• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

29. mája 2017 
@letty86 to zdutie robím už asi 7 rokov..........ale som prekuknutá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............................v aute si to vysvetlíme....a je dobre :grinning: :grinning:
18. feb 2013 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ....počuj však ked sa mám..........rýchlo sa možeme vymeniť.......a vééééééééélmi rada.........a ešte raz......vééééééééééééééélmi rada :grinning: :grinning: ....o mesiac ti dám vedieť.....héééj :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2013 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
18. feb 2013 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 asi sa za to s tebou nebudem teraz baviť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......................................podla mna sa máš ty lepšie....či sa mýlim.....................no daj čo ty tam tak robkáš :slight_smile: :slight_smile:
18. feb 2013 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 detičky spinkajú :dizzy_face: :dizzy_face:
18. feb 2013 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka radšej nieeeeeeeeeee...odvolávam...všetko, všetko a hned...ty keby ides k mojej svokre, tak už nadobro som prischnutá pri tej tvojej :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ja chcem iné dary :grinning: aj nadalej dostávať :grinning:
18. feb 2013 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka my tak podobne :wink: papáme, oddychujeme :grinning: sem tam návšteva k nám, alebo my ideme pootravovať....
18. feb 2013 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa bojíš že sa mi pri tvoje zapáči a už sa ani nehnem od nej...či ako... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 niečo sa ti na košielke.....nepáči...... :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........................
18. feb 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka presne tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ináč, dam ruku do ohna, že tvoja svokra je škorpion :wink: ...mam rada detičky a mladých ludí v tomto znamení...ale postaršie paničky :stuck_out_tongue_closed_eyes: uhundrané, nespokojné, velitelky prvej ligy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...moja skúsenost
18. feb 2013 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka farba :grinning: ti písem, nejde mi k pleti :grinning:
18. feb 2013 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 dobrá si...............to si ako na to prišla :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ......................aby som sa ťa ešte nemusela báť :wink: :wink:
18. feb 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 mám takú aj v ružovom.........to mi dala v nedelu.........len škrabe..... :grinning: :grinning:
18. feb 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :wink: dlhé životné skúsenosti :grinning:
18. feb 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka joooj, zase nič...tiež mi tá farba nejde k pleti...a ešte škrabe....nie nie :grinning:
18. feb 2013 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 no ale len mi to pekne povedz........lebo ani nezapím :slight_smile:
18. feb 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86ty si nejaká náročná........ber ked je to zadarmo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka čo myslíš?toho skorpiona? písala som...poznám také...
18. feb 2013 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jackamáš pravdu.... ked bude zelená, beriem :wink: :sweat_smile:

idem, dobrúúú
18. feb 2013 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 no fajn vidím že to s teba nedostanem......podobrom :grinning: :grinning: :slight_smile:
no dobre.....zelenú nemám :grinning: :grinning: :slight_smile:
18. feb 2013 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 dobrú nocku :dizzy_face: :dizzy_face:
18. feb 2013 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka
@letty86 ste si pokecali? Super :wink:...
Dobrú nôcku.
18. feb 2013 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahoj ahoj dnes prváááááá :grinning:
19. feb 2013 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ak sa dnes Lenka neozveš vyhlasujem po tebe celoštátne pátranie :sunglasses: :wink: :sunglasses:
19. feb 2013 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ránečko!!....
19. feb 2013 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 ..nemusíš ja som stále tu :wink: ...len som včera tak silno celý deň googlila, že na koňa nevydalo....
19. feb 2013 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte....

@leninka75 ty so mnou nemluvíš?? :frowning2: :confused: :wink:
19. feb 2013 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko vidím ťa.... :dizzy_face: :dizzy_face:

ako sa má Denisko...
19. feb 2013 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .ale čo by!!!....... :slight_smile: ..to sa ti zdá!.....máš krásnu košulku!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:......
19. feb 2013 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobréééé rááánko..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@leninka75 ....už sme chceli vyhlásiť celoštátne pátranie..... :unamused: :sweat_smile: nemáte chrípkové prázdniny??

tak a sme doma....ráno mal Denisko len 39,8..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dostal ibalgin a už je ok...len vyzerá ako ....narkomal...oči červené, tvárička bez farby....ale čertuje, tak je v poriadku..... :slight_smile: ..poobede skočím k detskej, ordinuje až okolo 12-tej....vraj ho nič nebolí, už ani tak nesoplí, lebo som mu dala dithiaden...a dokonca na ranajky zjedol 2 rožky.... :confused: :confused: :confused: :confused: tak ja fakt neviem....som volala učke, tak aj ona hned, že tie deti to podostávali jedno od druhého......radšej nech ostane doma
19. feb 2013 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok