nemali, tak som skusila....mudra mi kázala, nech vyskúsam

denisenko
18. feb 2013

no fasa.......Denis má zvýšenú teplotu..... 😔 😝

jacka
18. feb 2013

@letty86 ahoj...............no škoda........že ho nechceš......... 😀 😀 😀 celkom rada by som sa ho zbavila 😀 😀 😀 😀

jacka
18. feb 2013

@denisenko a kolko má? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ..................juj chuda ☹ ☹

denisenko
18. feb 2013

@jacka nemá veľa.....38,4...v zadku....takže -0,5..... 🙂

letty86
18. feb 2013

@jacka 😉 ...vieš, neladilo by mi k pleti 😅 😝 😅
@denisenko 😖 no pekne...ja som si myslela, že najviac chorob pochytajú v skolke a v skole bude už klud

utka
18. feb 2013

@denisenko to je už dnes asi jedno, či veľké mesto, alebo nie...dnes sa dejú také veci...

letty86
18. feb 2013

@denisenko no vikuske by som už takto teplotu ani náhodou neodmerala...by utekala az do Rajca 😝 😀

utka
18. feb 2013

@denisenko no paráda... ☹. A dá si zmerať v zadku? Viki nie...

letty86
18. feb 2013

@jacka že som taká zvedavá 😉 😀 aký máte program, ked ste u striguni...čo robíte a tak 😉

denisenko
18. feb 2013

@utka
@letty86 tak Denisko ani nevie, že existuje aj iný spôsob...síce protestuje...ale ked musí, tak musí....aspon viem, že je to najpresnejšie....

denisenko
18. feb 2013

dneska už od vás idem..... 🙂 dobrú nocku.... 😵 😵 😵 😵

letty86
18. feb 2013

dobrú 😔

jacka
18. feb 2013

@letty86 tak počúvaj zevdavica 😀 😀 😀 😉 ..........................prídem.......najeme sa....guláš a pečené kura s ryžou........oddýchneme.............ideme aspon na dve hodky na ihrisko alebo len sa poprechádzať.....to je už večera.........to isté čo na obed..........trošku sa pohraju.....pyžamko a spať............ráno 😀 😀 😀 😀 ..........všetkých moje deti popudia okolo 6tej..... 😀 😀 😀 .................ranajky........jaternica............obalím rezne alebo kura s ryžou........ideme potom trošku zase von..........najeme sa......umyjem riad....zdujem sa aby sme šli domov 😀 😀 😀 😀 😀 a okolo 14tej .....ohnivá čiara.... 😀 😀 😀 ...............stačí takto 🙂 🙂

jacka
18. feb 2013

@letty86 mne si nechá Maťko zmerať teplou v ritke.........tam je najlepšia 🙂 ............
@denisenko ...tak držím palce aby nebola vyššia teplota 😉

letty86
18. feb 2013

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 odpadla som druhykrát 😀 😀 ...nezabi ma, ved sa nemáš zle 😀 😀 😀 .....to zdutie a ohnivá čiara 😀 😀 to je už pravidelný rituál, že 😀 😀 len aby ti to aj nadalej preslo 😀 😀

jacka
18. feb 2013

@leninka75 ...čo je s tebou???? 😕 😕 😕 😕 nestraš 😕 😕 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre