Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
29. jún 2009

utak ...ja sa tiež pridávam.,..mužičkovi všetko naj.... 🙂

utka
29. jún 2009

Čo to trepem??? Meniny má, nie narodeniny...

leninka75
29. jún 2009

to máš jedno utka, základ je nezabudnúť!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

utka
29. jún 2009

Dík za gratulation 😉
Nooo, schudla som čo-to.Ale držím ju len 2 týždne. dnes začínam tretí

utka
29. jún 2009

No ja som niekde čítala, že aj mlieko by malo byť samostatné. Ale ja ho tiež zara´dujem do živočíšnej skupiny...
A ja napr. v jeden deň jem aj rastlinnú, aj živočíšnu, ale mám aspoň 4.hodinový odstup

jacka
29. jún 2009

kuk....tu sooooom... 😉

ale leninka už asi pracuje 😉

utka ...to je jedno..hlavne že si spomenieš 😉

mirrinka
29. jún 2009

Ahojte 🙂
pridala som do albumu nejkaké foto z madarska a z včerajšej oslavy 😉

jacka
29. jún 2009

ahoj mirri....pekne fotečky...tam okolo torty su samé cukríky....dobre som videla? 😉

mirrinka
29. jún 2009

dobre si videla moja 😉 cukríky a želé ovocie....

leninka75
29. jún 2009

ahoj mirri!! 🙂 .........zlatučká cicuška!!! 🙂 🙂 🙂 .....bola na oslave patrične dôležitá??? 😉 ..tatino je riadny cvalík, ty si taký drobček pri ňom 😉

jacka
29. jún 2009

mirri a čo ste jej kupili...

leninka..už si po obede?...čo si si dnes dala? 🙂

leninka75
29. jún 2009

hej som jacka, dnes to bola ľudská strava 😀 😀 😀 ........špenátová polievka a kuracie na ázijský spôsob 😝 .....a ty čo si mala dobré???

jacka
29. jún 2009

nám ostalo zo včera...ešte grilovane mäsko ....a spravial som k tomu ryžu..Matko ju lubi....dal si tam aj kečup a mäsko ostalo 😝

aninka29
29. jún 2009

ahojte mamky 🙂 už sme domka 😉 .............sme sa najedli a odfukujem,lebo je nenormálne horúco 😝

utka manžovi všetko naj naj 🙂

mirri,pekné fotečky 😉 kde v hungary ste boli???................tortička nádherná,určite chutila 😵 😵 .........takže Lilka má už oslavu narodenín za sebou,alebo ešte bude pokračovanie? 😉

mirrinka
29. jún 2009

Ahojte... dakujeme za pochvalu fotiek 😉
leni,že cvalík 😀 😀 😀 podla mna lepšie to vyzerá ked je chlap cvalík a žena drobček ako opačne 😀 😀 😀
utka,manžel má narodeniny? tak všetko najlepšie aj od nás 🙂
ani,boli sme v sárospataku a oslava bude mať ešte pokračovanie,lebo v polke júla príde krstná z anglicka 😉 😀

a k darčekom - tak dostala bicyklík,prilbu,pieskovisko,hračky do piesku,kopec oblečenia a na šmýkalke sa ešte stále pracuje 😀pravdepodobne ju pôjdeme kúpiť do polska 😉

jacka
29. jún 2009

mirri...to musela byt dobručka ked tolko podostávala 🙂

ani...tak čo Košice prežili v zdravý 🙂 ..ako bolo? 😉

denisenko
29. jún 2009

ahojte,je tam ešte niekto?

denisenko
29. jún 2009

hurrá, denisko prežil svoj prvý den v školke! 😀
ani raz mi nevolali, taká som bola nervozna, ale všetko fajn dopadlo, povedal že ide aj zajtra 😀
aj ked učitelky vraveli, že trikrát trošku plakal, a vobec nejedol, ale on lasagne a salát nelubi, tak sa naobedoval až domka a šiel spinkať 😀 😉
moj velký hrdina 😀 😀 😀 😀

jacka
29. jún 2009

denisenko...super ste to zvládli.....a ešte ti stále spinkáva poobede?

siwike25
autor
29. jún 2009

Awojte cicušky,nemala som vobec čas sem nakuknut,sorry.Chybali ste my 😀 😀 😀
V piatok sme boli u svokrovcou,dlho tam zas nepojdem,len ma svokra poriadne vitočila,krava 😠 😠 😠 😠 😠 ,boly sme vonku ,boli tam trhy.Včera sme boly v madarsku,nakupit a potulat sa 😉 😉 😉
A dneska sme boli u lekarky,simonkovy som našla hrčku za uchom,nemam skov......A o 13-00 sme prišly domou,od rana sme behali.Brali mu krvičku,bol statočny ani nezaplakal 😉 🙂 😉 ,potom sme boli u krčnej.Zajtra ideme zas lekarke.Pojdeme aj logopedičke,koli tomu že nerozprava.A aj urologovy s pipikom 😅 😅
Baby sorry ani som to nečitala čo ste tu popisaly ale večer si vas prečitam,iba som postrehla že LIANKA mala oslavu,tak všetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj krasnim 3 narodkam a poslielame pusinky 😉 😉

denisenko
29. jún 2009

ahoj jacka, ešte stále spinkáva, inač doteraz spaval o 1O-tej, ale teraz až ked sa vrátil zo školky, taký bol unavený 😀 on je ranostajko, to preto musí ešte spinkať, potom má ťažké ručičky, to tvrdí on aj ked presne neviem čo má tým na mysli 😲

denisenko
29. jún 2009

siwi, kde na krku si to našla? aj denisko má vzadu na hlavičke kde sa spája krk z hlavou trošku smerom k ušku, no .... 😖 😖 😖 asi som ti to dobre nevysvetlila 😒 😒 😒 😒 čo ti povedali?

jacka
29. jún 2009

siwi....lianka bude mat až v stredu....ale oslavu mali teraz.... 🙂
a čo má s pindíkom?....aj mi sme vlani chodili...ale už to má dufam o.k..

a to vobec nič nepovie?...ved do troch rokov je to vraj normálne...

jacka
29. jún 2009

denisenko...ved aj moj je ráno vstaj ...vstáva o 6h...a poobede ho už neuložím...vraj nejdeme spinkat 😝 ..potom večer je mrzutý,upištaný a neviem ešte aký... 😠

siwike25
autor
29. jún 2009

Denisko za uškom na lavej strane,a na prajej ma 2 hrčy ale tie boly sledovane.Ešte nič ale zajtra budu hotove vysledky tak uvidime.
Jacka cicušenka 😉 😉 S pipikom,nejde mu dole poriadne predkožka 😅 😅 😅 aj matkovy strhavali pipika??
Povie,mama,tata, dede,auto,bager,katka,ujo,a taketo......no nič moc,ale uvidime čo snym spravi logopedička.........som zvedava 😖 😖 😖 Ja som bola na 3 ročnej prehlidke a povedala som to dr a poslala ma logopedičke,tak neviem 😒 😒

siwike25
autor
29. jún 2009

A knam sa bližy buuuuuuuuuuuuuuurka,už hrmy 😠 😠 😠

jacka
29. jún 2009

no siwi ...stahovali...alebo už to nechcem zažit...pri druhom ...som už skusenejšia 😉

to som mu namáčala v repíku....alebo v harmančeku...a nechala chodit holého..čo ani dotknut..

my už máme po burke.... vonku samé blato..... 😠

siwike25
autor
29. jún 2009

Jacka no nas to len čaka,ani mne to nemal kto ukazat,že čo a ako ☹

jacka
29. jún 2009

siwi,.....však ani mne nie...preto som si svoje vytrepela.....a to nevravím o Matkovi...ešte teraz mu ho nemožem umyt ...si ho sám..že ho to bolí..... ☹ ...ja len ked nevnima čo sa deje okolo neho tak mu to stiahnema vyčistím vo vani..inak nie
a kedy idete..

utka
29. jún 2009

Ahojte. Už konečne troch sedím ...uffff...
Viki dnes nespal, snáď pôjdeme večer skôr. denisenko, tak ste to super zvládli.
aninka, ako jazda?
siwi, ani Vikimu sa nedá sr´tiahnuť pindík, ale dr. mi povedala, že máme sťahovať, tak sťahujeme, ale mám pociť, že sa to nehne ☹.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre