• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. októbra 2017 
@jacka ..ten tvoj program u svokry...super....len by som chcela vedieť, či si vždy nájdeš iný dôvod, aby si sa zdula....ked si už prekuknutá...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2013 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 už som sa zlakla... :confused: :frowning2: :slight_smile: :slight_smile: ...........................chceš košielku :wink: :wink:
19. feb 2013 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko stále ten istý dovod mám.................. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....................chcem ísť domov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
19. feb 2013 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ....aháááá...tak ale dúfam, že to aspon každý raz inák podáš...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...a už mi došlo, čo tak núkaš košielku....sa máš, ked máš dve....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2013 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zakaždým v inom znení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............................................mám mám......aj ty chceš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2013 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko to ráno mal dosť vysoku...............ale hlavne že čertí..... :dizzy_face: :dizzy_face: ...................som zvedavá čo vám povie dr...
19. feb 2013 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....nemám to srdce ti ju zobrať :grinning: :grinning: :grinning: ...však by si za takou parádou plakala :grinning: :grinning:
19. feb 2013 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..žeby chrípka?? :fearful: :frowning2: .....u nás boli chrípkové minulý týždeň od stredy a aj to len pre druhý stupeň..tento týždeň to asi vydržia..jedine čo zrušili krúžky a ja asi nedám Lilku do družiny..radšej...
19. feb 2013 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....tvoji sa ako včera vykúpali v bazéne?? :wink:
19. feb 2013 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 ..ty aký si bola super ružový zumba cukríček!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. feb 2013 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 .....ja mám dve........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........z jednou sa rozlúčim aj celkom rada................................. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:...

detičky ako...nie sú choré?
19. feb 2013 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 nooooo.................v nedelu vynášali vodu von.......loptakovi do vedra....muž vylieval...............ale už to dne vyzerá celkom dobre,...............keby tak primrzlo.......sa maju kde prizabiť :slight_smile: :wink:
19. feb 2013 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ..to zasa nemôžem zobrať letty, tej tuším padla do očka :slight_smile:
...klop klop klop klop......riadne silno musím klopať..sú zdravé, dúfam, že to ustojíme...
19. feb 2013 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ..u vás nebol mrázik?....tu hej :slight_smile:
19. feb 2013 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 letty chce zelenú....objednám je na rok :grinning: :grinning: :grinning:

radšej :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: klop klop :dizzy_face: :dizzy_face:
19. feb 2013 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 nie nie.....bazén nie je zamrznutý....... :wink: .............zato čerstvo je :slight_smile: ............včera krááásne dnes hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2013 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...práve som vytrhla Deniskovi zubok..... :wink: :wink: :wink: :wink:
19. feb 2013 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jacka ...teba niečo mrzí???...že objednáš...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2013 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko super..............aj ich odkladáte?
nič ma nemrzí....prečo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
19. feb 2013 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...zúbková víla si ho zobrala, ten prvý..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mám ho odložený v škatuli s pamätnými vecami..... :wink:
19. feb 2013 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko aj plakal?.........aj u nás sa odkladá.....máme taký mini pohárik..... :slight_smile: chodí si ich rátať..............ked sa ho niekot opýta že Maťko kde máš zuby....tak odpoved....v pohári :slight_smile: :grinning:
19. feb 2013 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jacka ..nie...neplakal....skor ja som stresovala....moja mamina na skype ma navigovala a ja som točila..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ja nie som na také veci..... :confounded: ...vidíš, ten sa vynašiel.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. feb 2013 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..už sa mu tak moc kýval, že musel von?...
19. feb 2013 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..že zuby v pohári!!! :grinning: :grinning: :grinning: ..koľkože to má rokov??? :grinning: :grinning:
19. feb 2013 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
....včera v rámci môjho googlenia som našla zaujímavý recept....že maslové sušienky z rožkov....poznáte?? :slight_smile:
19. feb 2013 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko to muselo byť zaujmvé...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to bol prvý čo si ty trhala? :slight_smile:
@leninka75 Maťko by ti odpovedal že 6 a pol skoro 7 :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2013 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
....Lilka má už dosť dlho vypadnuté horné dvojky a nové nerastú :frowning2: ..ale zrovna včera sa na mňa cerila a všimla som si, že má diasná také fajne opuchnuté, tak možno sa začnú prerezávať....... :slight_smile:
19. feb 2013 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
..a malý hipochonder včera zahlásil " bolí ma chlebtica" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2013 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@leninka75 aj Maťkovi dlho rastú...niekdy v máji juni vypadli horné......a len teraz tam čosi vidno......a spodné má ......len jeden na krivo.....tak som mu kázala ten jedne rozkývať nech vypadne ....aj tak už má na mále :slight_smile:
19. feb 2013 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 to kde na to chodí....................

ja potrebujem nejaký receptík na fajný koláčik......prídu Maťkovi vinšovať....................a ja tu sedím a nič dobré nevidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2013 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok