• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
@denisenko nie nemaju prázdniny...chodia domov na obed...... :slight_smile: .....píliť mi nerv :grinning: :grinning: :grinning: ......................musí byť podarený :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....škoda že ho nepočujem...nevidím......... :wink: :wink: ..............................a vám nič nie je?....zdraví ste?........................čo vravel ked prišiel domov.....zážitky a tak..............fakt bežkal.....drobec velký...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..............kolko mu to trvalo....?............................tu zatial nie sú pozatvárané školy......teda aspon o nich neviem :slight_smile:
18. feb 2013 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...pília, pília??... :grinning: :grinning: :grinning: ...my..no Denisko soplí a kašle....uvidíme dokedy vydrží.....teplotu nemal, tak bol v škole..... :confounded: ......bežkal, sa vytešuje, že to zvládol...ma už prehováral týžden, aby som ho samého pustila...
18. feb 2013 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Achooooooooooj kočeny dnes nemám čas tu s Vami pokecať :confounded: idem na pohreb,zomrel mi strýko :cry: :cry: :cry: papa možno podvečer....
18. feb 2013 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko zatial nepília......ale už je po sieste........bežíme von :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .........tak začnú :grinning: :grinning: .................................sám chcel ísť....sa nezdá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: velký chalan je z neho.............statočný že to zvládol.... :slight_smile: :slight_smile: ...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....sa teším sním :slight_smile: ......................Simonkovi je ako?
18. feb 2013 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 úprimnú sústrasť :pensive: :pensive: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. feb 2013 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 úprimnú sústrasť.
@jacka asi mi niečo ušlo...k čomu mali Maťkovi gratulovať?
@denisenko neviem, či pôjde na ten test neskôr. boli sme u alergologičky, tak ideme v stredu ešte k nejakej dr. do Podunajských Biskupíc...Aj naším zrušili krúžky kvôli chorobe. Nisko je šikovný. Aj Viki by chcel chodiť sám domov a to nemá ani takú veľkú cestu...Ja som mu povedala, že až v druhom ročníku. Ale dala si mi chrobáka do halavy...možno teda aj skôr :wink:.
18. feb 2013 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ..úprimnú sústrasť... :pensive: :pensive: :pensive:
@jacka ..veľký chalan veru.... :slight_smile: :slight_smile: ..som povedala, že zajtra pojdem pre neho...sa na mna oboril,že prečo, ved on už bude len sám..... :grinning: :grinning: :grinning:
@utka tak veľké mesto je predsa len o niečom inom.... :fearful:
@leninka75 .... :confused: :confused: :confused: :confused: kam si sa stratila?????
18. feb 2013 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 vidíííííííííííím, vidííííííííím..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2013 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :wink:
my máme prazdniny...dnes sme boli u mamky na pirohy, že mnaaaam :dizzy_face:
@denisenko a dúfam, že ma aspon pjeknúúúú vidíš...ked dovidiš :grinning:
@jacka som čakala horšiu katastrofu...to pyzamko...ale nechcem...neposielaj :grinning: az tak velmo sa mi nepáči :grinning: ...a tá cenovka...odpadla som :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. feb 2013 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 pjeknú, pjeknú...... :sweat_smile: ....tak vy už prázdninujete?...a ako ste na tom s bacilami??...že sa tak blbo pýtam.... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
18. feb 2013 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko no tým vyrehleným smajlom si ma teda vyviedla z miery :grinning: :grinning: no, ale tak verím ti, čo tam po smajlovi :sweat_smile: ....vikuske dávame už pár dní stodal, zdá sa mi, že zatial fajn....matko sa zatial drzi...by vám bodli teraz prázdniny
18. feb 2013 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
18. feb 2013 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to bolo, že som ťa odhalila...tak som sa vytešovala..... :wink: ....Stodal...to je ale od kašlu, že?...Deniskovi sa lejú potoky z nosa...myslím, že dnes je kríza...hádam už zajtra to bude lepšie....som mu dala dithiaden...tak uvidíme....
18. feb 2013 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ja myslím toho smajla :sweat_smile: za slovom pjekná :sweat_smile: ....mne mudra káze dávať morskú sol, ked tečú sople...a dithiaden, alebo fenistil...stodal je od kaslu....este sme to nemali, tak som skusila....mudra mi kázala, nech vyskúsam
18. feb 2013 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no fasa.......Denis má zvýšenú teplotu..... :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. feb 2013 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ahoj...............no škoda........že ho nechceš......... :grinning: :grinning: :grinning: celkom rada by som sa ho zbavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2013 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko a kolko má? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..................juj chuda :frowning2: :frowning2:
18. feb 2013 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nemá veľa.....38,4...v zadku....takže -0,5..... :slight_smile:
18. feb 2013 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :wink: ...vieš, neladilo by mi k pleti :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
@denisenko :confounded: no pekne...ja som si myslela, že najviac chorob pochytajú v skolke a v skole bude už klud
18. feb 2013 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko to je už dnes asi jedno, či veľké mesto, alebo nie...dnes sa dejú také veci...
18. feb 2013 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko no vikuske by som už takto teplotu ani náhodou neodmerala...by utekala az do Rajca :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. feb 2013 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko no paráda... :frowning2:. A dá si zmerať v zadku? Viki nie...
18. feb 2013 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka že som taká zvedavá :wink: :grinning: aký máte program, ked ste u striguni...čo robíte a tak :wink:
18. feb 2013 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka
@letty86 tak Denisko ani nevie, že existuje aj iný spôsob...síce protestuje...ale ked musí, tak musí....aspon viem, že je to najpresnejšie....
18. feb 2013 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dneska už od vás idem..... :slight_smile: dobrú nocku.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. feb 2013 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobrú :pensive:
18. feb 2013 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 tak počúvaj zevdavica :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ..........................prídem.......najeme sa....guláš a pečené kura s ryžou........oddýchneme.............ideme aspon na dve hodky na ihrisko alebo len sa poprechádzať.....to je už večera.........to isté čo na obed..........trošku sa pohraju.....pyžamko a spať............ráno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........všetkých moje deti popudia okolo 6tej..... :grinning: :grinning: :grinning: .................ranajky........jaternica............obalím rezne alebo kura s ryžou........ideme potom trošku zase von..........najeme sa......umyjem riad....zdujem sa aby sme šli domov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a okolo 14tej .....ohnivá čiara.... :grinning: :grinning: :grinning: ...............stačí takto :slight_smile: :slight_smile:
18. feb 2013 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 mne si nechá Maťko zmerať teplou v ritke.........tam je najlepšia :slight_smile: ............
@denisenko ...tak držím palce aby nebola vyššia teplota :wink:
18. feb 2013 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: odpadla som druhykrát :grinning: :grinning: ...nezabi ma, ved sa nemáš zle :grinning: :grinning: :grinning: .....to zdutie a ohnivá čiara :grinning: :grinning: to je už pravidelný rituál, že :grinning: :grinning: len aby ti to aj nadalej preslo :grinning: :grinning:
18. feb 2013 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ...čo je s tebou???? :confused: :confused: :confused: :confused: nestraš :confused: :confused: :sweat_smile:
18. feb 2013 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok